18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
CrookerS 2024-07-12, 23:57
nowy665 napisał/a:

Dokładnie, psy nigdzie nie uciekaja, ciągle trzymają sie podwórka, w nocy nie wychodzą na dwór i nie było sytuacji ze komuś by w jaki kolwiek zaszkodziły, a kurwa mi truje psy, żyje, ale jak na razie pomimo leków strasznie porażony. Pewnie życzliwy sąsiad to zrobił...
Edit:
Mieszkam na wsi, dom przy domu, zero możliwości wikcza jagoda czy cos, to jest granulat jakis, pellet ? Dotykalem to przez rękawiczke, srednio rozpuszczalne w wodzie, i jedyna możliwość ze to mięso otoczone w tym znalazło miejsce na Moim podwórku rzucajac przez plot od strony sasiada.



Fluorek potasu lub chlorek potasu - nie pamietam. Slodki smrod ma
Zgłoś
Avatar
ZamiastLiściKomuniści 2024-07-12, 23:58
nowy665 napisał/a:

A jak goscia załatwić nie dość ze mi zaczyna psy truć to codziennie gołębie strzela ? Usiądzie jeden na chwilę gdzies i zaraz bierze wiatrówke i strzela a gołębie wracają z ranami i śrutem w środku ciala.



Jak mu srają te gołębie, to strzela. Nie ma nic gorszego od gołębiarzy.
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2024-07-12, 23:58 2
Kurwa chlopie, tera mi sie przypomnialo gdzie widzialem podobny pyl.

nadmanganian potasu tak wyglada
Zgłoś
Avatar
Nowin 2024-07-13, 0:01 3
nowy665 napisał/a:

A jak goscia załatwić nie dość ze mi zaczyna psy truć to codziennie gołębie strzela ? Usiądzie jeden na chwilę gdzies i zaraz bierze wiatrówke i strzela a gołębie wracają z ranami i śrutem w środku ciala.



Rzadko się to na tym portalu mówi ale dzwoń na pały. Strzelanie do gołębi jest nielegalne + może zagrażać tobie i rodzinie. Dodatkowo możesz jak 5e3ek napisał zamontować kamerę żeby był dowód + jak sąsiad jest takim pojebem będziesz wiedział co odjebał i kiedy (dowody, dowody i dowody).

Obicie mu mordy/groźby zapewne nie podziałają lub zrobią z Ciebie agresora/sprawcę więc odradzam.
Zgłoś
Avatar
Rajesh 2024-07-13, 0:01
nowy665 napisał/a:

A jak goscia załatwić nie dość ze mi zaczyna psy truć to codziennie gołębie strzela ? Usiądzie jeden na chwilę gdzies i zaraz bierze wiatrówke i strzela a gołębie wracają z ranami i śrutem w środku ciala.



Tani monitoring z netu kamera full HD i po temacie.skoro wiesz kto musisz go złapać na gorącym uczynku a potem to już krótko.twraz za znęcanie się nad zwierzętami jest się czego bać.
Miastowi nie ogarniają ze nie każdy kto nieszka na wsi ma przywiązane psy do łańcucha.na Wsi żyje się inaczej.drzwi do domu otwarte bo człowiek wiecznie coś robi poza nim.po to się ma psy żeby ostrzegały.i wbrew pozorom normalne że na noc wpuszcza się je do domu.
Jak w ogóle można porównywać jakiegoś sebixa z bickiem i piątkiem beż smyczy do Twojej sytuacji rynce opadają. Wincyj szczęścia chyba znajdziesz na wykopie w kontekście pomocy otaguj tam #csiwykop to Ci ogarną.
Widać że gość dba o psiaki bo jak mu na zwierzętach nie zależało to by pomocy nie szukał.
MAKE SADISTIC GREAT AGAIN
Zgłoś
Avatar
Angevil 2024-07-13, 0:33
Jakbym był głupi i nie myślał o konsekwencjach to też bym truł to bydło osiedlowe
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2024-07-13, 0:44 1
@nowy665: poniżej podobny przypadek:

facebook.com/photo/?fbid=1074588076041502&set=a.402377689929214
Zgłoś
Avatar
Insugi 2024-07-13, 1:02 1
Mój sąsiad też ma takie kundle takie wkurwiajace że szok ciągle szczeka jak pojebany się nie dziwię sąsiadowi...
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-13, 1:27
Nie podpowiadajcie mu.

Niech spierdala truciciel.
Zgłoś
Avatar
PERKUN 2024-07-13, 3:18
Zgłoś
Avatar
Zulu-Gula 2024-07-13, 7:08 1
nowy665 napisał/a:

Stawiam na carbofuran, dobrze celuje ?


Faktycznie wygląda na Karbofuran.

Fragment z forum o kotach:



LINK do całości
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-07-13, 7:13 1
mi tez otruli psa na wsi a pozniej 2koty wszystko na przestrzeni 10lat jakos, sasiadowi tez jakies2l temu otruto boksera i mysle, ze znam sprawce bo raz strzelal z wiatrowki do mojego kota..pozniej kolejny pies z innego podwórka otruty.. a najlepsze akcje to na blokach zrobili dwa razy - wszystkie psy z chlewow przy lesie otrute w 1 noc.. jak widac poyebów nie brakuje.. wspolczuje .. moj pies tez byl cichy i spal w domu a uratowalem go przed chorym typem co chcial mu glowe ściąć za ugryzienie pańcia.
Zgłoś
Avatar
Demotywatour 2024-07-13, 7:23 2
5e3ek napisał/a:

Zamontuj kamerkę, żeby jej widać nie było, może coś się nagra



Zamontuj tak żeby było widać, to będzie problem rozwiązany ze wszystkim. Ja mam przed domem i za domem. Koniec z cyganami itp. nawet kiedyś miałem nagranie jak dwie ciemne panie doszły za furtkę i po zobaczeniu kamery wycofały się poza podwórko.
Zgłoś
Avatar
Pablohasan85 2024-07-13, 7:47 1
nowy665 napisał/a:

Dokładnie, psy nigdzie nie uciekaja, ciągle trzymają sie podwórka, w nocy nie wychodzą na dwór i nie było sytuacji ze komuś by w jaki kolwiek zaszkodziły, a kurwa mi truje psy, żyje, ale jak na razie pomimo leków strasznie porażony. Pewnie życzliwy sąsiad to zrobił...
Edit:
Mieszkam na wsi, dom przy domu, zero możliwości wikcza jagoda czy cos, to jest granulat jakis, pellet ? Dotykalem to przez rękawiczke, srednio rozpuszczalne w wodzie, i jedyna możliwość ze to mięso otoczone w tym znalazło miejsce na Moim podwórku rzucajac przez plot od strony sasiada.



Nie wiem co to za substancja ale jak sie dowiesz który to sąsiad to rozwal kurwie łeb.
Zgłoś