18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
T................y 2020-04-07, 12:46 1
Elektoratowi jedynej słusznej partii się po prostu należą te rękawiczki
Zgłoś
Avatar
sad_pl 2020-04-07, 13:13
roman970227 napisał/a:

Najlepsze jest to, że zgraja internetowych bohaterów bedzie mi pierdolic jacy oni biedni. Że nie mają jak zakupów zrobić.
A taka jest prawda, że toboni kradną, wszystko wykupują.
Jeszcze ustalili dla nich godziny w sklepach 65+ od godziny 10 do 12 czy jakoś tak..
Wracam z pierwszej zmiany i nie mam jak żarcia do pracy kupić kurwa.... Wykupują jak by dostaw nie było... Niech otworzą im kościoły chociaż tam by gnili.
Niech te stare ameby poumierają.



Jest trochę racji w tym co piszesz, jest też trochę niezrozumienia. Pokaż przykład i zacznij od siebie i swoich starych?
Zgłoś
Avatar
roman970227 2020-04-07, 13:57 2
sad_pl napisał/a:

Jest trochę racji w tym co piszesz, jest też trochę niezrozumienia. Pokaż przykład i zacznij od siebie i swoich starych?



Trochę nie rozumiem? W jaki sposób mam zacząć od siebie? Wytłumacz mi?
Spokojnie rodzice siedzą na dupie, jedynie Mama musi jeszcze pracować

Zgłoś
Avatar
hanney 2020-04-07, 14:04 3
Byłem dwa dni temu na znanej polskiej stacji benzynowej i zauważyłem, że nie ma rękawiczek, była za to kartka "rękawiczki dostępne u sprzedawcy, za utrudnienia przepraszamy" - i sobie myślę "kurwa, czy to kwestie przepisów, czy może jakieś cwaniaki podkradają". Jebać stare baby prądem.
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2020-04-07, 14:20
roman970227 napisał/a:

Najlepsze jest to, że zgraja internetowych bohaterów bedzie mi pierdolic jacy oni biedni. Że nie mają jak zakupów zrobić.
A taka jest prawda, że toboni kradną, wszystko wykupują.
Jeszcze ustalili dla nich godziny w sklepach 65+ od godziny 10 do 12 czy jakoś tak..
Wracam z pierwszej zmiany i nie mam jak żarcia do pracy kupić kurwa.... Wykupują jak by dostaw nie było... Niech otworzą im kościoły chociaż tam by gnili.
Niech te stare ameby poumierają.



chyba ze szkoły wracałeś i chipsów zabrakło
Zgłoś
Avatar
darkalex1 2020-04-07, 14:26 1
focusek napisał/a:

ahhaha to sprobuj mnie opierdolic cwaniaczku a wyjme cie z tego okienka i wyjasnie.



Nie zesraj się cwaniaczku



:
Zgłoś
Avatar
Hans-Kloss 2020-04-07, 14:27
Do koscioła jak znalazł
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2020-04-07, 14:33
Szanujcie mohery, jako jedyne mają obecnie gwarantowaną kasę (emerytury). Cała reszta może w każdej chwili stracić robotę.
Zgłoś
Avatar
pazzuzu 2020-04-07, 14:33 1
ja mam sasiadke. nie moher ale stara 78 lat. jak byly darmowe worki na kupy psie, to tylko jebana czekala az uzupelnia pojemnik i wszystkie zajebywala. psa nie ma. jak ja spytalismy po co jej tyle, to powiedziala , ze synowi w to kanapki do pracy pakuje.
Zgłoś
Avatar
IOI 2020-04-07, 16:38 1
pazzuzu napisał/a:

ja mam sasiadke. nie moher ale stara 78 lat. jak byly darmowe worki na kupy psie, to tylko jebana czekala az uzupelnia pojemnik i wszystkie zajebywala. psa nie ma. jak ja spytalismy po co jej tyle, to powiedziala , ze synowi w to kanapki do pracy pakuje.



strasznie duzo ludzi musi mieszkac obok tej sasiadki, bo ta historie juz slyszalem/czytalem wiele razy odkad zaczeli wystawiac te darmowe torebki na psie gowna
Zgłoś
Avatar
camson 2020-04-07, 19:03
roman970227 napisał/a:

Najlepsze jest to, że zgraja internetowych bohaterów bedzie mi pie**olic jacy oni biedni. Że nie mają jak zakupów zrobić.
A taka jest prawda, że toboni kradną, wszystko wykupują.
Jeszcze ustalili dla nich godziny w sklepach 65+ od godziny 10 do 12 czy jakoś tak..
Wracam z pierwszej zmiany i nie mam jak żarcia do pracy kupić k***a.... Wykupują jak by dostaw nie było... Niech otworzą im kościoły chociaż tam by gnili.
Niech te stare ameby poumierają.


