18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
zn506 2024-07-11, 20:20
Biały dostaje tam karę wiezienia za posiadanie scyzoryka. A Brytole sobie poradzą- odeślą ich do Polski
Zgłoś
Avatar
angel_punx 2024-07-11, 21:56 1
Siedzę tu już kilkanaście lat (Slough niedaleko Londynu) i z tymi nożami to jest ciekawie. Tacy na przykład Sikhowie noszą otwarcie, jest tu ich duża społeczność, związane to jest z ich wierzeniami. Do niedawna nie było problemu kupić ciekawą zabawkę przez intenet. Sam mam konto u firmy z Luton gdzie można było kupić wszystko, on małych noży do mieczy i włóczni. Jakiś miesiąc albo dwa temu jako stałemu klientowi zaczeli mi wysyłać maile że w związku ze zmianą prawa w UK muszą zaprzestać sprzedaży tego typu rzeczy i chcąc pozbyć się tego z magazynu to dają duże zniżki, chcąc nie chcąc skusiłem się na nóż bojowy i maczetę (ale nie taką z Brazylii, ta jest naprawdę ostra). W planach mam zakup kuszy ale właśnie teraz na angielskim Yahoo jest artykuł że gościu zajebał żonę i dwie córki jakiegoś znanego komentatora czy tam dziennikarza właśnie kuszą i w tym samym artykule jest już mowa że politycy mają zamiar zweryfikować prawo do posiadania kusz lub łuków. W tym samym artykule jest napisane że pomiędzy 2011 a 2021 było mniej niż 10 zabójstw z użyciem kuszy w całym kraju. Teraz przez jakiegoś chuja będę musiał kupić wcześniej nim zmienią prawo.
Zgłoś
Avatar
Adam1610 2024-07-11, 22:05
Noże mają z Mango 🫡
Zgłoś
Avatar
Liczer 2024-07-12, 3:54
c4 rzucić z dachu i spierdalac
Zgłoś
Avatar
ajatolah 2024-07-12, 19:05
jebane bruydne kurwiska
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-07-12, 22:58
Ciekawe co na to kurewska rodzina brytyjska....
Zgłoś
Avatar
Pajak 2024-07-13, 1:14
Spokojnie, jeszcze trochę i u nas na Marszałkowskiej takie tańce będą odpierdalane.
Zgłoś