18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
hamusq 2012-09-09, 16:33 9
Smieszne na sile... Ale smiac mi sie nie chcialo.
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-09-09, 16:38 51


tandetnie im to wyszło
Zgłoś
Avatar
Radysh 2012-09-09, 16:42
Tak już było za PiSdzielców i ich buracko-faszystowskich koalicjantów. Teraz POpierdoleńcy ciut ciszej wchodzą klerowi w anus bez wazeliny.
Zgłoś
Avatar
kipax 2012-09-09, 18:57 9
-"Co jeśli Rydzyk byłby prezydentem RP"
-ta ruda kurwa nie była by premierem !!!
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-09-09, 19:22
Ta baba co gada to jest monia ?
Zgłoś
Avatar
hujoczita 2012-09-09, 19:48
1:27 - 1:40 kręcone w UK
Zgłoś
Avatar
medowski 2012-09-09, 20:50
SQT napisał/a:

Ta baba co gada to jest monia ?



nie ta baba to Magda

ma swoj kanal na yt gotuj.skutecznie.tv ......
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-09-09, 22:39
Już wiadomo w co Donek pcha forsę i zadłużenie robi...
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-09-09, 23:20 3
Wiecie ten gość zrobił kilka niezłych testów, ale bez przesady, niech nie idzie dalej bo nie ma nic ciekawego [intelektualnie] do zaoferowania. Czegoś tak żałosnego nie widziałem dawno. Co wy chcecie od RM i Trwam? Niech sobie mają dewoci swoje radio i telewizję. Jakoś RMF FM i Radio Zet + TVN i TTV i TVN 24 leci sobie na okrągło, prezentując takie gówna [radia - muzycznie, telewizja - filmowo/programowo], że serce się burzy. Nie, gimbaza od zawsze zbuntowana na RM.
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-09-10, 0:34
To jest najgorsze co,może być Gdyby ja bym był jurorem w tym czymś to kazał bym mu wypieprzać.
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2012-09-10, 10:58
Tak z ciekawości oglądał ktoś z sadola TV Trwam czy słuchał Radia Maryja?

A co do samego filmiku to dość słaby, liczyłem na coś bardziej przemyślanego.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-09-10, 11:28 4
Jestem ateistą ale w pewnych kwestiach popieram Radio Maryja i mi ono imponuje. Są to chyba jedyne wolne media głoszące jakiś odmienny punkt widzenia od całej reszty np. byli przeciwnikami Unii Europejskiej od chwili pomysłu wstąpienia do niej, nazywają obecny rząd okupacyjnym oraz otwarcie mówią o interesach żydowskich w państwie Polskim. Organizują protesty przeciwko rządom Tuska. Przez to non stop trwa na nie nagonka przez wszystkie inne media. Sęk w tym że skupiono się tylko na jego odbiorcach i tworzeniu opinii o nich jako psychicznych a nigdy nie przytacza się treści jakie są tam głoszone. To wystarczyło, żeby wielu ludzi miało zdanie o TVTrwam nawet nigdy go nie oglądając.
Zgłoś
Avatar
vniveri25 2012-09-10, 11:37
Jak rydzyk zostanie prezydentem to AdBuster zostanie reporterem?
Zgłoś
Avatar
taziu 2012-09-10, 11:59 1
Plecionkarz napisał/a:

Jestem ateistą ale w pewnych kwestiach popieram Radio Maryja i mi ono imponuje. Są to chyba jedyne wolne media głoszące jakiś odmienny punkt widzenia od całej reszty np. byli przeciwnikami Unii Europejskiej od chwili pomysłu wstąpienia do niej, nazywają obecny rząd okupacyjnym oraz otwarcie mówią o interesach żydowskich w państwie Polskim. Organizują protesty przeciwko rządom Tuska. Przez to non stop trwa na nie nagonka przez wszystkie inne media. Sęk w tym że skupiono się tylko na jego odbiorcach i tworzeniu opinii o nich jako psychicznych a nigdy nie przytacza się treści jakie są tam głoszone. To wystarczyło, żeby wielu ludzi miało zdanie o TVTrwam nawet nigdy go nie oglądając.



Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie