18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
TB303 2017-05-12, 12:34 226
Ty kurwa debilu! Woń z ta patolą pierdoloną, bo to nie jest strona dla gimbusów i wykolejeńców umysłowych!
Zgłoś
Avatar
BulaKG 2017-05-12, 12:50 6
TB303 napisał/a:

Ty kurwa debilu! Woń z ta patolą pierdoloną, bo to nie jest strona dla gimbusów i wykolejeńców umysłowych!



Ok dobra, zapomniałem co tutaj robi furorę. Następnym razem wrzucę jakąs starą rure która pokazuje w pracy pół suta żebyś mogł sie przy tym spuścić
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-05-12, 13:09 85
Cytat:

Następnym razem wrzucę jakąs starą rure która pokazuje w pracy pół suta żebyś mogł sie przy tym spuścić


Sto razy lepsze to, niż jacyś podludzie, którym zachwyca się plebs... plebsie.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-05-12, 13:13 34
Chciałbym móc powiedzieć, że nigdy nie pojmę fenomenu promowania zjebów i patusów ale jak widzę program telewizyjny i znakomite produkcje typu trudne sprawy, rolnik szuka żony, chłopaki do wzięcia i pierdyliard innych tym podobnych gówien to jednak człowiek dochodzi powoli do wniosku, że dla pieniędzy można nagrać każde gówno bo debile się znajdą którzy będą to oglądać...
Zgłoś
Avatar
SHEEPEK 2017-05-12, 13:57 2
Velture napisał/a:

Chciałbym móc powiedzieć, że nigdy nie pojmę fenomenu promowania zjebów i patusów ale jak widzę program telewizyjny i znakomite produkcje typu trudne sprawy, rolnik szuka żony, chłopaki do wzięcia i pierdyliard innych tym podobnych gówien to jednak człowiek dochodzi powoli do wniosku, że dla pieniędzy można nagrać każde gówno bo debile się znajdą którzy będą to oglądać...



Zgaszam się.
Ale co do Chłopaków do wzięcia to piękna klasyczna Polska produkcja. Oglądałem z zaciekawieniem jak National Geographic.

A fenomen Magicala i całego Rafapatusa to
Zgłoś
Avatar
Sejons 2017-05-12, 15:04 1
Ej od razu po imieniu wyzywać! Dajcie spokój!
Zgłoś
Avatar
~Angel 2017-05-12, 15:26 13
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-05-12, 16:18 1
Jaki kraj, tacy celebryci, jaki narodek, taka jego rozrywka.
Zgłoś
Avatar
El_Macias 2017-05-12, 16:19 46


Zgłoś
Avatar
TB303 2017-05-12, 16:26 4
Loaloa napisał/a:

Jaki kraj, tacy celebryci, jaki narodek, taka jego rozrywka.


Nie udawaj, że ci się nie podoba. Przecież ta patola to odpowiedni poziom, dla kogoś z taką "inteligencją" jak twoja.
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-05-12, 16:35
CJMac napisał/a:



Odzywa się ten co litr alko za wirtualne piwa wypił


Nigdy takiego czegoś nie zrobiłem
Zgłoś
Avatar
robert357 2017-05-12, 16:43 1
Velture napisał/a:

Chciałbym móc powiedzieć, że nigdy nie pojmę fenomenu promowania zjebów i patusów ale jak widzę program telewizyjny i znakomite produkcje typu trudne sprawy, rolnik szuka żony, chłopaki do wzięcia i pierdyliard innych tym podobnych gówien to jednak człowiek dochodzi powoli do wniosku, że dla pieniędzy można nagrać każde gówno bo debile się znajdą którzy będą to oglądać...



Wymieniłeś te najmniej patologiczne. To są po prostu zrobione pod praktyki dla przyszłych gwiazd

Warsaw Shore - to jest kwintesencja gówna.
Zgłoś
Avatar
KociBolec 2017-05-12, 16:44 1
Ludzie mówią że patola a tak naprawdę typ ogarnął że niby patola się sprzedaję i trzepie na tym hajs na yt. Szkoda mi tylko ludzi co biorą to na poważnie, i ciekawi mnie jak długo to pociągnie. Osobiście nie oglądam ale szanuje każdy pomysł na zarabianie hajsu.
Zgłoś
Avatar
FralTral 2017-05-12, 18:11 3
Post do usunięcia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie