18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
j................� 2012-10-20, 20:48
Polska będzie ringiem europy i znowu nam rozpierdolą kraj i cofną do średniowiecza możemy się już czuć wyruchani.
Zgłoś
Avatar
Jopas91 2012-10-21, 0:16
andyq napisał/a:


Zawsze się zastanawiam skąd to twierdzenie że angole piją herbatkę o 17:00?
Pewnie z tego że kilkanaście lat temu ktoś zbyt dosłownie przetłumaczył zwrot który po Polsku znaczy tyle co mniej więcej podwieczorek. A w UK spożywa się więcej kawy niż herbaty ale co tam.


Mnie zastanawia, gdzie w moim poście napisałem coś o tym, że pedalska angielska herbatka będzie o 17:00.
Zgłoś
Avatar
o................n 2012-10-21, 4:55 2
Nimr0d napisał/a:

ehe tak, tak... Stany na pewno nie skorzystały by z najlepszej okazji do wyciśnięcia tego ogromnego pryszcza który wadzi im tyle czasu, szczególnie teraz gdy Ruscy są słabi jak nigdy w historii.



chyba cie pojebało dziewczynko

Nie chcę uczyć gimbazy-strategów, ale Federacja Rosyjska ma 14000 głowic nuklearnych na które USA może odpowiedzieć żałosnymi 9000 przy 3-krotnie mniejszej powierzchni kraju. Krótko mówiąc - nikt nie ruszy Ruskich, a mając w pamięci bliskie stosunki z Chinami można dojść do wniosku, że niedługo to oni w dwójkę będą dyktować warunki

BTW: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/nieskonczony-strumien-pieniedzy-na-uzbrojenie-wysechl,158109.html

Krótko mówiąc: USA gówno już mogą i gówno zrobią. Hamburgery one i są Hamburgerami
Zgłoś
Avatar
NightMarePOL 2012-10-21, 11:31 1
W tym gifie brakuje mi jeszcze tylko Francji, która spierdala po ataku polski.
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2012-10-21, 21:48
Eustachy6 napisał/a:

W jaki sposób jak na gifie polska rzuca się na ruskich?



obecnie za "ryżego oszusta" tego nie widać ... za to za czasów "małego adolfa" to aż tak kuło w oczy, że przebijało całą banię.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-01-31, 22:52
I wiecie co...?

Chuja prawda!

Dajcie to na główną.

Jest aktualne jak nigdy...
Zgłoś