18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
nerusss 2016-04-11, 12:31 1
Kiedyś, jak jeszcze J.P.2 żył, to naszła mnie myśl, czemu mu tyle tych mikrofonów nastawiali przed twarzą, chyba z 15sztuk, czemu nie pobierały wszystkie stacje dźwięku z 1 mikrofonu, no ale potem stwierdziłem że to debile są i nigdy się nie nauczą tyle lat minęło a oni dalej to samo.
Zgłoś
Avatar
Valedictorian 2016-04-11, 12:34 4
youtube.com/watch?v=mAHz8BmqzIk
Zgłoś
Avatar
MaratHS 2016-04-11, 13:33 2
nerusss napisał/a:

Kiedyś, jak jeszcze J.P.2 żył, to naszła mnie myśl, czemu mu tyle tych mikrofonów nastawiali przed twarzą, chyba z 15sztuk, czemu nie pobierały wszystkie stacje dźwięku z 1 mikrofonu, no ale potem stwierdziłem że to debile są i nigdy się nie nauczą tyle lat minęło a oni dalej to samo.


Prawa autorskie i te sprawy, a po drugie chyba trzeba coś sypnąć tej stacji co nagrała aby łaskawie udostępniła swoje nagranie i jeszcze na antenie trzeba powiedzieć, że "niezależno-żydowsko-masońska telewizja łaskawie udostępniła swój materiał za co dziękujemy" co jest równoznaczne = nasza stacja jest chujowa, bo nie ma nas w centrum uwagi, dlatego sępimy nagrania od innych, więc ci co nas oglądają niech spierdalają bo nie warto nas oglądać.
Zgłoś
Avatar
s................6 2016-04-12, 2:03
Brakuje loga Brazzers
Zgłoś
Avatar
REALLYMADBRO 2016-04-12, 2:50
Zamiast postawić jeden wyjebany mikrofon i dzierżawić 100 kanałów na mixerze dla każdej ze stacji. I tak tego loga na puszce nie widać u większości ;p
Zgłoś
Avatar
fortunately 2016-04-12, 4:13
albo w ogole sie nie wypowiadac bo media to zmanipulowane kurwy bez kszty godnosci
Zgłoś
Avatar
Nikodem_Szulcc 2016-04-12, 4:17
Jakby ktos chciał zacząć, to dołączam sie do bólu dupy apropo playera...

Chciałem sobie przewinąć na początek zeby jeszcze raz zobaczyc, ale chuja, trzeba stronke odswieżyc ...
Zgłoś
Avatar
jamniczek 2016-04-12, 11:28
"Kiedy jesteś jedyną dziewczyną na imprezie..."
Zgłoś
Avatar
skrtrk 2016-04-12, 17:52
a gdyby zrobić jakiś zagłuszacz, czy inne gówno, wyglądające na mikrofon i trolować dziennikarzy?
Zgłoś