18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
dżonyłojlker 2020-12-18, 13:53 17
Trzęsie tym telefonem, paralityk jebany.
Zgłoś
Avatar
bungman 2020-12-18, 13:55 3
ja ci powiem co mu się stało: zobaczył twój denny post.Halman składać ci życzenia już czy poczekać? bo może jest jeszcze szansa że przez te kilka dni przed świętami stanie Ci się jakaś fajna krzywda.
Zgłoś
Avatar
adrianthc 2020-12-18, 13:55 10
Pomoc zajebista!! Prędzej ten pies go wyrucha niż ktoś mu pomoże.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2020-12-18, 13:57 52
Serwisuje około 60 koparek w południowej polsce
chłop odkręcić korek z miski olejowej w celu jego spuszczenia ale popełnił błąd zrobił to nie zgodnie ze sztuką silnik był mega gorący jeszcze i nie odkrecił wlewu oleju
było okropne ciśnienie a ten wziął się za podkręcanie korka miski olejowej
Fatalna pomyłka 120 stopni oleju z opilkami z ciśnieniem 20 barów prosto w twarz
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-12-18, 14:13
Facet nie żyje bo mu wyjebało oponę w kosmos.
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-12-18, 14:15
T3RMINATOR napisał/a:

Facet nie żyje bo mu wyjebało oponę w kosmos.


no tak, słuszna uwaga, zapewne z tej koparki oponę...
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-12-18, 14:28
Halman napisał/a:

no tak, słuszna uwaga, zapewne z tej koparki oponę...



Ciężarówka stoi tuż obok. Kompresor też widać a opony nie ma bo wyjebało ją w kosmos a jego przy okazji upierdoliło olejem.
Zgłoś
Avatar
wins89 2020-12-18, 14:29 10
Zbysław napisał/a:

Serwisuje około 60 koparek w południowej polsce
chłop odkręcić korek z miski olejowej w celu jego spuszczenia ale popełnił błąd zrobił to nie zgodnie ze sztuką silnik był mega gorący jeszcze i nie odkrecił wlewu oleju
było okropne ciśnienie a ten wziął się za podkręcanie korka miski olejowej
Fatalna pomyłka 120 stopni oleju z opilkami z ciśnieniem 20 barów prosto w twarz



a co tam nie ma odmy żeby ciśnienie uchodziło pierdzielisz jak byś się grzybów najadł
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2020-12-18, 14:50 4
Zbysław napisał/a:

Serwisuje około 60 koparek w południowej polsce
chłop odkręcić korek z miski olejowej w celu jego spuszczenia ale popełnił błąd zrobił to nie zgodnie ze sztuką silnik był mega gorący jeszcze i nie odkrecił wlewu oleju
było okropne ciśnienie a ten wziął się za podkręcanie korka miski olejowej
Fatalna pomyłka 120 stopni oleju z opilkami z ciśnieniem 20 barów prosto w twarz



Tym okropnym ciśnieniem możesz straszyć dzieci.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-12-18, 14:52 1
T3RMINATOR napisał/a:

Ciężarówka stoi tuż obok. Kompresor też widać a opony nie ma bo wyjebało ją w kosmos a jego przy okazji upierdoliło olejem.



"Chcesz powiedzieć, że ten obiekt znajduje się w zasięgu mojego wzroku? Pokaż go, to palcem, bo chciałbym uwierzyć, że śnię".

wins89 napisał/a:

a co tam nie ma odmy żeby ciśnienie uchodziło pierdzielisz jak byś się grzybów najadł



Pewnie chodziło mu o olej w układzie hydraulicznym, te 20 barów i opiłki coś nie bardzo mi pasują do oleju silnikowego.
Zgłoś
Avatar
maybeme 2020-12-18, 15:10 1
Maska spawalnicza i elektroda lezy obok, ciekawe co spawał.
Zgłoś
Avatar
banerr 2020-12-18, 17:41
Zmurzyniał i tyle.
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2020-12-18, 18:04
Gmork napisał/a:

"Chcesz powiedzieć, że ten obiekt znajduje się w zasięgu mojego wzroku? Pokaż go, to palcem, bo chciałbym uwierzyć, że śnię".
Pewnie chodziło mu o olej w układzie hydraulicznym, te 20 barów i opiłki coś nie bardzo mi pasują do oleju silnikowego.



To chyba niewidomy jesteś albo co najmniej niedowidzący
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2020-12-18, 18:18 1
~T3RMINATOR napisał/a:

Ciężarówka stoi tuż obok. Kompresor też widać a opony nie ma bo wyjebało ją w kosmos a jego przy okazji upierdoliło olejem.



Serio ? Spostrzegawczości od teletubisiów wymagasz ? Oni nawet nie wiedza co to jest kompresor.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie