18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Coś na rozgrzewkę
arkanoid • 2014-01-29, 11:10
Coś mnie ostatnio połamało, kupiłem sobie więc maść rozgrzewającą ze śliny teściowej (z jadem żmii) i po posmarowaniu sobie karku zamiast od razu umyć ręce odruchowo jak normalny facet podrapałem się po jajcach. Trochę grzało i piekło ale ta sytuacja przypomniała mi opowieść kumpla.
Postanowił kiedyś ze swoja panną spróbować anala. Jak wiadomo przydaje się do tego jakiś krem/maść by nie jechać na sucho. Znalazł

Wiadomo mentol te sprawy, a że kiedyś próbował prezerwatyw mentolowych (fajne uczucie polecam, tak samo jak laska robi wam loda z tiktak-iem lub gumą miętową w ustach) pomyślał,że powinno być fajnie.
Nie było.
Skończyło się tym, że stał pół godziny z fiutem pod kranem z zimna wodą, panienka natomiast z płaczem w wannie i włożonym w dupę wężem od prysznica.
Niby dla "ben-gay-ów" ta maść a do dupy się nie nadaje
Zgłoś
Avatar
ZWlERZAK 2014-01-29, 23:59 20
kloner11,
nie krzycz internetowa pizdo
Zgłoś
Avatar
nosoundz 2014-01-30, 0:01
aldziaw napisał/a:

Nie polecam również seksu oralnego po zjedzeniu ostrej chińszczyzny


nie przeszkadza mi! możesz jeść co chcesz, a pikanterii w łóżku/kuchni nigdy zbyt wiele.

arkanoid napisał/a:

panienka natomiast z płaczem w wannie i włożonym w dupę wężem od prysznica.


ładnie koleżankę wypaliło..
Zgłoś
Avatar
tazmandu 2014-01-30, 0:03
Cóż, jak dla mnie tacy ludzie to chleb powszedni. Chciałbym pozdrowić panią od "Rumianek i nabiał" (vide Tymianek i podbiał)
Zgłoś
Avatar
k................z 2014-01-30, 0:04
jakim trzeba być głąbem aby nasmarować wacka maścią rozgrzewającą
Zgłoś
Avatar
Meteor123 2014-01-30, 0:11
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
ofterror 2014-01-30, 0:13
Mi kiedyś dziewczyna po seksie w plenerze zaproponowała umycie fiuta przenośnym samo-wysychającym mydełkiem w płynie. Kran był bardzo daleko.
Zgłoś
Avatar
CahirAepMawr 2014-01-30, 0:16
arkanoid napisał/a:

zamiast od razu umyć ręce odruchowo jak normalny facet podrapałem się po jajcach.



Przyznaj się zboczuszku, że chciałeś się przekonać jak tam będzie grzało.
Zgłoś
Avatar
kasztelan90 2014-01-30, 0:21
Cytat:

Postanowił kiedyś ze swoja panną spróbować anala.


miało być: Wreszcie ją namówił...
Zgłoś
Avatar
i................y 2014-01-30, 0:49 2
@kloner11: Dzięki. Zawsze zastanawiałem się, czemu dają warny za wersaliki. Teraz już wiem. Tego się, kurwa, NIE DA CZYTAĆ!
Zgłoś
Avatar
bimbastah 2014-01-30, 0:49
Mnie też już zaczynają wkurwiać te durne historyjki na sadolu...

Kumpel,kumpla,kumpla mojego stryjecznego kuzyna...zresztą nawet jak niby jest to "osobiste" to pierdolnąć idzie jak sie czyta te banialuki.

Jako ciekawostkę napiszę także historię mojego "kumpla-kumpla" - Koleś poszedł na imprezę,oczywiście SYPAŁO się białe itp. najebali się wszyscy i jakimś kurwa jebanym trafem dosiadła się do nich tancerka - poszła z nimi na chate i wszyscy po kolei walili ją w dupe,kumpel-kumpla oczywiscie skorzystał najbardziej bo ją ukradł do siebie i robił co chciał - oczywiście wszyscy najebani i naćpani do nieprzytomności. KONIEC.

No ta...chuj że taka panna (tancerka w dobrym klubie) ma stu adoratorów dziennie (którzy przy okazji sypią forsą albo wyglądają jak z okładki) itd. ona sobie poszła z najebanymi i nie ogarniającymi tematu typami na walenie w dupe BA! sama ich wyrwała ! USILNIE ,po czym zakochała się w najbardziej najebanym i odjebała mu jebaną kamasutre...

Ludzie kurwa przestańcie wierzyć w takie kurwa pierdoły i sami takich nie wymyślajcie bo to sie nudne robi - są specjalne pojebane stronki od takich historyjek.

P.S. Dobrze że sobie chuja chrzanem nie posmarował
Zgłoś
Avatar
Nadir1 2014-01-30, 1:10 1
Większej bzdury dawno nie czytałem. Bengay jest bardzo popularną maścią wśród sportowców i znany jest ze swojego silnego - bardzo piekącego działania nawet na zdrowej skórze i bardzo silnego zapachu mentolu (samo powąchanie powoduje łzawienie oczu, więc chyba łatwo sobie wyobrazić co by się działo przy bezpośrednim kontakcie z dupą). O ile w to że podrapałeś się po jajcach i cię piekły jestem w stanie uwierzyć, to opowieść o zastosowaniu bengaya jako lubrykantu jest idiotyczna i wyssana z palca - jego działanie drażniące na skórę jest na tyle silne, że w 100% uszkodziłoby błonę śluzową i wymagało interwencji lekarskiej. Zresztą po co ktoś miałby w ten sposób eksperymentować, skoro nawet krem nivea byłby dużo pewniejszym rozwiązaniem?
Nie mniej jednak, gratuluję inwencji twórczej.
edit: właśnie zdałem sobie sprawę ze 100% dowodu na twoją fantazję. Nawet jeśli ktoś byłby tak głupi żeby użyć bengaya jako lubrykantu, to laska poczułaby straszny ogień w dupie momentalnie po kontakcie z maścią, a wg twojej opowieści to nie dość że niby to rozsmarowali to jeszcze ten "kumpel" musiał zdążyć zapiąć żeby sobie kutasa poparzyć.
Pozdrawiam środkowym palcem, za takie gówniane historyjki powinny być bany.
Zgłoś
Avatar
kloner11 2014-01-30, 1:12
@zwierzak miekka piczko, ty z tych nowociot w internecie?
Zgłoś
Avatar
modyf 2014-01-30, 1:49 1
@bimbastah - bo w takich historiach prawdy jest tyle, że goście wzięli worek mąki w 4, pojechali na najbliższą wichurę i jedyne co wyrwali to 16letniego kurwiszona, który był tak najebany, że było mu wszystko jedno gdzie jedzie. Później panna się zrzygała więc całą noc przy PS spędzili
Zgłoś
Avatar
98kylo98 2014-01-30, 5:58 3
Tak czytam sobie i coś mi nie gra, gdzieś już coś podobnego czytałem. Pomyślałem że autor się czymś inspirował. Wpisałem w "Szukaj" chili (tak mi się coś kojarzyło) i kliknąłem pierwszy temat z "Absurdami dnia codziennego" Szybko sobie przypomniałem o co tam chodziło, więc otwieram listę "Wystawiono 526 piw(a) zobacz szczegóły"
lista spora więc ułatwiłem sobie poszukiwania skrótem do wyszukiwania wyrazów na stronie (w wyszukiwarce google chrom oczywiście), Ctrl + G wpisuję arkanoid i bingo


Dodatkowo znalazłem coś jeszcze ------> sadistic.pl/kebab-piecze-jednak-3-razy-vt265711.htm
Pomijam już fakt że maść nazywa się BenGay i autor wspomniał że po mimo nazwy nie nadaję się do dupy. Autor napisał również że odruchowo podrapał się po jajkach, co jak co ale nawet będąc samemu to podrapię się przez spodnie, zwykle 2-3 ruchy więc musiałbyś nie myć jaj.

A teraz skoro już coś napisałem, wspomnę o tym jak kiedyś brałem prysznic i dostało mi się trochę żelu pod prysznic do oczu, musiałem myć się z zamkniętymi oczami i pech chciał że złapałem domestos zamiast żelu, wyobraźcie sobie że przyrodzenie i dupsko mnie tak piekło że straż musiała przyjechać i podłączyć się do hydrantu żeby pod ciśnieniem mnie opłukiwać bo mi się zimna woda skończyła i tylko ciepła leciała.
Tak widzę tego typu historyjki, jedna za drugą byleby przedstawić to w innej sytuacji.

Tyle podejrzeń to od czasów kiedy przestawałem wierzyć w mikołaja nie znalazłem
Zgłoś
Avatar
j................3 2014-01-30, 8:32
szkoda że nie pasty bhp
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie