18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Kamil3l 2020-12-18, 18:47
maybeme napisał/a:

Maska spawalnicza i elektroda lezy obok, ciekawe co spawał.



no właśnie, pewnie spawał tą oponę co wyjebało. Ale my teletubisie jej nie widzimy.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-12-18, 18:47
T3RMINATOR napisał/a:

Ciężarówka stoi tuż obok. Kompresor też widać a opony nie ma bo wyjebało ją w kosmos a jego przy okazji upierdoliło olejem.



Ciężarówka stoi obok, fakt, ale normalnie na kołach.

T3RMINATOR napisał/a:

To chyba niewidomy jesteś albo co najmniej niedowidzący



Napisz w której sekundzie tego nagrania widzisz tę felgę bez opony, czy co tam sobie uroiłeś. Rozumiem, że ta opona w 00:14 to nie ta wyjebana w kosmos?
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-12-18, 20:14
Gmork napisał/a:

Ciężarówka stoi obok, fakt, ale normalnie na kołach.
Napisz w której sekundzie tego nagrania widzisz tę felgę bez opony, czy co tam sobie uroiłeś. Rozumiem, że ta opona w 00:14 to nie ta wyjebana w kosmos?


czuję ze nie napisze...
Zgłoś
Avatar
Kutasiarz 2020-12-18, 20:48
Może chłop dostał jakiejś zapaści czy coś, a twarz w oleju ujebana, bo on zawsze w robocie tak się upierdoli.
Zgłoś
Avatar
bercisko 2020-12-18, 20:52 1
Kamerzystę popierdoliło.
Zgłoś
Avatar
z................h 2020-12-19, 10:26 2
Zbysław napisał/a:

Serwisuje około 60 koparek w południowej polsce
chłop odkręcić korek z miski olejowej w celu jego spuszczenia ale popełnił błąd zrobił to nie zgodnie ze sztuką silnik był mega gorący jeszcze i nie odkrecił wlewu oleju
było okropne ciśnienie a ten wziął się za podkręcanie korka miski olejowej
Fatalna pomyłka 120 stopni oleju z opilkami z ciśnieniem 20 barów prosto w twarz



Tak czytam te twoje wypociny "serwisanta" i mam wrażenie, że jedynie co serwisujesz to własnego kutasa łapą i dziurę w dupie kijem od szczotki.
Zgłoś
Avatar
wwo19994 2020-12-19, 10:46
Moim zdaniem po prostu chciał być ciemniejszy, podobno w ich wiosce według legendy miał się urodzić przepotężny bohater o najciemniejszej twarzy ze wszystkich który będzie obdarowany niesłychanymi mocami.
Zgłoś
Avatar
niefartt 2020-12-19, 13:16 1
pierdolony chuj kamerzysta !! zayebać chuja !!
Zgłoś
Avatar
Attero132 2020-12-19, 13:35 1
Zbysław napisał/a:

Serwisuje około 60 koparek w południowej polsce
chłop odkręcić korek z miski olejowej w celu jego spuszczenia ale popełnił błąd zrobił to nie zgodnie ze sztuką silnik był mega gorący jeszcze i nie odkrecił wlewu oleju
było okropne ciśnienie a ten wziął się za podkręcanie korka miski olejowej
Fatalna pomyłka 120 stopni oleju z opilkami z ciśnieniem 20 barów prosto w twarz



na moje oko to 20Mpa a 200 barów...
Zgłoś
Avatar
werther 2020-12-20, 0:43 1
Zbysław napisał/a:

Serwisuje około 60 koparek w południowej polsce
chłop odkręcić korek z miski olejowej w celu jego spuszczenia ale popełnił błąd zrobił to nie zgodnie ze sztuką silnik był mega gorący jeszcze i nie odkrecił wlewu oleju
było okropne ciśnienie a ten wziął się za podkręcanie korka miski olejowej
Fatalna pomyłka 120 stopni oleju z opilkami z ciśnieniem 20 barów prosto w twarz



Serwisuje, chłop odkręcić, polsce, nie zgodnie - jak ty serwisujesz tak, jak piszesz, no to kurwa ja pierdolę...
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2020-12-20, 10:20
Sąsiad skończył podobnie przy wymianie oleju w aucie.

Co ciekawe, na moją sugestię by odkręcił najpierw wlew oleju powiedział, że nie da rady bo jest jeszcze gorący. Prawdopodobnie byłem ostatnią osobą która widziała jego twarz prze oparzeniami. Skutek? Oparzenia 60% powierzchni twarzy + operacja oka (wtopione opiły).

U różowej zaś, sąsiad zmarł w skutek spalenia. Spawał bak paliwa bo był nieszczelny. Akcja z tego roku, Milicz, można wyguglować.

U kolegi w warsztacie as uciął sobie 4 palce, podczas wyciągania silnika. Źle założył belkę do podwieszania, silnik spadł mu misą olejową na dłoń.

Ogólnie czasami odnoszę wrażenie, że dla niektórych serwis auta może być niebezpieczniejszy niż spawalnictwo podwodne

Fatalna pomyłka 120 stopni oleju z opilkami z ciśnieniem 20 barów prosto w twarz

Chyba 2 bary, a konkretnie 3. Silnik diesla ma mieć w oleju 300-450 kPa
Zgłoś
Avatar
Attero132 2020-12-20, 11:06
@up Bardziej prawdopodobne że on jakies przewody hydrauliczne zaczął rozkręcać
Zgłoś
Avatar
Hyena83 2020-12-20, 13:27
Niech ktoś uciszy tego psa
Zgłoś