18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Driver19cm 2020-08-12, 22:55 104
Wszyscy narzekacie na Poligona, wszyscy sie z niego śmiejecie, ale prawda jest taka, że wszyscy za nim tęsknicie

Poligon konto ma zablokowane od dobrych dwóch miesięcy, a co chwilę, ktoś do niego wraca, wspomina go

I tutaj sie potwierdza fakt, że to właśnie tacy ludzie jak Poligon, Fantastico i kilku innych nadawali, lub nadają Sadisticowi pikanterii i kolorytu

Z jednej strony większość ich zawsze krytykowala , a z drugiej strony wyczekiwala na kolejne wpisy i komentarze
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-08-12, 23:11 8
Poligon wróci i wtedy będziecie mieć przejebane
Zgłoś
Avatar
S................n 2020-08-13, 0:09 20
Driver19cm napisał/a:

Wszyscy narzekacie na Poligona, wszyscy sie z niego śmiejecie, ale prawda jest taka, że wszyscy za nim tęsknicie
Poligon konto ma zablokowane od dobrych dwóch miesięcy, a co chwilę, ktoś do niego wraca, wspomina go
I tutaj sie potwierdza fakt, że to właśnie tacy ludzie jak Poligon, Fantastico i kilku innych nadawali, lub nadają Sadisticowi pikanterii i kolorytu
Z jednej strony większość ich zawsze krytykowala , a z drugiej strony wyczekiwala na kolejne wpisy i komentarze



Wyjebane mam w poligona i innych półmózgów, którzy szerzą herezję, cofnij sie do pierwszych stron sadola, Dołączyłeś tutaj jako uzytkownik w tym roku i chuja wiesz o sadistiku zatem. Wcześniej materiał był bardziej soczysty, a uzytkownicy kometowali materiał a nie innych jak poligon, loaloa, janlew i inni ćwierćinteligenci. Poprostu najebało się tu Jaśków od pługa oderwanych ,rozwrzeszeczanych gimbazjuszy, (z gimbazy się nie wyrasta, to stan umysłu), i portal szedł merytorycznie na dno dna.

Pralpunkt napisał/a:

Poligon wróci i wtedy będziecie mieć przejebane



Już tu jest, tylko teraz troluje rodziców (gówniaki i pizdusiowi tatusie etc.)
Zgłoś
Avatar
Matilo 2020-08-13, 0:15 6
Brakuje starego sadola, takiego przez który chciało się tutaj zaglądać i który tak naprawdę przyciągał specyficzne grupy ludzi
Zgłoś
Avatar
mrfreak16 2020-08-13, 1:07 17
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Wyj***ne mam w poligona i innych półmózgów, którzy szerzą herezję, cofnij sie do pierwszych stron sadola, Dołączyłeś tutaj jako uzytkownik w tym roku i ch*ja wiesz o sadistiku zatem. Wcześniej materiał był bardziej soczysty, a uzytkownicy kometowali materiał a nie innych jak poligon, loaloa, janlew i inni ćwierćinteligenci. Poprostu naj***ło się tu Jaśków od pługa oderwanych ,rozwrzeszeczanych gimbazjuszy, (z gimbazy się nie wyrasta, to stan umysłu), i portal szedł merytorycznie na dno dna.
Już tu jest, tylko teraz troluje rodziców (gówniaki i p*zdusiowi tatusie etc.)



O nie, wyznacznikiem jest data dołączenia do sadola. No cóż za trywializm. To raz, dwa, nie zesraj się, trzy, mnie tam bawił poligon i przyklaskujące mu przydupaski oraz hejterzy spinający majty jak małpa na gumie w tym Ty. Także maśc mogę jedynie polecić

Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2020-08-13, 3:34 25
Driver19cm napisał/a:

Wszyscy narzekacie na Poligona, wszyscy sie z niego śmiejecie, ale prawda jest taka, że wszyscy za nim tęsknicie



Chyba cie pojebało synek. Tęsknimy to za naszym poławiaczem krabów, trupami, flakami i wypadkami na głównej. Ale co wy tam wiecie napływowe kurwy z kwejków i innych pizdo-stron.
Zgłoś
Avatar
dagonxdagon 2020-08-13, 7:09 4
Driver19cm napisał/a:

Wszyscy narzekacie na Poligona, wszyscy sie z niego śmiejecie, ale prawda jest taka, że wszyscy za nim tęsknicie
Poligon konto ma zablokowane od dobrych dwóch miesięcy, a co chwilę, ktoś do niego wraca, wspomina go
I tutaj sie potwierdza fakt, że to właśnie tacy ludzie jak Poligon, Fantastico i kilku innych nadawali, lub nadają Sadisticowi pikanterii i kolorytu
Z jednej strony większość ich zawsze krytykowala , a z drugiej strony wyczekiwala na kolejne wpisy i komentarze



Fantastico to akurat wszystkich wkurwiał
Zgłoś
Avatar
InnyName 2020-08-13, 7:52 4
Wyzimlak napisał/a:

Chyba cie pojebało synek. Tęsknimy to za naszym poławiaczem krabów, trupami, flakami i wypadkami na głównej. Ale co wy tam wiecie napływowe kurwy z kwejków i innych pizdo-stron.



Ciekawe na którym morzu teraz opowiada swoje cudowne suchary.
Ehh to były zjebane czasy, aż chciałoby się wrócić

"Doceniamy coś dopiero gdy to stracimy"
John Ruslvet 1921r
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-08-13, 8:05 6
Driver19cm napisał/a:

Wszyscy narzekacie na Poligona, wszyscy sie z niego śmiejecie, ale prawda jest taka, że wszyscy za nim tęsknicie
Poligon konto ma zablokowane od dobrych dwóch miesięcy, a co chwilę, ktoś do niego wraca, wspomina go
I tutaj sie potwierdza fakt, że to właśnie tacy ludzie jak Poligon, Fantastico i kilku innych nadawali, lub nadają Sadisticowi pikanterii i kolorytu
Z jednej strony większość ich zawsze krytykowala , a z drugiej strony wyczekiwala na kolejne wpisy i komentarze



To tak jak z Kwaśniewskim i Wałęsą. Wszyscy ich wspominają nie dlatego, że byli świetnymi prezydentami i nadawali Polsce kolorytu. Debil alkoholik i debil konfident. Idealne postaci do suchych żarcików i wspominek. To tak, jakby powiedzieć, że "Jestem Hardkorem" nadawało kolorytu internetowi w Polsce.
Zgłoś
Avatar
RedCarpetMiki 2020-08-13, 8:07 5
mrfreak16 napisał/a:

O nie, wyznacznikiem jest data dołączenia do sadola. No cóż za trywializm. To raz, dwa, nie zesraj się, trzy, mnie tam bawił poligon i przyklaskujące mu przydupaski oraz hejterzy spinający majty jak małpa na gumie w tym Ty. Także maśc mogę jedynie polecić



No właśnie wrzucając ten obrazek pokazujesz jak bardzo chuja wiesz o sadisticu, pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2020-08-13, 8:50 4
Cytat:


Wyjebane mam w poligona i innych półmózgów, którzy szerzą herezję, cofnij sie do pierwszych stron sadola, Dołączyłeś tutaj jako uzytkownik w tym roku i chuja wiesz o sadistiku zatem.



Jak już Kolega wyżej napisał, od kiedy wyznacznikiem jest data założenia konta ?

Żal mi takich przygłupów jak Ty, którzy myślą, że akurat to konto jest czyimś pierwszym kontem , a data jego założenia, to

dokłądnie ta data, kiedy ktoś rozpoczął przygodę z Sadistic
Zgłoś
Avatar
htp 2020-08-13, 9:57 9
dagonxdagon napisał/a:

Fantastico to akurat wszystkich wkurwiał



Mów za siebie.
Zgłoś
Avatar
janlew 2020-08-13, 10:26 3
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

....Poprostu najebało się tu Jaśków od pługa oderwanych ....


Coś cie strasznie ta wieś boli. Łatwo zgadnąć że przerzucanie gówna nie jest ci obce. Zero szkoły, i dwie lewe ręce co? Dla tego teraz jesteś taki dumny z bycia murzynem i ścierką do naczyń na zachodzie jak loaloa? Dla tego tak plujesz na wieś i Polskę? Bo sobie nie dałeś rady w kraju, w którym nawet Ukry dają radę? Ech żałosny jesteś, no i głupi. Tu masz przykład:

SteinarBjorgvinsson napisał/a:

...Wcześniej materiał był bardziej soczysty, a uzytkownicy kometowali materiał a nie innych jak poligon, loaloa, janlew i inni ćwierćinteligenci....


Zarzucasz coś niesłusznie innym, po czy sam dokładnie to robisz. Czysta hipokryzja, jak z tą wsią. Popatrz sobie, jaki kurwa głupi jesteś:

Zgłoś
Avatar
k................7 2020-08-13, 10:34
Driver19cm napisał/a:

Wszyscy narzekacie na Poligona, wszyscy sie z niego śmiejecie, ale prawda jest taka, że wszyscy za nim tęsknicie
Poligon konto ma zablokowane od dobrych dwóch miesięcy, a co chwilę, ktoś do niego wraca, wspomina go
I tutaj sie potwierdza fakt, że to właśnie tacy ludzie jak Poligon, Fantastico i kilku innych nadawali, lub nadają Sadisticowi pikanterii i kolorytu
Z jednej strony większość ich zawsze krytykowala , a z drugiej strony wyczekiwala na kolejne wpisy i komentarze



jeszcze kiedyś był taki kretyn jak Bongman czy jakoś tak, żyje jeszcze ?
Zgłoś