18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
ungubungu 2024-06-27, 15:35 4
Obrzydliwe szmacisko.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-06-27, 15:37 1
NILE75 napisał/a:

Jaka kobieta!? To jest qrwa tucznik!



No jak na standardy amerykańskie, to w ich skali jest "medium"....
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-06-27, 15:37 5
Wolę takie Baby oglądać w bikini jak te kurewskie pedały z chujami
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-06-27, 16:24
Wreszcie ktoś poprawnie w poziomie nagrywał.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-06-27, 16:46 1
Tagor napisał/a:

Teraz pomyśl, że my im powierzyliśmy całe swoje bezpieczeństwo oddając swoją suwerenność w zamian otrzymując "słowo honoru"
...a to wszystko zaraz po tym jak przestaliśmy wierzyć, że Niemcy chcą dla nas dobrze i odesłaliśmy im rudego
...i zaraz przed tym jak wróciliśmy do Niemców wierząc, że chcą dla nas dobrze i zawołaliśmy po rudego.
Nosz zajebiści jesteśmy



Że niby komu oddaliśmy? Pokręconym babom w stringach i naćpanym czarnuchom, czy jak? A na koniec jakiś bełkot o rudym, którego bez wodki nie razbierjosz.

Nie ruszyłoby mnie to, gdyby nie ilość plusów jakie zbiera ten komentarz, bo świadczy o poziomie umysłowym użytkowników tego portalu. I pomyśleć, że adminowi marzą się dyskusje na poziomie, hehe!
Zgłoś
Avatar
AndrzejDuuupa 2024-06-27, 16:58
Popraw opis bo na pewno nie jest to kobieta - bo prawdziwa kobieta trzyma się rozmiarów a nie rozlewa się po sklepie jak Rosja na mapie.
Zgłoś
Avatar
AntyUkraina666 2024-06-27, 17:03
ten swiat jeszcze nie widzial czasow ktore nadeszly obecnie.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-06-27, 17:49 2
Za małolata każdy chciał jechać do "Ameryki" i tam zamieszkać, taki raj na ziemi. Teraz to już nawet za kasę nikt by nie chciał tam zamieszkać
Zgłoś
Avatar
Pablohasan85 2024-06-27, 18:17
Jak mam byc szczery to tą pierwszą bym ruchał. Przypomina mi moją byłą. Po kutasie skakała jak szalona a jak robiła loda to takie było ssanie że dupą prześcieradło wciągała.
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH 2024-06-27, 18:20
Lares86 napisał/a:

Się śmiejecie, ale ten Fentanyl to już prawdziwa plaga. Chodzi mi o tą samicę i tego czarnego samca. W Polsce też już leżą na drogach.



po wódce leżą.tyś widział ofiary fentanylu deklu.
Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-06-27, 18:38
Widać że w roboczych ciuchach, wyszła na chwile na przerwę i wielkie halo!
Zgłoś
Avatar
antychryst333 2024-06-27, 19:19 1
fentanyl wydawać w hurtowych ilościach chwasty same się wyrwą
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-06-27, 19:33
pazuzu napisał/a:

Za małolata każdy chciał jechać do "Ameryki" i tam zamieszkać, taki raj na ziemi. Teraz to już nawet za kasę nikt by nie chciał tam zamieszkać



Może najpierw tam jedź i sam zobacz. Teraz każdy obejrzy parę filmików z netu i od razu czuje się ekspertem.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-06-27, 19:38 2
TwójCzarnyPan napisał/a:

Może najpierw tam jedź i sam zobacz. Teraz każdy obejrzy parę filmików z netu i od razu czuje się ekspertem.



Nie czuje się ekspertem, ale różnych filmikow naprawdę jest sporo, jak nie nacpanaych to jakiś czarnych kradnacych na beszczela elektronike w sklepie kończąc na kradzieży paczek od kurierow. Ja wiem ze usa jest duże i każdy stan jest inny ale podejrzewam że w większości dużych miast są takie problemy
Zgłoś
Avatar
d-_-bE.Prigozhin61 2024-06-27, 21:06
Anonimowyja napisał/a:

Ok, ale w czym problem? Trzy lata z rzędu w USA w wyniku przedawkowania fentanylu umiera ok .100 tys. narkomanów - oni najczęściej nie pracują, kradną, trzeba poświęcić siły i środki na opiekę nad nimi. Pomijając aspekt emocjonalny, to ich śmierć tylko służy społeczeństwu, bo pozbywają się bezproduktywnych jednostek.



Tylko tendencja jest wzrostowa łącznie z złodziejstwem także kurwa z twojej logiki
Zgłoś