18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
BrunerOvned 2012-07-27, 1:18 5
Ty widziałeś Big Brothera z pierwszej edycji?
Janusz to był zajebisty facet, więc odpierdol się od Dzięcioła. Jedyny strażnik miejski, dla którego miałem szacun.
Miecugow był kiedyś taki młody?
Zgłoś
Avatar
Łynkcynkpynkcynk 2012-07-27, 5:39
Dea Gensys, to się nie starzeje.
Zgłoś
Avatar
h................1 2012-07-27, 12:39 2
Klasyka, nad klasykami Leci piwko.
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2012-07-27, 17:35 3
To ci od kultowego Borewicza. Jak robili przeróbki to jeszcze tytuba nie było
Zgłoś
Avatar
LarryFoulke 2012-07-27, 17:41 67
Na płytkach dawno temu w obiegu była taka ich przeróbka



EDIT: Widzę, że się spodobało to dodam jeszcze najlepszy kawał Strasburgera w historii Familiady:

Zgłoś
Avatar
maraglear 2012-07-27, 18:24 32
Zgłoś
Avatar
onelifetolive 2012-07-27, 22:11 13
Byla tez dosia


Kibole


Mistrzostwa


I rozmowy w toku


Zgłoś
Avatar
XxjuliaxX 2012-07-27, 23:19 2
Te przeróbki są mistrzowskie, nikt ich nie przebije a na pewno nie Ivona .
Zgłoś
Avatar
Razer_GT 2012-07-28, 1:41
@LarryFoulke
może i filmik o Pavulonie śmieszny, ale jak kurwa w taki sposób stracił byś wujka albo kogokolwiek z rodziny to nie byłoby Ci tak do śmiechu i poszedłbyś kurwa w ślady Breivika i wypierdolił z kałacha conieco zbędnych skurysynów ze Służby Zdrowia... więc wypierdalać z niby śmiesznymi filmikami, które jednak są przykre wbrew pozorom.
Zgłoś
Avatar
lie 2012-07-28, 2:45
Kurwa człowieku, "stażak pomusz", to jest kultowe, w sumie niedawno oglądałem, ale i tak dzięki za wrzutę!
ahh łezka się uroniła
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-07-28, 3:30 1
@razer_GT co Ty do chuja Wacława robisz na sadolu?!
Zgłoś
Avatar
klint0n 2012-07-28, 4:07 4
Miś Uszatek

Klan

Było trochę tego...
Zgłoś
Avatar
LarryFoulke 2012-07-28, 9:07
Razer_GT napisał/a:

@LarryFoulke
może i filmik o Pavulonie śmieszny, ale jak kurwa w taki sposób stracił byś wujka albo kogokolwiek z rodziny to nie byłoby Ci tak do śmiechu i poszedłbyś kurwa w ślady Breivika i wypierdolił z kałacha conieco zbędnych skurysynów ze Służby Zdrowia... więc wypierdalać z niby śmiesznymi filmikami, które jednak są przykre wbrew pozorom.



Powiem Ci szczerze - wiem co masz na myśli. Pierwszy raz jak oglądałem ten filmik to się popłakałem. Bo właśnie dzięki służbom tak straciłem coś bardzo istotnego w moim życiu. Z drugiej jednak strony pomyślałem, że innych może to bawić, a poza tym to najlepsza przeróbka tej grupy. Ale mam dla tych skurwysynów jedno przesłanie - jebać złodziei akumulatorów JSP
Zgłoś
Avatar
Razer_GT 2012-07-28, 10:51
LarryFoulke napisał/a:



Powiem Ci szczerze - wiem co masz na myśli. Pierwszy raz jak oglądałem ten filmik to się popłakałem. Bo właśnie dzięki służbom tak straciłem coś bardzo istotnego w moim życiu. Z drugiej jednak strony pomyślałem, że innych może to bawić, a poza tym to najlepsza przeróbka tej grupy. Ale mam dla tych skurwysynów jedno przesłanie - jebać złodziei akumulatorów JSP



no dobrze, jebać złodziei akumulatorów...
Zgłoś