18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Pener 2012-01-22, 23:36 43
poziom mórz wzrasta o 80m i mam sucho, poziom odry się podniósł o kilka metrów w 97r i mój blok był zalany do 2p
Zgłoś
Avatar
AngelusNL 2012-01-22, 23:37 2
jedyny powód dla którego wyniósłbym się z Holandii chyba
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2012-01-22, 23:48 4
Holendrzy w ciężkiej depresji
Zgłoś
Avatar
Pabloos 2012-01-23, 0:01 2
po co te symulacje, jak sytuacja z dupy wzięta? Gdyby stopniały wszystkie lodowce to morza podniosły by się o 2 metry max. Scen jak z filmu "Wodny świat" raczej nie będzie.
Zgłoś
Avatar
corbario 2012-01-23, 0:14 2
A Ty wiesz że Nowy Świat odkryto ?
Zgłoś
Avatar
Leouch 2012-01-23, 0:16
glupi program... poprostu obnizyl wszystko o 80m i to co ponizej poziomu zero zaznaczyl na niebiesko... nie bral pod uwage ze w niektore miejsca woda sie by nie dostala

btw. ale jaka afryka sie zrobila zielona
Zgłoś
Avatar
Lew 2012-01-23, 0:26 1
Uf......dobrze ze mieszkam 250m npm

Nie straszne mi powodzie czy sruty tuty z dupy wzięte

ale patrząc na symulację to o kurw.....będę miał bliżej do pięknego polskiego morza xD
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-01-23, 0:43 35
No fajna symulacja, ale już wkurwia mnie to wmawianie ludziom, że mamy taki wpływ na efekt cieplarniany.
Oczywiście nie jestem zwolennikiem robienia syfu wokół siebie, wręcz przeciwnie. Ale pewne procesy na ziemi oraz w przestrzeni kosmicznej zachodzą i nie mamy na nie żadnego wpływu. Przypuszczam, że większy wpływ na ewentualny wzrost średniej temperatury na ziemi, ma ciągłe zwiększanie się objętości i temperatury słońca.
Wiecie, że ziemia sam emituje do atmosfery większość gazów ciplarnianych? Nie możliwe ktoś powie, niby jak? A no głównie poprzez erupcje wulkanów, a jest ich kilkaset na całym globie i mówi się jedynie o tych najbardziej spektakularnych i mających jakiś wpływ na egzystencję zamieszkałych w pobliżu ludzi. Do tego wielkie pożary lasów tropikalnych, które występują cyklicznie i inne pożary np. występujące na sawannach.
Pozatym wpływ "gazów cieplarnianych" nie do końca jest taki oczywisty na ocieplanie się klimatu. Najlepszym przykładem na to jest erupcja wulkanu Krakatau z 1883 roku. W trakcie tamtej erupcji, wyemitował on jednorazowo znacznie więcej CO2 i pyłów, niż sumarczyczna działalność człowieka na przestrzeni dziejów. A mimo to nie nastąpiło ocieplenie klimatu.
Tyle w temacie - a kto uważa, że pierdolę smuty, niech się wysili i zweryfikuje sobie to, co napisałem. Procesy zachodzące na ziemi nie są takie proste i oczywiste jak można usłyszeć w wiadomościach TV. To bardzo skomplikowane tematy z mnóstwem nie zawsze tak oczywistych powiązań.
Zgłoś
Avatar
sosik 2012-01-23, 1:05
Mój dom znalazłby się pod wodą

P.S Piwko za piosenkę.
Zgłoś
Avatar
Ej.Kej. 2012-01-23, 1:12 23
ważne, że niemców bardziej zaleje hehe
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-01-23, 1:13 6
sosik napisał/a:

P.S Piwko za piosenkę.



Heh, jeżeli ACTA wejdzie w życie, to będzie można powiedzieć "nie ma za co"...
Zgłoś
Avatar
Kamm 2012-01-23, 1:53
Ej.Kej. napisał/a:

ważne, że niemców bardziej zaleje hehe



No nie koniecznie. Zrobią nam wjazd jak w '39.
Zgłoś
Avatar
emilwkpg 2012-01-23, 2:14 3
co za pierdolona bzdura wpajana każdemu człowiekowi ... ze rozpuszcza sie lodowce to poziom wody wzrosnie ? bajka dla pizd . kazdy wie ze lód ma zwiekszona obiętość niż sama woda... wezscie sobie lodu nawzucajcie do gara z woda, zaznaczcie poziom wody , poczekajcie az stopnieje .. zadziwiajace : O
Zgłoś
Avatar
GnOmen 2012-01-23, 2:33
Pierdolenie, ot co.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie