18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Co usłyszał dzisiaj rano święty Piotr czekając na dusze u bram raju?


spoiler

2022-12-31, 17:02
Co usłyszał dzisiaj rano radek225 od swojego ojca?

spoiler


Dosiego roku stulejki :wodka:

2022-12-31, 17:07
Flodzia napisał/a:

Co usłyszał dzisiaj rano od swojego ojca?

Dosiego roku stulejki



Ehhhh..... Niechaj stracę i postawię Ci piwo w Sylwestra, bo przyznam szczerze, że śmiechłem. Ale obiecuję, że od 1.01.2023 r będę jechał po tobie jak zawsze, ok? :amused: Do siego roku Flodziosławo i obyśmy w 2023 nie musieli zbierać hajsu na kogoś z sadolowiczów :)

2022-12-31, 17:24
Szkoda Benia , mógł se dociągnąć do 28.02 , było by równe 10 lat :roll:

2022-12-31, 17:55
VeIture napisał/a:

No i ch*j? Jeśli wszyscy tam wierzą w to co pie**olą innym to powinni się cieszyć ze śmierci bo idą do nieba.
Ja jako nieochrzczony ateista wierzę, że nic nie ma po śmierci a oni niby z bogiem rozmawiają więc powinni mieć pewność, że śmierć to dopiero k***a początek czy ch*j tam w co kto wierzy.



Nieochrzczony, napisz jeszcze że jesteś dyskryminowanym gejem i masz duże szanse na wysokie miejsce na człowieka roku wg TVN czy tam innego gówna

2022-12-31, 18:10
To był bardzo dobry człowiek, niech spoczywa w pokoju. Nie wierzysz, twoja sprawa, ale nie musisz tego opowiadać dookoła.

2022-12-31, 18:47
Bedek33 napisał/a:

To był bardzo dobry człowiek, niech spoczywa w pokoju. Nie wierzysz, twoja sprawa, ale nie musisz tego opowiadać dookoła.



Potwierdzam, to był bardzo dobry człowiek, tylko w ch*j długo się gotował .

2023-01-01, 01:04
Jak mawiał mój dziadek: dobry szkop, to martwy szkop.

2023-01-01, 01:44
Zulu-Gula napisał/a:

Niby szkop, ale miał świadomość jakim gównem byli w przeszłości niemcy i za żaden ch*j nie wchodziłby w dupę putinowi, jak wielce nam urzędujący pajac, któremu "NATO szczekało u bram".



nieby masz racje a zarazem nie , slabo wychylac sie na cos co sie nie ma wplywu, Tak jak jak bym powiedzial KK i jebna filmik z wieszania murzyna na haku. Wtedy to by milo moc

2023-01-01, 04:59
Święty to on może jest dla satanistów. Bóg powiedział wyraźnie, jestem jeden, masz wyznawać tylko mnie, masz oddawać część tylko mi, a jak oddasz komu innemu, to zatłukę i to do kilku pokoleń.



Zresztą cały kościół to kult szatana. W końcu dlaczego modlą się do krzyża na którym katowali Jezusa? Gdzie ich żony i dzieci? Dlaczego sobie przykazania zmienili?
Nawet ubranka takie jak od Belzebuba.

2023-01-01, 07:19
shoe5maker napisał/a:

Mógł to powiedzieć Merkelowej.



Niemcy mają normalnie funkcjonujące państwo. Tam nie ma przymierza tronu i kościoła, więc żaden klecha nie ma wpływu na politykę.
Merkelka musiałaby być zakonnicą żeby watykan dyktował jej co ma robić i to jeszcze rzymsko-katolicką, bo u nich dominuje kościół ewangelicki, którego głowa według nich jest w niebie, a nie na Ziemi.

Zresztą w nowy rok walić politykę i kościół.

Wszystkiego dobrego.

2023-01-01, 14:04
Zulu-Gula napisał/a:

Niby szkop, ale miał świadomość jakim gównem byli w przeszłości niemcy i za żaden ch*j nie wchodziłby w dupę putinowi, jak wielce nam urzędujący pajac, któremu "NATO szczekało u bram".



k***a a niby nie szczekalo? rusz glowa i analizuj a nie bredzisz z nurtem jak w przypadku c19

2023-01-01, 14:39
Kopnął w kalendarz 3 minuty za wcześnie. Byłoby 9:37 vs 21:37. Może Franciszek się bardziej postara

2023-01-01, 16:51
Opublikowali zdjęcia trupka. Powiem wam , że Papaj wyglądał korzystniej :roll:

2023-01-01, 23:07
Jasiek93 napisał/a:

Opublikowali zdjęcia trupka. Powiem wam , że Papaj wyglądał korzystniej



Gdzie?

2023-01-01, 23:59
Jokerd napisał/a:

Gdzie?



Wszędzie, tefałeny , onety wupe.peel

8-)