18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
UberPatriot 2017-05-19, 0:04
@up
no nie jestem taki pewny, jakbyś nawet szyneczkę chciał tym dziabnąć trochę szybciej to gówno by zdziałał. Ewentualnie by sobie trochę skórę przeciął a wtedy to materiał byłby jeszcze milszy dla oka
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2017-05-19, 19:26 1
TB303 napisał/a:


Najlepiej na swoich żyłach lub tętnicy szyjnej



Na twoim chuju.
Zgłoś
Avatar
Driv3rFiat126 2017-05-19, 21:13 1
U mnie w pracy sobie koles uciął palec szlifierką taką jak na filmie bo nie miała osłony ale miał rękawiczki bo chciał byś jeszcze bardziej bezpieczny i rękawiczka sie zahaczyła o tarcze i ucieło jeden paliczek palca wskazującego tj ten ostatni co jest na nim paznokieć . Nie mam zdjęć wiem zjebałem ale było na co popatrzeć. wezwaliśmy pogotowie ale zanim przyjechało to koleś na moje oko stracił z 0,5 ltr krwi bo jej było pełno a zużyte opatrunki jak wyrzucałem były dość ciężkie. Palec niby mu przyszyli i odesłali do domu ale podczas snu odpadł mu palec i koles sie obudził we krwi z palca. Chirurg powiedział że ten lekarz pogotowia to jakis bezmózg bo przyszył martwy palec. Tak wiec nigdy nie wolno nosić rękawiczek do urządzeń ruchomych .
Zgłoś