18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Co znaleziono w hostii?
Lashlo • 2009-09-30, 23:14
"Przed kilkoma miesiącami ksiądz w Sokółce upuścił podczas mszy konsekrowany komunikant. Teraz, na Podlasiu mówi się tylko o jednym - wydarzył się wtedy cud. Hostia została - jak każe liturgia - umieszczona w wodzie, ale nie rozpuściła się w niej. Po kilku dniach miała się pojawić w niej czerwona plamka. Według lekarzy, to "fragment tkanki mięśnia sercowego".

Do tej pory Sokółka znana była z produkcji serów i okien. Jeśli jednak doniesienia o cudzie się potwierdzą, to o tym podlaskim miasteczku usłyszeć może cały świat.

Mieszkańcy już dzisiaj nie mają wątpliwości - Ja wierzę, że to cud - powiedziała
TVN24 nastoletnia dziewczyna. - Ja też - potwierdziła kolejna. Bardziej ostrożni są jednak sami księża.

Czekają na decyzję

- Czekamy na autorytatywny głos, co nam Bóg chciał przez to powiedzieć - mówi ks. Stanisław Gniedziejko, proboszcz parafii pw. Św. Antoniego.

Póki co, "czerwoną plamkę" badali dwaj lekarze. - Lekarze działając niezależnie orzekli, że w tej substancji są fragmenty włókien mięśnia sercowego - twierdzi ks. Andrzej Dębski, rzecznik kurii białostockiej. Podkreśla, że na razie nie można mówić o cudzie i trzeba najpierw wykluczyć wpływ osób trzecich na całe zdarzenie. Nim zostanie ono uznane za Cud Eucharystyczny, minie długa droga kościelnych badań"

Źródło

Kurwa, momentami brakuje mi słów na ten kraj...
Zgłoś
Avatar
czapaxx 2009-09-30, 23:19 3
Na harda to. Ja ledwo wytrzymałem czytając. Bóg nie może istniec.. Czy inny tam Jezus :O
Zgłoś
Avatar
luki24 2009-09-30, 23:22 10
ciekawe co by powiedzieli jakby po analizie okazało się że jest to tkanka z mięśnia odbytu albo zwykła kupa...
chyba zgnije w piekle za ten tekst...
Zgłoś
Avatar
czaro9 2009-09-30, 23:25 3
moje miasto...
Zgłoś
Avatar
marcin_ 2009-10-01, 0:41
Pierwszy raz widzę, by użytkownicy sadistica byli... dobici :<
Zgłoś
Avatar
JDRK 2009-10-01, 2:14
Lashlo napisał/a:

Kurwa, momentami brakuje mi słów na ten kraj...



Kurwa, mi też brakuje czasów słów... ja nic nie zrozumiałem z tego bełkotu.
Zgłoś
Avatar
R................t 2009-10-01, 2:45
Nie tak dawno niedaleko mojej miejscowości Chrystus pojawił się na pniu drzewa, a teraz bawi się sercem... Ale z tego Dzizusa Joker, że pal go licho...
Zgłoś
Avatar
matt_ 2009-10-01, 4:07
cuda, jestesmy ich świadkami codziennie! to przecież naturalne, że chleb się w serce zamienia, czy tam inna eucharystia...ehh...po prostu wspominam czasy jak należałem do wspólnoty neokatechumenalnej.
Zgłoś
Avatar
k................7 2009-10-01, 6:40
Cytat:

Na harda to. Ja ledwo wytrzymałem czytając. Bóg nie może istniec.. Czy inny tam Jezus :O


Przeciez tu jestem... ;]
Zgłoś
Avatar
kiki 2009-10-01, 8:11 3
Mieszkam niedaleko Sokółki i powiem Wam szczerze. Ta wiocha sama w sobie jest jednym wielkim "cudem". Najlepiej wszystkich tam poubierać w białe płachty i otworzyć skansen.
Zgłoś
Avatar
czaro9 2009-10-01, 9:29 1
moim zdaniem Twoja wiocha jest jeszcze gorsza!
A dlaczego?
(i tutaj najmocniejszy argument)
BO TAK!!!
nie uogólniaj człowieczku

a, i piwo Cie niechcący postawiłem
Zgłoś
Avatar
kiki 2009-10-01, 9:51
Częki za piwko czaro9. Zebyś nie był smutny, Tobie też postawie piwo:)
Zgłoś
Avatar
andariel 2009-10-01, 14:35
Patrzac na tytul tego tematu, myslalam, ze to bedzie sperma. Ech, zawiodlam sie. A bylaby z tego taka fajna sensacja...
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2009-10-01, 14:55
andariel napisał/a:

Patrzac na tytul tego tematu, myslalam, ze to bedzie sperma. Ech, zawiodlam sie. A bylaby z tego taka fajna sensacja...


Też miałem taką chichą nadzieję jak to na tvn wynalazłem :<
Zgłoś
Avatar
dreadstrich 2009-10-03, 14:21
Kawałek gówna jakiegoś się przykleiło i teraz wielki cud
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie