18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
N................s 2014-01-05, 1:26
Nexures napisał/a:

bongmana nie lubie w chuj, ale co prawda to prawda. wiekszosc 'kobiet' to kurwy w tych wspanialych czasach



Nexures napisał/a:

wytlumacz ? od zawsze bylo tak ze facet musial podrywac dziewczyne. a nie tak jak w tych czasach, wystarczy pokazac ile masz pieniedzy



Nexures napisał/a:

mam dziewczyne z ktora jestem od prawie 14 roku zycia, trollu.

wyjdz czasem na dwor, i zobacz jak dziewczyny sie zachowuja



Nexures napisał/a:

moja dziewczyna to kurwa bo jest w stalym zwiazku od 14 roku zycia ? k. zajebisty masz tok myslenia



powiem ci szczerze ze juz w zasadzie nie wiem o co chodzi
gdzie napisalem ze kazda kobieta na calym swiecie to nic nie warta kurwa ktora zarabia dupa i cyckami na zycie?
no w pewnym sensie ziomus masz racje. jak sie szuka porzadnych dziewczyn w takich kurwielniach jak kluby etc. to rzeczywiscie nic dziwnego ^^. ale ja mowie ze na ogol wiekszosc dziewczyn w tych czasach tak sie zachowuje. a juz nie mowie o polskich dziewczynach za granica... bo zal dupe sciska
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-01-05, 12:20
No właśnie, Nexures, gdzie szukać porządnych kobiet? Bo na przykład do klubów nie chodzę, bo to nie moje klimaty. Szukałem w różnych miejscach i wydaje mi się, że prościej by było znaleźć Yetiego w Himalajach niż porządną kobietę...

A za granicą to rzeczywiście jest masakra. Polskie panny dostają tam bonus:
+ 100% do kurewstwa
+ 50% do chamstwa

Nie ma nic gorszego niż pyskate szmacisko, a takich za granicą jest multum. Jak poznajesz ładną, miłą, grzeczną i ułożoną, to możesz być pewien że ma już męża i pewnie dziecko też.
Zgłoś