18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Karolcia112 2021-02-25, 0:04 14
nehru napisał/a:

Twoich słów nie zrozumie pokolenie rok 2000+ których jedynymi wartościami w życiu jest lgbt, tęczowe kolory.
Ciemnota, bo co? Przez X lat wychowaniem seksualnym zajmowali się rodzice, w czym Ty widzisz problem?Jak jesteś za kurwieniem się nieletnich na każdym kroku to nie dziwię się, że taki, a nie inny komentarz napisałaś tępa babo.



Właśnie.. "zajmowali" się rodzice. 90% rodziców miało i nadal ma gdzieś seksualność swoich dzieci. Jestem za bezpiecznym seksem. A tu jest różnica. Można mieć wielu partnerów seksualnych, bo kto komu zabroni? Ale wszystko trzeba robić z rozsądkiem. Trzeba młodym osobom tłumaczyć co to antykoncepcja i choroby weneryczne. "Tępa babo"? Serio? Ty masz 12 lat, że wyzywasz obce osoby w Internecie?
Zgłoś
Avatar
Seksiaczek 2021-02-25, 0:32 4
Karolcia112 napisał/a:

Właśnie.. "zajmowali" się rodzice. 90% rodziców miało i nadal ma gdzieś seksualność swoich dzieci. Jestem za bezpiecznym seksem. A tu jest różnica. Można mieć wielu partnerów seksualnych, bo kto komu zabroni? Ale wszystko trzeba robić z rozsądkiem. Trzeba młodym osobom tłumaczyć co to antykoncepcja i choroby weneryczne. "Tępa babo"? Serio? Ty masz 12 lat, że wyzywasz obce osoby w Internecie?



"90% rodziców miało i nadal ma gdzieś seksualność swoich dzieci". Pierdolisz niesamowicie. Przed rewolucją seksualną lat 70 rodzice(głównie ojcowie) pilnowali swoje dzieci. Presja społeczna i kontrola rodziny ograniczała stosunki pozamałżeńskie do minimum.

"Można mieć wielu partnerów seksualnych, bo kto komu zabroni? " Wszystko można, jednak nie należy mówić o rozwiązłości jako o pozytywnym zjawisku.

"Ale wszystko trzeba robić z rozsądkiem" Ile to rozsądnie? Problem w tym, że wasz "rozsądek" został przesunięty w miejsce, gdzie przez wieki panował "nierozsądek"

Ilu partnerów na liczniku to rozsądnie? 5? 10? Oczywiście moje pytanie odnosi się do limitu kobiet, jak wiadomo duża liczba partnerów seksualnych u facetów, to co innego.

"Trzeba młodym osobom tłumaczyć co to antykoncepcja i choroby weneryczne"

Przecież to się robi, wdż świetnie sobie z tym radzi.

PS.Po tekstach typu "uhuhu ale ciemnota, mamy 21 wiek" bardzo łatwo rozpoznać kretyna. Zapewne uważasz, że średniowiecze to okres stagnacji intelektualnej, a oświecenia było powrotem do rozwoju?
Zgłoś
Avatar
Insaner 2021-02-25, 0:47 8
qu4si napisał/a:

To mnie nie przeraża. Mnie przeraża to że takie osoby mają prawo wyborcze. I to nie chodzi za kim jesteś. Bo nawet jeśli się z tym nie zgadzam a taka osoba potrafi podać mi argument swojego wyboru, zrozumiem wszystko. Ale takie pociotki neandertalczyków jak mogą to wyjaśnić jaki argument Ci podadzą. Czym się kierują... Chyba nawet nie chcę wiedzieć.



Jakieś (strzelam) 50% naszego społeczeństwa, którego na co dzień nie widzisz, z którym najczęściej nie masz okazji dłużej porozmawiać bo nie obracasz się w takich kręgach myśli mniej więcej na poziomie tej pani z filmu. Wydaje Ci się, że w dzisiejszych czasach większość myśli podobnie do Ciebie, bo przecież "wszyscy których znasz mają podobne zdanie". To tylko taka bańka i o ile nie zabiegamy o kontakt z innymi warstwami społecznymi to samoistnie on nie nastąpi.

Ludzie, którzy wierzą że wyciągnięcie w porę chroni przed ciążą , przepłukanie pochwy coca colą jest antykoncepcją itd., 5G po uruchomieniu nas zabije to nie jakieś rozdmuchane pojedyncze przypadki z Bravo, a całe rzesze ludzi którzy tak jak wspomniałeś - mają prawo wyborcze i kształtują ten kraj jako największa liczbowo masa wyborcza..

Dlatego często myślisz sobie, że "politycy chyba mają nas za debili", "kto się na to nabierze", "co ci idioci mówią, wczoraj opowiadali co innego", a oni doskonale wiedza co robią bo celują właśnie w takie proste grupy na które takie czy inne sformułowania / wizje działają (na co oczywiście mają w tym celu regularnie przygotowywane sondaże i analizy psychologów). Kompromitują się w oczach osób inteligentnych, ale tych jest procentowo niewiele także nic nie tracą.

Analizuje się czego prostota się boi, a następnie tworzy się bajki z których sami sobie wywnioskują że właśnie przed tym zostaną ochronieni. Myślicie, że dlaczego są 2 takie asy w rękawie które chętnie są wyciągane podczas kampanii wyborczych? Temat aborcji i LGBT zawsze polaryzuje ludzi, wzbudza duże emocje i w zależności od tego czy więcej jest za czy przeciw to takie stanowisko się w tych tematach zabiera i próbuje atakować drugą stronę podsuwając ludziom takie obrazy, że jak wygra prawica to będą się rodziły schorowane płody, a jak wygra lewica to w dzień po wyborach geje najadą Polskę, adoptują siłą dzieci prostym ludziom z mniejszych ośrodków miejskich i wsi i zmienią im płeć. Brzmi absurdalnie? U wielu osób to wzbudzi to ewidentny strach.
Zgłoś
Avatar
Isaburo 2021-02-25, 1:03 2
Wszyscy @up
Chce się wam tyle pisać o pierdołach?
Zgłoś
Avatar
xxxkamil91xxx 2021-02-25, 1:05 1
Marichuaen? A na co to komu?
Zgłoś
Avatar
Olisadebe 2021-02-25, 1:45 2
Voyton napisał/a:

Jesteś idiotą. Przeczytaj sobie oficjalne programy nauczań seksualnych małoletnich na stronie WHO i skończ pierdolić głupoty, katolikofobie.
Tyle lewak albo skończony łajdak może to popierać.



Śmieszne jest to,że takimi typami,jak ty się świetnie manipuluje.Jestem lewacka kurwą,ale zatruwam takich jak ty zatruta ideologią.Wtedy są w pełni sterowalni.

Pewnie myślisz,że to żart to posłuchaj.

Coś wam powiem o 500+
Bo rozmawiałem z matką,która odeszła od typa z którym ma dwójkę dzieci.Wyjechała mi normalnie,że ma 500+nowego gacha,który jej przynosi wypłatę,a ten pierwszy musi płacić alimenty i ona nie musi pracować.Co na to Polska prawica i kościół?który jest za tradycyjna rodziną i przeciw rozwodom?Wystarczy polakom dać ich własne pieniądze,żeby zostały zniszczone ich własne rodziny.Jako widz tego wszystkiego mam ubaw po pachy.Nie mogę się przestać śmiać,kiedy ja rucham.Bo robię to typom,którzy tak myślą,jak ty.Kto tu zgarnia całą wygraną?Pamiętaj przegrywie,że przez całe życie to tacy,jak Ja zabiorą ci słoik słodkości,a tobie zostanie łyżka dziegciu.W pełni ci kibicuje,żebyś miał do końca życia,tego kołka w dupie.
Zgłoś
Avatar
justincase999 2021-02-25, 1:52 2
Edukacja seksualna jest całkowicie zbędna, bo tacy nie powinni wiedzieć jak się rozmnażać, a normalni ludzie nie potrzebują do tego instrukcji obsługi, tylko lewaki potrzebują.
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2021-02-25, 7:03 2
A może to nie córcia w ten sposób wybrnęła, tylko tatuś?
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-02-25, 7:17 1
Karolcia112 napisał/a:

Właśnie.. "zajmowali" się rodzice. 90% rodziców miało i nadal ma gdzieś seksualność swoich dzieci. Jestem za bezpiecznym seksem. A tu jest różnica. Można mieć wielu partnerów seksualnych, bo kto komu zabroni? Ale wszystko trzeba robić z rozsądkiem. Trzeba młodym osobom tłumaczyć co to antykoncepcja i choroby weneryczne. "Tępa babo"? Serio? Ty masz 12 lat, że wyzywasz obce osoby w Internecie?



Spoko, ale jak się spojrzy na wielką Brytanię, gdzie z roku na rok obniżą się wiek inicjacji seksualnej, wzrasta liczba nastolatek w niechcianej ciąży oraz rośnie liczba chorych na choroby weneryczne (ostatnio gdzieś mówili, że kiła powraca) to właśnie okazuje się, że edukacja seksualna proponowana w tych nie zaściankowych krajach przynosi odwrotny skutek.

Problemem jest, że obecnie mamy 2 sposoby podejścia do seksu:
Pierdol się ile wlezie z kim wlezie, gdzie wlezie i najlepiej od przedszkola VS zero seksu bóg cię widzi.

Argument, że rodzice się nie zajmują dziećmi jest trochę kulawy i świadczy o rodzicach a nie zaniedbaniach państwa.

Edukacja seksualna powinna się kończyć na antykoncepcji, anatomii oraz niebezpieczeństwach.
A uczenie jak jest wspaniałe walić konia czy czochrania bobra od dziecka i jak to robić nijak się ma do zagadnienia edukacji.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-02-25, 8:22
Żnałem człowieka (blondyna), który ma żonę (blondynkę), która pracowała u Turasa w kebabownii. Urodziła jej się śniada, czarnowłosa córa, mężowi wytłumaczyła, że to od "zapatrzenia się w Turasa"....
Zgłoś
Avatar
M00nSpeLL 2021-02-25, 12:03 6
Voyton napisał/a:

Lepsza naturalna ciemnota niż uczenie szczeniaków masturbacji i tolerancji dla dewiantów i tym podobnym chorym psychiczne. Być może ta starsza pani to dobry troll i nieźle jej to wyszło.



ale nikt nie musi uczyć dzieci masturbacji. trzeba jedynie je uczyć, że to nic złego.
Zgłoś
Avatar
kanalistakp 2021-02-25, 13:15 4
Voyton napisał/a:

Lepsza naturalna ciemnota niż uczenie szczeniaków masturbacji i tolerancji dla dewiantów i tym podobnym chorym psychiczne. Być może ta starsza pani to dobry troll i nieźle jej to wyszło.



Popieranie braku podstawowej wiedzy na temat rozmnażania się do obrony swoich poglądów. Ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
EvilDog 2021-02-25, 19:29
Voyton napisał/a:

Lepsza naturalna ciemnota niż uczenie szczeniaków masturbacji i tolerancji dla dewiantów i tym podobnym chorym psychiczne. Być może ta starsza pani to dobry troll i nieźle jej to wyszło.



Tak sobie to tłumacz

Walikoń boi się że inni będą się uczyli że walić konia to nic złego. Qrwa genialne !
Zgłoś