18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
N................s 2014-01-04, 15:46
Zarammoth napisał/a:

@Nexures: No już kurwa mniej hipokryzji. Jakbyśmy my mężczyźni byli kurwa jakimiś mnichami z celibatem...



wytlumacz ? od zawsze bylo tak ze facet musial podrywac dziewczyne. a nie tak jak w tych czasach, wystarczy pokazac ile masz pieniedzy
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-01-04, 16:19
popielniczka88 napisał/a:


Kurwa BongMan masz jakiś uraz do dziewczyn ?? Pod każdym tematem jedziesz płci piękne! Pod każdym !!! Jakaś nie dała Tobie na pierwszym spotkaniu bo opowiedziałeś jej jakiś suchar i pewno teraz wylewasz frustracje na Sadolu. Kurwa śmieszą mnie tacy ludzie co po jednym zdjęciu jakie zobaczą już piszą, że jest taka i owaka. Bongman spłoń w piekle.


Gdybyś miał podobne do moich doświadczenia, to byś zrozumiał. Ale zinterpretowałeś po swojemu, oceniłeś z góry i dopowiedziałeś od siebie, więc nie będę prostował, tłumaczył ani się kłócił.
Zgłoś
Avatar
grigori985 2014-01-04, 16:21 2
BongMan napisał/a:


Gdybyś miał podobne do moich doświadczenia, to byś zrozumiał. Ale zinterpretowałeś po swojemu, więc nie będę tłumaczył ani się kłócił.



chopie ty mosz doświadczenie tylko z tym co tam po tej twojej wsi loto i na drzewo nie spierdalo
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-01-04, 16:47 6
Nexures, BongMan, to macie zajebiste szczęscie życiowe, że jedyne kobiety jakie znacie to puste, puszczalskie, lecące na hajs kurwy, no chyba że miłosci szukacie w klubach.

Albo w ogóle jej nie szukacie, macie niechęć do kobiet bo dupa na fejsie nie odpowiada na zaczepki
Zgłoś
Avatar
w................a 2014-01-04, 17:31
Ja tam widze pijaną zdzire na tym zdjęciu
Zgłoś
Avatar
c................1 2014-01-04, 17:31 5
keep trolling please
Zgłoś
Avatar
Kardio_Error 2014-01-04, 18:17
najebana, ubrana jak dziwka szmata i pewnie pusta jak bęben...
pusta to może nie jest bo ją ktoś pewnie wcześniej zalał..
Zgłoś
Avatar
N................s 2014-01-04, 19:00
Catacombe napisał/a:

Nexures, BongMan, to macie zajebiste szczęscie życiowe, że jedyne kobiety jakie znacie to puste, puszczalskie, lecące na hajs kurwy, no chyba że miłosci szukacie w klubach.

Albo w ogóle jej nie szukacie, macie niechęć do kobiet bo dupa na fejsie nie odpowiada na zaczepki



mam dziewczyne z ktora jestem od prawie 14 roku zycia, trollu.

wyjdz czasem na dwor, i zobacz jak dziewczyny sie zachowuja
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2014-01-04, 19:12
Ha ha hue hue mnie śmieszą obrońcy jebanych ździr jak można takie puste kurwy bronić? Fajnie na imprezie taką wyrwać i w sumie dobrze że są przydają się na "pocieszenie" ale jaki normalny facet chciałby być z taką szmatą na codzień? No ale ten rodzaj kurew nie jest najgorszy bo ona nie kryje się z tym że jest szmatą najgorszy rodzaj kurwy to taki że ona wygląda zachowuje się jak normalna fajna dupa może ona nawet komentować te dziewczyny które się nie kryją z tym że są ździrami komentować w sposób (że ona by nie mogła tak się ubierać i zachowywać jak owe ździry) a naprawdę ta kurwa tylko w tym swoim pierdolonym łbie ma jedno jak tu zainteresować sobą innego kolesia. Wystarczy tylko po kryjomu sprawdzić tej kurwy telefon i bedziesz miał wszystko jak na dłoni. Tak znam to przekonałem się na własnej skórze. Moja skromna rada jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do swojej (przepraszam za to) kurwy to bądź pewny że tak jest ale nie pytaj jej o to wyruchaj ja najlepiej jak potrafisz parę razy a potem po jakimś czasie zerwij z nią. Jeśli szmacie zależy na tobie to da ci do zrozumienia że brakuje jej ciebie a ty wtedy powiesz że jeśli suka chce być znowu razem to niech tu wszystko ci śpiewa jak na spowiedzi i ma być tak jak ty tego chcesz.
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-01-04, 19:37 1
Nexures napisał/a:



mam dziewczyne z ktora jestem od prawie 14 roku zycia, trollu.

wyjdz czasem na dwor, i zobacz jak dziewczyny sie zachowuja



Sam sie teraz wjebałeś, bo idąc twoim tokiem myślenia twoja "dziewczyna" to kurwa
Zgłoś
Avatar
N................s 2014-01-04, 22:40 1
Catacombe napisał/a:



Sam sie teraz wjebałeś, bo idąc twoim tokiem myślenia twoja "dziewczyna" to kurwa



moja dziewczyna to kurwa bo jest w stalym zwiazku od 14 roku zycia ? k. zajebisty masz tok myslenia
Zgłoś
Avatar
nfsmaniakpl 2014-01-04, 22:58 1
To matka BongMana podczas porodu ojciec obracał ją żeby taki zjeb jak BongMan nie wyszedł
Zgłoś
Avatar
grigori985 2014-01-04, 22:59 1
nfsmaniakpl napisał/a:

To matka BongMana podczas porodu ojciec obracał ją żeby taki zjeb jak BongMan nie wyszedł



jednak wyszedł i to w dodatku w sosnowcu
Zgłoś
Avatar
nfsmaniakpl 2014-01-04, 23:01 1
grigori985 napisał/a:



jednak wyszedł i to w dodatku w sosnowcu


Kurwa apokalipsa BongMan'a
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-01-05, 0:01
Nexures napisał/a:



moja dziewczyna to kurwa bo jest w stalym zwiazku od 14 roku zycia ? k. zajebisty masz tok myslenia



Kurwa, widzę że sam zapominałeś co wczesniej pisałeś...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie