18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
codziennośc dziewczyn w Nowym Jorku
P................i • 2014-10-29, 11:39
na załączonym filmie widać jak faceci (z reguły małpy) reagują na przechodzącą obok nich kobietę w NJ

babka wspiera akcję jakąś przeciwko takim zachowaniom, ale ja osobiście sądzę że tak po prostu powinno być, podoba ci się jakaś kobieta i do niej zagadujesz bez myślenia, i może będzie miała dobry dzień i spodobają się jej twoje buty czy coś a nie jakieś podchody na około
jak ci powie spierdalaj to przynajmniej nie tracisz na nią czasu później



sexy american eagle
Zgłoś
Avatar
N................o 2014-10-29, 11:48 3
powinna się cieszyć że ma branie może wtedy łatwo kontrolować małpkami i zdobyć władzę nad światem
Zgłoś
Avatar
M................s 2014-10-29, 12:01 7
To już wiem czemu tyle kobiet jest tam tłustych - żeby odstraszać samców i mieć świety spokoj hehe
Zgłoś
Avatar
amrashs 2014-10-29, 12:25 16
1:38
Zgłoś
Avatar
mesiash 2014-10-29, 12:28 107
Nowy kurwa poziom politpoprawnego absurdu - "verbal harrasment", bo ktoś do niej zagadał na ulicy. Już niedługo jak babka na plaży będzie w bikini, to będzie specjalny oddział mundurowych pilnujący żeby się ktoś na nią nie gapił. Pojebani. I jeszcze kasę zbierają...
Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2014-10-29, 12:29 18
nie widze nic zlego w zachowaniu tych kolesi.
Zgłoś
Avatar
m................l 2014-10-29, 12:29 10
kazdy sposob na robienie hajsu i fejmu w NY jest dobry, ona znalazla swoj, samotna walka za zlem tego swiata w obronie, pieknych, bezbronnych, nagabywanyh, niepokojonych na drodze Kobiet.
Czyli jednak koniety ubieraja sie ladnie i sexi tylko dla innych kobiet ... kurwa
Zgłoś
Avatar
cys23 2014-10-29, 12:46 14
Ale dziwne, ja pierdolę. 20 milionów ludzi kręci sie po nwoym jorku, toż to pół polski w jednym mieście, a ona narzeka na stówę która chciała poderwać jej tłuste dupsko
Zgłoś
Avatar
A................i 2014-10-29, 12:52
od takich zagrań słownych sie zaczyna, potem jest ciągnięcie za rękę jak choćby w Tunezji czy w Egipcie, a potem pewnie bedzie klepańsko po tyłku i inne
Zgłoś