18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
A................s 2009-11-10, 17:59
Niezły klucznik
Zgłoś
Avatar
Saia 2009-11-10, 18:03 2
o.0 ciekawi mnie jak ktoś musi być posrany by wpaść na pomysł "o , a może dziś na podwieczorek wpierdolę klucz francuski?" i ciekawe jakie to uczucie(nie , nie spróbuję)
Zgłoś
Avatar
Tomalsky03 2009-11-10, 18:14 4
ARABUS ZAJEBIE NAWET ZJEBANY KLUCZ O ZGROZO!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
j................a 2009-11-10, 18:28
3 komentarze a w śród nich oczywiście jeden rasistowski, widzę, że to już standard na sadisticu
Zgłoś
Avatar
A................s 2009-11-10, 18:34 3
jaabaa napisał/a:

3 komentarze a w śród nich oczywiście jeden rasistowski, widzę, że to już standard na sadisticu


Zgłoś
Avatar
j................a 2009-11-10, 18:45
nudne? według mnie w chuj smutne...
Zgłoś
Avatar
Stefn666 2009-11-10, 18:48
Ewolucja to jest... czlowiek laczy sie z maszyna niedlugo beda same roboty jak w terminatorze... (albo ktos mu taki kit wcisnal na zajebce xd)
Zgłoś
Avatar
A................s 2009-11-10, 18:58 4
jaabaa napisał/a:

nudne? według mnie w chuj smutne...


Nudne,bo nie jesteś pierwszym ani nie ostatnim,który nagle odkrył "rasistów" na sadisticu Było wieeeeeeeelu takich przed Tobą i będzie jeszcze więcej po Tobie,niestety
Widać rzadko tu bywasz,skoro sądzisz,że akurat Twój komentarz coś w tej kwestii zmieni.
Smutne,czy nie - TO JEST SADISTIC i albo przywyknij,albo zmień forum.
Zgłoś
Avatar
tg23tm 2009-11-10, 20:16
Saia napisał/a:

"o , a może dziś na podwieczorek wpierdolę klucz francuski?"


To jest u Ciebie klucz francuski?? widać ze znasz sie na rzeczy haha
Zgłoś
Avatar
mesiash 2009-11-10, 21:19 6
Arkhanis, idź zobacz czy Cię nie ma gdzieś na redwatchu.

Nie ma innej drogi walczenia z głupotą na forum niż jej potępianie cały czas.

@topic: Nie jest to nic niezwykłego, ludzie chorzy psychicznie jadają często ciekawsze rzeczy (własne palce, ubrania)
Zgłoś
Avatar
marcin89ck 2009-11-10, 23:29
Na pewno żelaza ciulowi brakowało. Ja jak byłem mały to ściany z braku wapnia lizałem, a teraz jest luksus bo danonki wynaleźli;D
Zgłoś
Avatar
A................s 2009-11-11, 0:13 1
mesiash napisał/a:

Arkhanis, idź zobacz czy Cię nie ma gdzieś na redwatchu.

Nie ma innej drogi walczenia z głupotą na forum niż jej potępianie cały czas


Życzę powodzenia i jak najmniejszego

[ Komentarz dodany przez: BueR_MadasS: 2009-11-11, 00:23 ]
w imieniu mesiash dziękuje i zdecydowanie zgadzam się z drugim członem wypowiedzi

Stary,ale ja nigdzie nie powiedziałem,że jestem rasistą albo popieram rasizm.Wkurwia mnie tylko nie zmieniający tego problemu offtopic.Co chwilę ktoś się budzi z okrzykiem:"o rasiści" i następuje durna kłótnia przez kilka stron,która nic nie daje,bo za chwilę jest kolejny temat i od nowa ta sama śpiewka.
Są objawy rasizmu?Oki,moderator potwierdza niezgodność z regulaminem,"uspokaja" rasistę i jest spokój zamiast kilku stron bluzgów.
Zgłoś
Avatar
GęsiorSB 2009-11-11, 10:05
~jaabaa ta strona/forum głównie polega na wyśmiewaniu się z ludzi. jak nie podoba ci się to że wiara jest tutaj rasistami to zmień strone na katolicy.pl
Zgłoś
Avatar
D................u 2009-11-11, 13:59 2
Pewnie mu kiszki skręcało i chciał je trochę poluzować.
Zgłoś