18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
peso 2012-11-19, 18:55
Polska edycja kilerskiego karaoke jest w niedziele o 18 na eskatv
Zgłoś
Avatar
Swirussss 2012-11-19, 19:31
wężowa niespodzianka
Zgłoś
Avatar
bahama_mama 2012-11-19, 21:31
MadDave napisał/a:

@up - żadne uspokajacze , węże są zestresowane sytuacją więc pierdolą cały ten cyrk i chcą się tylko wydostać /oddalić od czegoś co je stresuje + hałas , pozatym większość z tych węży na filmie to niegroźne mało agresywne gatunki . Jedyny uspokajacz jaki przychodzi mi na myśl to temperatura , w chłodzie gady potulnieją .



hałas je stresuje? węże nie mają słuchu geniuszu.
Zgłoś
Avatar
buer2008 2012-11-19, 21:35
Ładna i ładnie śpiewa:)
Zgłoś
Avatar
Mr Dan 2012-11-19, 21:53 1
Dla SteveO zawsze piwo!
Zgłoś
Avatar
MadDave 2012-11-20, 21:44 1
@Mr Dan ,bahama_mama - zanim zaczniecie cokolwiek kurwa pisać , szczególnie takie głupoty to lepiej od razu wsadźcie sobie puste łby do pralki czy innego urządzenia z funkcją wirowana . Ja wiem że nie każdy musi się interesować niektórymi działami wiedzy ale kurwa mać !! Hoduje węże już chyba ponad 10 lat i wiem co je wkurwia , lepiej niż jacyś znawcy gówna i dupy jak np (Mr Dan ,bahama_mama) .
Nie trzeba być herpetologiem żeby się domyślić że węże słyszą ,, inaczej ,, bo kalkulacja że krowa ma uszy a wąż nie to na pewno głuchy , jest tak samo głupia jak sama formułą tego programu .

Teraz uwaga cytat z wiedzą - szczególnie niebezpieczny dla mózgów co niektórych użytkowników !
Słuch

Jest to najsłabiej rozwinięty zmysł. Węże nie posiadają ucha zewnętrznego, środkowego i bębenka. Pozostałością ucha środkowego jest mała kość zwana strzemiączkiem. Gdy dolna szczęka ma kontakt z podłożem (lub wodą) impulsy (wibracje) przenoszone są przez nią do kości kwadratowej, strzemiączka a dalej do mózgu. Najprawdopodobniej węże rejestrują także dźwięki o niskiej częstotliwości.

Sadistic bawi i uczy węże słyszą szczęką nieco inaczej niż my , ale stwierdzenie że są głuche jest błędem , tyle z mojej strony
Zgłoś
Avatar
tucu 2012-11-21, 18:56 1
@MadDave - Stwierdzenie o wężach słyszących szczęką jest porównywalne do tego, że głusi słyszą dupą jak siedzą na subwooferze, też trochę inaczej niż reszta
Zgłoś
Avatar
MadDave 2012-11-21, 21:51
@tucu - stwierdzenie że masz mózg i potrafisz z niego korzystać jest porównywalne z teorią o amebach grających w brydża . Podałem tylko kurwa suchy fakt którego raczej sobie z dupy nie wyssałem , a to że jest trudny do ogarnięcia dla człowieka który prawdopodobnie nie ma pojęcia w temacie to żaden argument dla którego tak miało by nie być .
A jeżeli nadal macie problem ze zrozumieniem podanych informacji to bardzo mi kurwa przykro .

Aha i wyciągnij słuchawki z dupy ...
Zgłoś
Avatar
tucu 2012-11-28, 10:13
@up Może zacznij czytać to co piszesz zanim zaczniesz szczekać, bo to, że po 10 latach hodowli węży zauważyłeś że wkurwia je to, jak im napierdalasz po wieku terrarium, nie jest równoznaczne z tym że to słyszą. W ogóle to fajne ci zwierzątko sprawili na 13 urodziny, stąd ta nadpobudliwość?
Zgłoś