Zgadzam się! Do tego jak pracujesz normalnie to kurwa nie kupisz nic na śniadanie akurat, bo jakiś tuman pierdolony te godziny wybierał zapewne z pełną premedytacją wiedząc, że ludzie o tej porze mają przerwę... A inne tumany będą dalej na te kurwy głosować.
Zgłoś
Avatar
chico35 2020-04-07, 19:42
roman970227 napisał/a:

Najlepsze jest to, że zgraja internetowych bohaterów bedzie mi pie**olic jacy oni biedni. Że nie mają jak zakupów zrobić.
A taka jest prawda, że toboni kradną, wszystko wykupują.
Jeszcze ustalili dla nich godziny w sklepach 65+ od godziny 10 do 12 czy jakoś tak..
Wracam z pierwszej zmiany i nie mam jak żarcia do pracy kupić k***a.... Wykupują jak by dostaw nie było... Niech otworzą im kościoły chociaż tam by gnili.
Niech te stare ameby poumierają.



czemu durniu uogólniasz ? o ile ktoś wcześniej nie skopie ci niewyparzonego pyska to i ty będziesz takim moherem
Zgłoś
Avatar
pankruk 2020-04-07, 21:01 1
Majstersztykiem skurwysyństwa tego państwa jest to coś nazwane systemem emerytalnym dzięki któremu statystyczny emeryt jest biedny jak mysz kościelna, a potem taki Krzywousty rozdaje 13-tki bo doskonale wie, że dla sporej części seniorów te pieniądze to być albo nie być i potem w sondażach taki Andrzejek ma 55%. Druga sprawa, że to społeczeństwo jest z reguły tępe i nieoczytane, bez pojęcia o ekonomii czy finansach, nauczone tylko konsumpcjonizmu więc nie dziwi to jak ten kraj jest łatwo zaorany.
Zgłoś
Avatar
george196 2020-04-08, 3:05
roman970227 napisał/a:

Najlepsze jest to, że zgraja internetowych bohaterów bedzie mi pierdolic jacy oni biedni. Że nie mają jak zakupów zrobić.
A taka jest prawda, że toboni kradną, wszystko wykupują.
Jeszcze ustalili dla nich godziny w sklepach 65+ od godziny 10 do 12 czy jakoś tak..
Wracam z pierwszej zmiany i nie mam jak żarcia do pracy kupić kurwa.... Wykupują jak by dostaw nie było... Niech otworzą im kościoły chociaż tam by gnili.
Niech te stare ameby poumierają.



Jesteś miły, ale w sumie taki sam , bo też się zestarzejesz (zamebiejesz)

disturbed666 napisał/a:

jebać stare baby prądem



I disturbed666 też bedzie miał więcej przyjenego samozadowolenia,a potem i tak się zestarzeje. I zostanie starą babą. ech.
Zgłoś
Avatar
AndyC 2020-05-12, 23:23
roman970227 napisał/a:

Najlepsze jest to, że zgraja internetowych bohaterów bedzie mi pierdolic jacy oni biedni. Że nie mają jak zakupów zrobić.
A taka jest prawda, że toboni kradną, wszystko wykupują.
Jeszcze ustalili dla nich godziny w sklepach 65+ od godziny 10 do 12 czy jakoś tak..
Wracam z pierwszej zmiany i nie mam jak żarcia do pracy kupić kurwa.... Wykupują jak by dostaw nie było... Niech otworzą im kościoły chociaż tam by gnili.
Niech te stare ameby poumierają.



Bieda umysłowa aż piszczy. Ależ ty durny jesteś. Minimum wyobraźni i byś tak nie pierdolił od rzeczy. Albo po prostu chcesz błysnąć sadyzmem bo by należało.



Słusznie Ci tu już ktoś zasugerował- swoich rodziców eksterminuj.
Zgłoś