18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
DzidaZawodnik 2016-06-29, 23:26
Dobrze, że przynajmniej dzieciak ma jakiś autorytet, który kochają miliony ludzi -_-
Zgłoś
Avatar
TytanowyRosomak 2016-06-29, 23:35 81
Znam typa co tak jara i to dość często, teraz jak zadajesz mu jakieś pytanie to musisz uzbroić się w cierpliwość bo ma takie zwieszki systemu że głowa mała. Średnio odpowiada po 20s, matka prowadza go po psychologach i psychiatrach bo nie wie że jara a tamci nie wiedzą co z nim robić, z każdej roboty wylatuje po max dwóch dniach. Teraz słyszałem że mają mu tomografie robić
Zgłoś
Avatar
mormakill 2016-06-29, 23:59 4
@Up też mam znam takiego, ale jak przestał jarać to mu przeszło
Zgłoś
Avatar
~Beny 2016-06-30, 1:15 27
rafalemilian napisał/a:

Znam typa co tak jara i to dość często, teraz jak zadajesz mu jakieś pytanie to musisz uzbroić się w cierpliwość bo ma takie zwieszki systemu że głowa mała. Średnio odpowiada po 20s, matka prowadza go po psychologach i psychiatrach bo nie wie że jara a tamci nie wiedzą co z nim robić, z każdej roboty wylatuje po max dwóch dniach. Teraz słyszałem że mają mu tomografie robić



Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba znać umiar
Zgłoś
Avatar
Nikodem_Szulcc 2016-06-30, 4:52 5
Nawet picie herbaty przesadziscie, może Was doprowadzić do spierdolenia umysłowego.

Marihuaninen nie jest złe, jest ok czasem se zajarac z kumplami ale jak juz jaracie sami zamkcieci w pokoju, po to zeby odłączyć głowe od problemów, albo po to żeby Wam to w jakis sposób pomogło, to tak poleci dzien za dniem, i Wam marihuaninen zaszkodzi.

Słyszałem o gościu, co musiał sobie juz marihuaninen w czoło wstrzykiwać bo mu sie żyły kończyły, to jest dopiero przechuj, :p
Zgłoś
Avatar
KomandoKofi 2016-06-30, 10:33 11
Ale on nie jara, to jest vaping.
Zgłoś
Avatar
Cappo_di_Tutti_Ferdi 2016-06-30, 11:49 10
Spierdolone pokolenie epapierosów
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2016-06-30, 12:38 14
Przecież on pali epapierosa, a nie zioło gamonie
Zgłoś
Avatar
krykoz 2016-06-30, 13:27
Filmik widać że ustawka, po drugie tam nie ma nawet 0,0000001 grama zioła
Zgłoś
Avatar
themomatix 2016-06-30, 13:29
z takimi rzeczami to na kwejka...
Zgłoś
Avatar
gustav665 2016-06-30, 15:18 9
rafalemilian napisał/a:

Znam typa co tak jara i to dość często, teraz jak zadajesz mu jakieś pytanie to musisz uzbroić się w cierpliwość bo ma takie zwieszki systemu że głowa mała. Średnio odpowiada po 20s, matka prowadza go po psychologach i psychiatrach bo nie wie że jara a tamci nie wiedzą co z nim robić, z każdej roboty wylatuje po max dwóch dniach. Teraz słyszałem że mają mu tomografie robić


Gdy się pali przez 6 lat non stop, to co najwyżej można częściej zgubić słowo podczas rozmowy (częściej niż nie palący), a każde inne gadanie, że nie da się rozmawiać, nie da się myśleć, np. ten temat, to głupie pierdolenie ludzi, którzy zapalili może 10 razy w życiu, elo pozdrowie sebastiana z podwórka
Zgłoś
Avatar
Jankes360 2016-06-30, 15:32
@up To rozumiem, że typ którego znam, to spierdolił się tak sam z siebie, a nie przez to, że jarał dzień po dniu? Normalnie żywy trup
Zgłoś
Avatar
gustav665 2016-06-30, 15:45 1
Jankes360 napisał/a:

@up To rozumiem, że typ którego znam, to spierdolił się tak sam z siebie, a nie przez to, że jarał dzień po dniu? Normalnie żywy trup


no na pewno wpierdalał kleje dopy i inne domestosy, po prostu nie zwalaj tego na gande
Zgłoś