18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
🔥 Werbowanie ochotnika na Ukrainie - teraz popularne
Avatar
TTRrtt 2014-05-03, 22:43
Dobrze, że są napisy bo bym nie zrozumiał
Zgłoś
Avatar
m................j 2014-05-03, 22:45 3
@mmaakkss może się cieszyć że jest jednym z nielicznych szczęściarzy którym nie zasmakowało
z drugiej strony dużo ludzi podobnie zaczęło tj twierdziło " ja tym gównem się na pewno nie uzależnię " a tu zonk
pozdro dla byłych palaczy
Zgłoś
Avatar
_Amarok_ 2014-05-03, 22:48 1
by do takiego stanu doprowadzić się potrzeba przynajmniej przez 20 lat palić paczkę dziennie...
Zgłoś
Avatar
r................l 2014-05-03, 22:49 1
och, dzięki ci. potrzebowałem takiej terapii szokowej. jak mogłem palić? jezu. już rzuciłem.
Zgłoś
Avatar
smyrnakrzaki 2014-05-03, 22:50
szach mat palacze !!
Zgłoś
Avatar
Chadan1 2014-05-03, 22:53 2
E tam, i tak bedę jarał.
Zgłoś
Avatar
OlowekGrand5B 2014-05-03, 22:54
Jezu, idę zapalić.
Zgłoś
Avatar
KorkyTaczer 2014-05-03, 22:55
dobrze żem rzucił.
Zgłoś
Avatar
Cornys 2014-05-03, 23:11 3
Płuca żyjącego człowieka się regenerują, te tutaj już są obumarłe i nie mają tej zdolności. Substancje smoliste które osadzają się na płucach również po części wydalają się gdy kaszlemy.
Gadanie że "palisz to umrzesz" jest w ogóle nie na miejscu, każdy kiedyś umrze, jeden ze starości, inny na powikłania po AIDS bo poruchał bez gumki no a jeszcze innego samochód pierdolnie.
Co więcej, organizm człowieka który pali regularnie uodparnia się na to i nie ma różnicy czy ktoś pali rok czy dziesięć lat, ryzyko zachorowania na raka i pokrewne jest takie samo.
Zgłoś
Avatar
smerfix 2014-05-03, 23:13
Jakieś słabe te chińskie płuca.
Zgłoś
Avatar
DeathStrike 2014-05-03, 23:20
Już rzucam palenie po tym seansie.... Bitch, please
Zgłoś
Avatar
Noktowizor 2014-05-03, 23:53
tylko kto spali dwie paczki na raz? w sumie nie pokazali ile fajek odpalono, ale duza ilosc na raz napewno da jakies widowiskowe efekty.
Zgłoś
Avatar
x................s 2014-05-04, 0:03
Dexter37 napisał/a:

Czemu hipokryzja? Co w tym jest dziwnego? Morfina to też narkotyk... i tez jest w aptece. Tramadol również. Dziesiątki innych również (np włącznie z metadonem). Opipramol, hydroksyzyna, w aptece, zapraszam. Tanio.



podchodna amfy w syropku na kaszel za 5pln
Zgłoś
Avatar
Falsum 2014-05-04, 0:06 1
A kurwa palcie ile chcecie.
Palcie co chcecie.
Palcie jak chcecie.
...
Ale jeśli będziecie palić gdzie chcecie.
[zwłaszcza idąc chodnikiem, mniej lub bardziej, zatłoczonym,
mając pecha tak wielkiego, że znajdę się w pobliżu - naprawę pożałujecie, że zachciało wam się czynić ze mnie biernego palacza.]
[to mnie boli - może to za mało powiedziane - krew się we mnie gotuje, gdy czuję ten cholerny dym, tę przeklętą nikotynę. Nie po to brzydzę się/gardzę przemysłem tytoniowym/papierosami, żeby mi ktoś powietrze zatruwał.]
Zgłoś
Avatar
Kozioł. 2014-05-04, 0:16
Nigdy nie wiesz czy nie jebnie cie na pasach jakiś pogromca szos, więc czemu odmawiać sobie drobnych przyjemności? Już miałem takiego znajomego nie pił nie palił a i tak go rak wpierdolił. Lepiej korzystać z życia póki czas.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie