18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Co tu się dzieje
Sichimpresich • 2013-07-27, 18:54
Ja pierdole co tu się dzieje , pamiętam jak jeszcze kilka lat temu było normalne to ,że na pieprzonych gejuchów się mówiło pedały się rzucało w nich kamieniami , normalne było wyzywanie ich bicie poniżanie i było fajnie !

A teraz w necie na większości forach, serwisach coraz więcej ludzi jest za homoseksualizmem, broni go jeszcze uważa ,że to powinni mieć prawo do adoptowania dzieci, kurwa mać tfu tfu tfu trzeba coś z tym zrobić ?

Taki homoseksualizm jeszcze da się znieść :
Zgłoś
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2013-07-27, 21:04 6
Nie ogarniam hipokryzji autora. Albo geje i lezby tfu, albo oboje nie. Zdecydujcie się.
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2013-07-27, 21:07 5
tranzystor napisał/a:



O co ci tak naprawdę chodzi, szczawiu? Po jaki chuj zakładałeś taki bezsensowny temat, żeby sprowokować kolejną dyskusję? Nie jestem pedałem, średnio akceptuje takie otoczenie, ale do kurwy nędzy - ile można wałkować temat? Jeszcze jestem w stanie zrozumieć dywagację przy okazji jakiegoś święta, czy wydarzenia. Ale tak bez powodu, bo jakiś szczyl nie może czegoś zrozumieć?



To tylko dla piwek
Zgłoś
Avatar
cocaine.animals 2013-07-27, 21:10 4
Atreyu napisał/a:

Gej to ten co lubi to co pedał, ale nie obnosi się z tym, nie chodzi na parady, ubiera się normalnie, absolutnie byś go nie odróżnił.



Nie używam tego słowa na "G" bo mi się z gównem kojarzy.
Zgłoś
Avatar
Qmshot 2013-07-27, 21:14 3
jebani hipokryci, gdy widzą pedała to jebać homoseksualizm, rzucać kamieniami i poniżać, a gdy widzą lezby to całkiem wporzo itp, jedno i drugie to ten sam syf, jebać maczetami !
Zgłoś
Avatar
majfon 2013-07-27, 21:28 4
Ja pierdziele co za ciemnogród! Co wasz obchodzi kto z kim i w który otwór sobie wkłada?! Dopóki dotyczy to dorosłych, świadomych ludzi to ich sprawa. Dla mnie jako liberała wartością najważniejszą jest wolność!?

Co komu to przeszkadza?
Zgłoś
Avatar
nitrox89 2013-07-27, 21:32 2
majfon napisał/a:

Ja pierdziele co za ciemnogród! Co wasz obchodzi kto z kim i w który otwór sobie wkłada?! Dopóki dotyczy to dorosłych, świadomych ludzi to ich sprawa. Dla mnie jako liberała wartością najważniejszą jest wolność!?



Uważaj żeby ta wolność Cie nie wyruchała w otwór technologiczny
Zgłoś
Avatar
bochacz 2013-07-27, 21:35 13
lesby na filmach


a tutaj w rzeczywistości


Homoseksualism do tak jak kolega meil1 powiedział: choroba. Zwykłe zaburzenie, które w naturze nie ma prawa bytu, nie widziałem żebu kurwa ptaszki, pieski, kotki jednej płci miały potomstwo. Ta cała zasrana nowoczesność europy nas zgubi
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2013-07-27, 21:37 6
Ostatnio miałem okazje poznać kobiety które dość często przebywają wśród gejów (są ich fryzjerami i generalnie przyjaciele). Bujają się po tych Wrocławskich gejklubach a najgorsze w tym wszystkim to, że nie dość że to ordynarne pedały to jeszcze te babki uważają mnie za homofoba. A twierdzą tak na podstawie tego, że nie zyczyłem sobie ich towarzystwa gdy ja piłem sobie piwko i dobrze się bawiłem wśród swoich znajomych, generalnie mam czuć się tym gorszym bo kurwa nie lubię homosiów. Nie mam nic do gejów, którzy zdają sobie sprawe że homoseksualizm to dosyć grząski temat i nie specjalnie sie z tym obnoszą. Do czego zmierza świat, żeby piękne kobiety nie chciały facetów tylko przyjaźnią się z pedałami. Pojebało już te babki do reszty, czy pedały to ukryty filar masoński?
Zgłoś
Avatar
LtPyro 2013-07-27, 21:42 2
@bochacz
To że nie widziałeś, nie znaczy, że zjawisko nie występuje:
Artykuł na wiki
Zgłoś
Avatar
Sichimpresich 2013-07-27, 21:43
tranzystor napisał/a:



O co ci tak naprawdę chodzi, szczawiu? Po jaki chuj zakładałeś taki bezsensowny temat, żeby sprowokować kolejną dyskusję? Nie jestem pedałem, średnio akceptuje takie otoczenie, ale do kurwy nędzy - ile można wałkować temat? Jeszcze jestem w stanie zrozumieć dywagację przy okazji jakiegoś święta, czy wydarzenia. Ale tak bez powodu, bo jakiś szczyl nie może czegoś zrozumieć?



Szczawiu po prostu ostatnimi czasy strasznie zwiększyła się jebana tolerancja i nawet o tym nie wiedziałem i chciałem tu otworzyć oczy na pewne sprawy bo jak tak dalej pójdzie ,homosy bez problemy będą adoptować dzieciaków
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-07-27, 21:49 5
Banda pierdolonych hipokrytów. To też jest homoseksualizm i skoro nie akceptujecie gejów to nie powinniście także akceptować lesbijek.
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-07-27, 21:50
Niech sobie homoseksualisci zyja, ale to pedalstwo co drze jape o tolerancji powinno tolerowac jak bedziemy ich wieszac.
Zgłoś
Avatar
Sichimpresich 2013-07-27, 22:04
McMenel napisał/a:

Banda pierdolonych hipokrytów. To też jest homoseksualizm i skoro nie akceptujecie gejów to nie powinniście także akceptować lesbijek.



Ja pierdole bo to jest kurwa sadol i tak się gada, okej może nie być tych i lesbijek nawet ale ważne by pedałów nie było
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-07-27, 22:10 3
cocaine.animals napisał/a:


Nie używam tego słowa na "G" bo mi się z gównem kojarzy.



Też oglądam Korwina i też o ile wiem ma podobny pogląd na rozróżnienie pedała od geja [u niego homosia].

bochacz napisał/a:


Homoseksualism do tak jak kolega meil1 powiedział: choroba. Zwykłe zaburzenie, które w naturze nie ma prawa bytu, nie widziałem żebu kurwa ptaszki, pieski, kotki jednej płci miały potomstwo. Ta cała zasrana nowoczesność europy nas zgubi



Ja nie widziałem żeby kotki jebały się w dupę, albo oralnie - natomiast swoją dziewczynę pewnie nakłaniasz. Broń Boże żebyś miał jeszcze jakiś fetysz, bo to już całkiem niezgodne z naturą i nauką kościoła.

Pomijając to - u zwierząt w naturze też homoseksualizm występuje. Zaobserwowano go w ponad stu gatunkach, a w tych najbardziej zbliżonych do człowieka genetycznie [małpy] jest on czymś wręcz powszechnym [bonobo].

Owszem - dwie samice/dwa samce dzieci mieć nie będą [co innego wysiadywanie cudzych jaj co zdarza się u ptaków], ale jest to zjawisko występujące w naturze.

PS: Znam [pewnie w przeciwieństwie do tych co się wypowiadają] jedną les. Może nie jest taka jak te panie z pierwszej fotki, ale ruchałbym gdyby nie była kim jest. Znam też kilka bi, normalne fajne dupy.
Zgłoś
Avatar
necroorcen 2013-07-27, 22:19 1
Homo to homo, nie ważne, czy 2 facetów czy 2 baby.

Każdy, kto twierdzi inaczej uprawia podwójną moralność i nie ma prawa nazywać siebie "konserwatystą", "prawicowcem", a nawet "przeciwnikiem homofilii".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie