18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
v................0 2018-04-14, 9:15 8
A z czego tu się nie śmiać? Przecież ten rafalala wygląda jak jebany, ulany knur pederasta, brzydki jak gówno po jagodach co w dodatku się odjebał jak szczur na otwarcie kanału. Wszyscy mają bekę z tego tępego kurwicha, ale wyżywać się będzie na jakimś dzieciaku. Szczerze mam nadzieję że kiedyś ktoś przemebluje twarz temu ścierwu, chociaż w tym momencie to może być z tym ryjem tylko lepiej.
Zgłoś
Avatar
licho_nie_spi 2018-04-14, 9:21 2
no i już się wkurwiłem.....tego cfela napierdolę.
Zgłoś
Avatar
porryporr 2018-04-14, 9:28
@up Od razu pomyślałem, że to jedna z knajpek na Chłodnej, a pogonił dziewczynkę aż do parkingu na Wroniej, z 200-300 metrów. Mój kumpel tam mieszka, ma córkę w tym samym wieku, nie zdziwię się jak usłyszę dziś podobną historię gdy się spotkamy przy przy piwie.
Zgłoś
Avatar
Maja83 2018-04-14, 9:31
Kojarze gościa, wiem gdzie łazi, to kawał chłopa i dlatego chudzielec w garniaku nie zareagował, bo by go trans jednym ciosem połamał, bo on agresywny jest. Niejeden ma ochotę go rozliczyć, ale się boją.
Zgłoś
Avatar
lordindycznik 2018-04-14, 9:37
@ up Maja83

może i jest z niego kawał chłopa, ale czemu zawsze te wszystkie dziwolągi potrafią się przyjebać do słabszego, nigdy nie widziałem akcji gdzie sralala przypierdala się do jakiegoś dresa
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-04-14, 9:39 5
hoszo napisał/a:

Uważajcie z tymi komentarzami, bo jak was ktoś podpierdoli na stronę takiego jednego stowarzyszenia, to będziecie mieć większe nieprzyjemności niż to coś, które zaatakowało nastolatkę.


Mam wyjebane równo bo żaden normalny prokurator się nie bedzie zajmować takimi pierdołami a jeśli nawet to żaden sąd nie wyda wyroku skazującego.
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2018-04-14, 9:46 4
Witamy w Warszafce, miescie kurew i zlodzieji.
Zgłoś
Avatar
Kremol 2018-04-14, 9:46
Wyobrażam sobie jak wygląda autorka nagrania .SZOK
Zgłoś
Avatar
andrew49 2018-04-14, 10:08
I to jest ten moment w którym przydał by się szybki Sebiks
Zgłoś
Avatar
Montechris 2018-04-14, 10:14 1
ogólnie jestem tolerancyjny, dopóki czyjeś poglądy nie łamią praw innych ,ale to nie jest jakaś tam Rafalala czy jak się ten chuj nazywa, to jest dorosły mężczyzna przebrany za kobietę ,wyobrażcće sobie teraz normalnego trzydziestokilkuletniego faceta który postąpił by tak z młodą dziewczyną, w najlepszym wypadku dostał by zarzuty za napaść na nieletnią, dlaczego ten chuj jeszcze nie jest zamknięty? dziewczyna śmiała się z dziwadła bo ma takie prawo , mnie jak coś śmieszy to też się śmieję, nie wyśmiewam ,tylko śmieję bo to jest kurwa moje prawo a to coś ją zaatakowało do tego dało materiał do sieci z twarzą tej dziewczyny czyli naruszyło jej dobra osobiste co jest karalne z urzędu , czy ktoś kto mieszka bliżej warszawy może zgłosić to na policję? oni będą musieli z urzędu zająć się ta sprawą ja ma trochę za daleko:(,
Zgłoś
Avatar
El_Vito 2018-04-14, 10:17
Nie wiemy w jaki sposób gówniara wyśmiewała Rafalalę. Jak to były podśmiechujki z koleżanką, to reakcja Rafalali przesadzona, ale jak śmiała się w głos, niewybrednie komentując, to zmienia to nieco postać rzeczy.
Zgłoś
Avatar
Lizodup 2018-04-14, 10:20
nawet ładna dziewczyna, mniam
Zgłoś
Avatar
jimiq 2018-04-14, 10:46 2
Pytanie czemu jeszcze jakis policjant sie taką sprawą nie zajął.
Jest materiał, jest dowód jest sprawa, z urzędu...

Patologia naszego prawa i organów scigania.
UBRANIE
Żaden Rafalala czy jakis inny typ nie ma prawa tak postepowac wobec kogokolwiek.
Ale po co. Wypij se piwo na skwerku to cie prawie skajdankują, a tu wręcz czynna napaść jest material i nic.
To takie typki się nie boją nie my normalni ludzie. Oni są bezkarni.

extremetube napisał/a:

Uprzejmie donoszę, iż to coś lubi przesiadywać w ogródku kawiarni w Warszawie, w pobliżu skrzyżowania Chłodnej i Wroniej



Problem jest taki ze tylko czychają na takie akcje.
Mają dobrych prawnikow i rzesze (odp slowo; ale nie wiem skad) poplecznikow.
Akcja z wyrownaniem rachunkow bylaby nagrana i wielkie HELOŁ.

Trzeba to traktowac jako jakąs akcje, prowokacje. Coś za cicho ostatnio o lewakach.

Ale tak swoją drogą jako ojciec tej dziewczyny to nie wiem czy bym wspomniał na moje powyzsze argumenty...

Chyba jak kazdy na tym portalu.
Brońmy naszych cer i żon przed tego typu elementem!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2018-04-14, 10:50
Ofiara nawet fajna, ładna młoda dziewczyna...

Nagrywający to jakiś tranzystor. FIlmik już trafił na policję.
Zgłoś
Avatar
PustynnyPiechur 2018-04-14, 10:50 1
Ja mysle ze rafalastwo che dostac sie do pierdla i pewno w głupim łbie mysli ze wiezniowie z braku kobiet zainteresuja sie nią, oczekuje ciągu dalszego czyli sprawy karnej bo to podbiega pod wiele paragrafów...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie