18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
nots 2013-03-01, 16:29 2
Żaden z was w sumie nawet nie wie, jak on gada bez zielska, bo na wszystkich filmikach jest ewidentnie zjarany. To tak, jak wy byście odpowiadali najebani alkoholem. Też się gada bzdury, wolno odpowiada itd. No ale raczej nie da rady usłyszeć tego typa na trzeźwo, bo jest uzależniony od zielska. Już teraz to takie pół-warzywo, niedługo bedzie po prostu warzywem.
Zgłoś
Avatar
beephe 2013-03-01, 16:31 2
Kurzy, Cywil albo Rezydent.
Zgłoś
Avatar
Antidesperate 2013-03-01, 16:36 4
Słońce, chmurki, wiaterek i THC
chyba nic sie nie stanie jak 30 stracę
Zgłoś
Avatar
Narkotyzier 2013-03-01, 16:47 3
Lubię tego kolesia, ale nie chciałbym, aby wygrał, bo nie jest dobrym raperem. Nie oszukujmy się jest pozytywną osobistością, ale nic więcej. Powinien wygrać Korki - zabójcze flow, energia i dość dobre teksty, albo Centrum Strona - Oldschool w czystej formie w eliminacjach mi się nie podobali ale jak ktoś oglądał półfinał i powie, że CS dali słaby występ to jest debilem.
A wszystkie komentarze "ile to on jara,", "umiaru" itp. Chuj Wam do tego. Koleś jest dorosły jak będzie chciał się zbakać to się zbaka.
Zgłoś
Avatar
kuba10154 2013-03-01, 16:50 3
Myślałem, że pierwsze co zrobi to krzyknie "Allah Akbar"
Zgłoś
Avatar
thez 2013-03-01, 16:56 1
Ten cały Korki leci Magikiem i to go dyskwalifikuje u mnie. Niech wymyśli swoje flow.

.edit. literówka.
Zgłoś
Avatar
babycow 2013-03-01, 17:00 2
japierdole, mozg juz przepalony... zal mi 'chlopcow' co sluchaja rapu, fajnych macie przedstawicieli...
Zgłoś
Avatar
small90 2013-03-01, 17:28 8
@up
Żal mi Ciebie.
Zgłoś
Avatar
kials 2013-03-01, 18:11
Powiem wam że nie wiem skąd sie u was dzieje podział: rap / brudasy. Do tematu zaś: jak można zrobić wywiad z zjaranym typem? ... halucynacja, taka sytuacja...
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-03-01, 18:13
Co kto lubi... Ale czy istota rapowania ogranicza się do bakania? Żeby nie było - przed chwilą zobaczyłem na YT co chłopaczyna sobie śpiewa.

Chcecie zajebiste flow? Znajdźcie płytę Sorcerer Milesa Davisa, wybierzcie utwór 6 albo 7! Takie kawałki mogą uświadomić dopiero, że np. ten chłopak nie jest wybitnie muzykalny.
Zgłoś
Avatar
Dalione 2013-03-01, 18:44
Panowie panowie panowie, półfinał już jest na youtubie i Arab przeszedł dzięki złotej karcie, ja bardzo mocno liczę na Centrum Strona, Korki też spoko, ale jednak Centrum Strona pozamiatała ).
Zgłoś
Avatar
openyourmind 2013-03-01, 21:06
Baka lepsza od alko durnie
Zgłoś
Avatar
ogonix 2013-03-01, 21:13
podobno CentrumStrona i Korki wygrali ten program . jak dla mnie Centrum rozpierdol totalny, boom bap na kozackim poziomie, ale zamiast Korkiego powinien tam sie znalezc Bonez!
Zgłoś
Avatar
Chuck666 2013-03-01, 22:07
Mówcie dalej biedaczki że marycha nie szkodzi, marycha super, sadzić palić zalegalizować, wystarczy spojrzeć na tego człowieka, który ledwo co kontaktuje.
wszystko jest dla ludzi ale z umiarem.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-03-01, 22:28 1
o gimbaza sie rozgadala dla mnie on powinien wygrac bo jest prawdziwy a nie te inny cwele pseudo gangsta rap z przerośnietym flow niczym wpadajacy klocek do kibla maja hajs na mix i master bo im starzy daja kabonke i wożą sie i udaja TEDEGO wielkie joł bieda na sto pro idzcie w ch00j z takim crapem araba dobrze sie sluchalo bo beka i jaranko dobre prawdziwy chlopak to jest hip hop sluchacie murzynow a oni tylko o tym nawijaja
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie