18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
x................s 2014-05-04, 0:23
Sapwood napisał/a:

A kurwa palcie ile chcecie.
Palcie co chcecie.
Palcie jak chcecie.
...
Ale jeśli będziecie palić gdzie chcecie.
[zwłaszcza idąc chodnikiem, mniej lub bardziej, zatłoczonym,
mając pecha tak wielkiego, że znajdę się w pobliżu - naprawę pożałujecie, że zachciało wam się czynić ze mnie biernego palacza.]
[to mnie boli - może to za mało powiedziane - krew się we mnie gotuje, gdy czuję ten cholerny dym, tę przeklętą nikotynę. Nie po to brzydzę się/gardzę przemysłem tytoniowym/papierosami, żeby mi ktoś powietrze zatruwał.]



ale pył z opon i spaliny wdychasz pełnym ryjem?
Zgłoś
Avatar
k................e 2014-05-04, 0:49
Ja tam nie wiem. Dla mnie zarówno te różowe jak i czarne są obleśne.
Zgłoś
Avatar
Falsum 2014-05-04, 1:55
xts napisał/a:



ale pył z opon i spaliny wdychasz pełnym ryjem?



Ależ skąd.
Zgłoś
Avatar
maddog77 2014-05-04, 8:28 1
Na szczęście nie jestem już konsumentem wyrobów tytoniowych....wolę sobie raz na jakiś czas strzelić lufkę czyściochy.
Zgłoś
Avatar
Fragless 2014-05-04, 8:43
Ja tam osobiście lubię jarać, ale drugich osób bym w to nie wciągał. Fajki to dla mnie taki antydepresant. Człowiek się wkurwi czy ma stres to idzie zapalić i trochę przechodzi, a najlepiej smakuje rano lub po posiłku.
Zgłoś
Avatar
Bankracy 2014-05-04, 8:48
@allup jak tak czytam komentarze domorosłych palaczy... pytam:

Mama wie, że palicie w szkole?
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-05-04, 9:48
Cytat:

[zwłaszcza idąc chodnikiem, mniej lub bardziej, zatłoczonym,
mając pecha tak wielkiego, że znajdę się w pobliżu - naprawę pożałujecie, że zachciało wam się czynić ze mnie biernego palacza.]



AAAhahahahaha kolejny sadolowy superbohater który to niewiadomo co zrobi" Idziesz ulicą i lejesz dziesiątki osób które palą? Łamiesz im nogi czy od razu kręgosłupy?

Co za zjeb... Nie pasuje Ci to kogoś wyprzedź a nie odgrażaj sie w internietach...
Zgłoś
Avatar
Rafixo 2014-05-04, 12:33 1
Sapwood napisał/a:


Ale jeśli będziecie palić gdzie chcecie.
[zwłaszcza idąc chodnikiem, mniej lub bardziej, zatłoczonym,
mając pecha tak wielkiego, że znajdę się w pobliżu - naprawę pożałujecie, że zachciało wam się czynić ze mnie biernego palacza.]
[to mnie boli - może to za mało powiedziane - krew się we mnie gotuje, gdy czuję ten cholerny dym, tę przeklętą nikotynę. Nie po to brzydzę się/gardzę przemysłem tytoniowym/papierosami, żeby mi ktoś powietrze zatruwał.]



O cholera, mamy tutaj na sadolu największego fajtera w całej Polsce, który codziennie napierdala po 30 osób walcząc o czyste powietrze i swoje płuca!

A teraz wracaj na kwejka i tam pisz swoje bajeczki
Zgłoś
Avatar
Falsum 2014-05-04, 13:14
Cytat:

AAAhahahahaha kolejny sadolowy superbohater który to niewiadomo co zrobi" Idziesz ulicą i lejesz dziesiątki osób które palą? Łamiesz im nogi czy od razu kręgosłupy?



Cytat:

O cholera, mamy tutaj na sadolu największego fajtera w całej Polsce, który codziennie napierdala po 30 osób walcząc o czyste powietrze i swoje płuca!



Takie prymitywne sposoby są mi obce.
Zgłoś
Avatar
r................l 2014-05-04, 13:57
Sapwood napisał/a:

A kurwa palcie ile chcecie.
Palcie co chcecie.
Palcie jak chcecie.
...
Ale jeśli będziecie palić gdzie chcecie.
[zwłaszcza idąc chodnikiem, mniej lub bardziej, zatłoczonym,
mając pecha tak wielkiego, że znajdę się w pobliżu - naprawę pożałujecie, że zachciało wam się czynić ze mnie biernego palacza.]
[to mnie boli - może to za mało powiedziane - krew się we mnie gotuje, gdy czuję ten cholerny dym, tę przeklętą nikotynę. Nie po to brzydzę się/gardzę przemysłem tytoniowym/papierosami, żeby mi ktoś powietrze zatruwał.]



co za pedał. aż ma człowiek chęć dmuchnąć ci dymem w twarz.
Zgłoś
Avatar
macioshow 2014-05-04, 15:21
W sumie zobaczyłbym jak to wygląda w przypadku palenia blunta(czystego)
Zgłoś
Avatar
Blackjoe 2014-05-04, 17:42
Wędzone dłużej poleży
Zgłoś