18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
mygyry 2018-04-06, 8:07 10
Nie dość, że ma tort to wróżka zębuszka podrzuci jeszcze trochę grosza
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-04-06, 8:36 59
Ja pierdolę

Nie dość zjebana moda wlepiania czyjejś głowy w tort nabity świeczkami (dziwne, że jeszcze komuś nie wbiła się żadna w oko) to jeszcze teraz to, ze cztery przednie to jej poleciały, jebany idiota...
Zgłoś
Avatar
Jajcarz 2018-04-06, 12:54 25
nowynick napisał/a:

Ja pierdolę

Nie dość zjebana moda wlepiania czyjejś głowy w tort nabity świeczkami (dziwne, że jeszcze komuś nie wbiła się żadna w oko) to jeszcze teraz to, ze cztery przednie to jej poleciały, jebany idiota...


Zgadzam się, ale gdyby nie tacy cisi bohaterzy jak on sadistic nie byłby takim samym miejscem.
Zgłoś
Avatar
waloos 2018-04-06, 14:22 10
Włożył w to tyle siły, jakby chciał powtórzyć historię z Więźnia Nienawiści, a nie zrobić "torcikowy żarcik".

Materiał na sadola spoko, ale gdybym to ja był tą dziewczyną to chuja bym chyba zabił, a już na pewno pociągnął do odpowiedzialności pieniężnej. Wstawienie ułamanych zębów to nie jest taka tania rzecz, tym bardziej w tym ich USA.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-04-06, 14:46 2
@Jajcarz, ta, wszystko jest śmiechyhihy do czasu aż sam trafisz na takiego debila..
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej666 2018-04-06, 20:03
przynajmniej nie będzie marudzić
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2018-04-06, 20:58
waloos napisał/a:

Włożył w to tyle siły, jakby chciał powtórzyć historię z Więźnia Nienawiści, a nie zrobić "torcikowy żarcik".

Materiał na sadola spoko, ale gdybym to ja był tą dziewczyną to chuja bym chyba zabił, a już na pewno pociągnął do odpowiedzialności pieniężnej. Wstawienie ułamanych zębów to nie jest taka tania rzecz, tym bardziej w tym ich USA.


Ale dzięki temu byłbyś sławny! A patrząc na inne filmiki z wypadków i morderstw to to jest i tak dość delikatna droga do sławy
Zgłoś
Avatar
dertaz 2018-04-06, 22:04
Czy dalsza część tego filmu jest na Hardzie
Zgłoś
Avatar
Lizodup 2018-04-09, 7:18
fajna rucha…łbym i bez zebów to by chuja nie odgryzła. na gwałt deepthorat bym brał
Zgłoś