18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Strielok1 2021-07-15, 22:02
ellsworth napisał/a:

Jesteś debilem, który nie odróżnia bynajmniej od przynajmniej.
Jesteś mega debilem, który nie odróznia do tego busa od dostawczaka.



No to błysnąłeś jak gówno w przeręblu, busiarz to potocznie kierowca dostawczaka do 3.5 tony, nie busa - przewozu osób na którego trzeba mieć kat d i kwalifikację jak na normalny autobus. Więc skoro on jest mega debilem to jak nazwiesz siebie? Uber debilem?
Zgłoś
Avatar
Wpfight 2021-07-15, 22:50
Tam było dwoje dzieci, 3 lata i półtorej roku, to kurwa cud bo wszyscy żyją, jedno z dzieci doznało poważnego złamania ręki, tak czytam te niektóre komentarze i po prostu nie dowierzam, ja rozumiem, że sadol, że chuj wie co jeszcze, ale dziwi mnie, że te pierdolone cioty od hihihi hahaha, nie są w stanie nawet na Moment postawić się w roli rodziny ofiary takiego wypadku, jesteście zwykłymi, niedojrzałymi cwelami, sadistic to strona na którą trafiają materiały, które nie są mile widziane na zwykłych memiarskich stronach, ale to nie znaczy, że trzeba szydzić z czyjejś śmierci, lub innego nieszczęścia, dzięki sadiaticowi łatwiej docenić to co się ma, bo jest swego rodzaju oknem, oknem na prawdziwy świat, pełen bólu, cierpienia i skurwysyństwa, ale, żeby z tego szydzić, trzeba być po prostu zwykłą kurwą, gównem i śmieciem, którego życie jest mniej warte niż jebanego komara.
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2021-07-15, 22:54 1
Wpfight napisał/a:

Tam było dwoje dzieci, 3 lata i półtorej roku, to kurwa cud bo wszyscy żyją, jedno z dzieci doznało poważnego złamania ręki, tak czytam te niektóre komentarze i po prostu nie dowierzam, ja rozumiem, że sadol, że chuj wie co jeszcze, ale dziwi mnie, że te pierdolone cioty od hihihi hahaha, nie są w stanie nawet na Moment postawić się w roli rodziny ofiary takiego wypadku, jesteście zwykłymi, niedojrzałymi cwelami, sadistic to strona na którą trafiają materiały, które nie są mile widziane na zwykłych memiarskich stronach, ale to nie znaczy, że trzeba szydzić z czyjejś śmierci, lub innego nieszczęścia, dzięki sadiaticowi łatwiej docenić to co się ma, bo jest swego rodzaju oknem, oknem na prawdziwy świat, pełen bólu, cierpienia i skurwysyństwa, ale, żeby z tego szydzić, trzeba być po prostu zwykłą kurwą, gównem i śmieciem, którego życie jest mniej warte niż jebanego komara.



Niech te wakacje się skończą
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-07-15, 23:19 1
Wpfight napisał/a:

Tam było dwoje dzieci, 3 lata i półtorej roku, to kurwa cud bo wszyscy żyją, jedno z dzieci doznało poważnego złamania ręki, tak czytam te niektóre komentarze i po prostu nie dowierzam, ja rozumiem, że sadol, że chuj wie co jeszcze, ale dziwi mnie, że te pierdolone cioty od hihihi hahaha, nie są w stanie nawet na Moment postawić się w roli rodziny ofiary takiego wypadku, jesteście zwykłymi, niedojrzałymi cwelami, sadistic to strona na którą trafiają materiały, które nie są mile widziane na zwykłych memiarskich stronach, ale to nie znaczy, że trzeba szydzić z czyjejś śmierci, lub innego nieszczęścia, dzięki sadiaticowi łatwiej docenić to co się ma, bo jest swego rodzaju oknem, oknem na prawdziwy świat, pełen bólu, cierpienia i skurwysyństwa, ale, żeby z tego szydzić, trzeba być po prostu zwykłą kurwą, gównem i śmieciem, którego życie jest mniej warte niż jebanego komara.



Wyzywasz ludzi od ciot, a nie wiesz co to znaczy. Najważniejszą cechą sadolowych pizdeczek jest identyfikowanie się z ofiarami przestępstw, pobić, wypadków itp. itd., lub wyobrażanie sobie w tej roli swoich bliskich. Zapewne niedawno urodził ci się gówniak i zapadłeś na tzw. spizdowacenie. Jeśli na tym etapie nic z tym nie zrobisz, to już na zawsze zostaniesz taką zapłakaną, rozhisteryzowaną pipą, którą dzieci gdy podrosną, zaczną gardzić.
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Elbląg 2021-07-16, 16:35
porczmanki napisał/a:

Zostaniesz zjechany od góry do dołu i z powrotem. Będą po Tobie jeździć jak po łysej kurwie, jak po zapchlonym burku kiełbasianym, jak po kurwa Łysku z pokładu Idy.



Ty to ten 2 procent?
Zgłoś