18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
Janko 2023-11-06, 18:51 3
Jebany Chwast nawet cofać nie umie
Zgłoś
Avatar
Tobiahus96 2023-11-06, 19:55 1
Jeździłem trochę busami ale nie dostawczakami tego typu więc nie bardzo mogę się wypowiedzieć , ale moim zdaniem w pierwszych dwóch sekundach widać, że kierujący powinien widzieć pieszego w jego prawym lusterku.
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2023-11-06, 22:34 7
Samochodoza to by mial tam material
Zgłoś
Avatar
smc 2023-11-06, 23:30 1
Kontener/plandeka ma martwe pole jak w czołgu. Dlatego piszczałki i kamera uratowała niejedną osobę...
Zgłoś
Avatar
L................z 2023-11-07, 6:44
Przynajmniej apteka blisko.
Zgłoś
Avatar
Erqti 2023-11-07, 6:45 5
busiarze z reguły swoje postrzeganie otoczenia ograniczają do kabiny w której siedzą. Brak mózgu nie pozwala na postrzeganie imaginacyjne. Dotyczy to również całej masy kierowników zwykłych ososbówek, jednakowoż ci drudzy maja ogląd dzięki szybom wokół siedziska, z lusterek natomiast korzystają tylko w łazience.
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2023-11-07, 7:42 3
Dla mnie kierowca do utylizacji kto normalny cofa na chodniku
Zgłoś
Avatar
Nazhir 2023-11-07, 8:19 3
Tobiahus96 napisał/a:

moim zdaniem w pierwszych dwóch sekundach widać, że kierujący powinien widzieć pieszego w jego prawym lusterku.



typowy busiarz cofa z telefonem przy uchu, więc mała szansa, by w ogóle patrzył w lusterka
Zgłoś
Avatar
mp0011 2023-11-07, 12:18 4
No tak, ale jak jakiś Galeński z Samochodozy takich nagrywa, albo zgłasza się ich gdzie trzeba, to od razu konfident i menda społeczna xD

Albo zwróć takiemu uwagę
Zgłoś
Avatar
Brackibrat 2023-11-07, 14:37
Wiadomo może coś w jakim to mieście?
Zgłoś
Avatar
e................s 2023-11-07, 18:18 2
Dlatego popierdam Samochodozę czy Stop Cham Warszawa
Zgłoś
Avatar
Kooondor2000 2023-11-08, 8:47
kolejnego ruSSka mniej, świat staje sie lepszy
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2023-11-12, 11:10
Żadnego z zamieszanych bronić nie będę, bo oboje siebie warci, ale pozwolę sobie zauważyć dwie rzeczy.

1.

Tobiahus96 napisał/a:

(...) w pierwszych dwóch sekundach widać, że kierujący powinien widzieć pieszego w jego prawym lusterku.



Za to w każdej sekundzie widać, że pieszy widział całego busa oboma oczyma. Na chuj pod niego wlazł spacerowym krokiem? Spodziewał się, że bus się przed nim rozstąpi, jak morze przed Mojżeszem?

2. Praktycznie każdego dnia w swoim polskim, a nie ruskim, mieście widzę, jak busiarze wciskają się abstrakcyjnymi drogami, które do tego nie służą. Pracując parę lat w branży konstrukcyjnej, oraz śledząc inwestycje urbanistyczne realizowane w moim mieście wiem, że projekty tych inwestycji bardzo rzadko są sytuowane w istniejącej zabudowie. Architekci często projektują "w powietrzu", co w efekcie powoduje, że kiepsko się to łączy z istniejącą zabudową i infrastrukturą. Potem jakieś nikomu niepotrzebne, kretyńskie słupki, murki i inne płoty wypadają na dotychczasowych szlakach komunikacyjnych. (Kurwa, ta śmieciarka tańcząca po moim podwórku przez 40 minut, bo je wyremontowali, to jest jakiś dramat. Jak był sam żużel, to było niby ciaśniej, ale śmieciarka obskakiwała wszystkie kosze i kontenery w 5 min.) Potem taki busiarz musi kombinować, jak słoń pod górę, żeby wykonać swą prozaiczną pracę.

Oboje siebie warci, bo jeden jeździ po chodniku autem, a drugi nie ma żadnego instynktu samozachowawczego.
Zgłoś