18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
DEADmanPL 2024-09-02, 11:07 2
Ale skąd wiadomo po jakiemu mówią uczestnicy nagrania?
Zgłoś
Avatar
Gunter88 2024-09-02, 11:08 1
Typowa nerka wpierdolka
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-09-02, 11:09 7
Z placami zabaw potwierdzam. Natomiast w obronie Ukraińców dodam, że z tymi którzy tu przyjechali przed wojną nigdy nie miałem problemu - porządni ludzie.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-09-02, 11:26 13
Siriuz napisał/a:

Z placami zabaw potwierdzam. Natomiast w obronie Ukraińców dodam, że z tymi którzy tu przyjechali przed wojną nigdy nie miałem problemu - porządni ludzie.



A wiesz dla czego ? Bo oni musieli na wszystko w Polsce (na szacunek też) zarobić ciężką pracą. Nie dostawali wszystkiego za darmo jak te roszczeniowe pasożyty po 2022r.
Zgłoś
Avatar
Bartvons 2024-09-02, 11:35 1
Za sam kołczan prawilnosci wsadzilbym tego scierwojada
Zgłoś
Avatar
Kutaw 2024-09-02, 11:51 8
TwójCzarnyPan napisał/a:

Tak, internet się zagotował. Jak zawsze, gdy jeden trol wrzuca gówniany filmik z opisem z dupy, a inny szczuje w komentarzach żeby podpuścić stado baranów na pewną nację, która przez lata nikomu nie przeszkadzała. A Putin otwiera szampana.



Zapomniałeś fajnopolaku nazwać wszystkich co myślą inaczej o ukrach orkami,onucami lub russkimi trollami ty podżegaczu wojenny. Ukraince w większości to problem.
Zgłoś
Avatar
baret2 2024-09-02, 11:54 2
Kołczan prawności zobowiązuje... Ludzie kiedyś mieli jakieś zasady a teraz? Jebana szmata.
Zgłoś
Avatar
Arashi91 2024-09-02, 11:55 5
TwójCzarnyPan napisał/a:

Tak, internet się zagotował. Jak zawsze, gdy jeden trol wrzuca gówniany filmik z opisem z dupy, a inny szczuje w komentarzach żeby podpuścić stado baranów na pewną nację, która przez lata nikomu nie przeszkadzała. A Putin otwiera szampana.



Wyjdź z domu, z piwnicy od starych i zobacz co się dzieje. Przy okazji czy ten Putin jest teraz z Tobą w pokoju?
Zgłoś
Avatar
Maryja-Dziewica-69 2024-09-02, 12:07 5
Bul_od_bytu napisał/a:

Myślisz, że ktoś tu łyknie twoje zjebanie jak na komisji ZUS?
Twoja nacja nikomu nie przeszkadzała bo siedziała na piździe w swoim skorumpowanym kurwidołku. Udajesz jelenia czy już tak masz, że setki miliardów złotych z naszych podatków wjebane w kulawego konia o imieniu Ukraina to według ciebie drobne wydatki.
Pewnie szczekałeś jak pojebany gdy pisiory dały 2 miliardy na TVP, ale chuj jak 50 x tyle poszło jak krew w piach na upadlinę.
Na banderowskim olx możesz dalej kupić Starlinka, za którego abonament płaci nasz rząd i jeszcze coś tu chcesz agitować biedny widłofilu?
Już niedługo dostaniesz swoje złote widły za zasługi dla upadliny
NA nagraniu to zwykły patus, który pewnie i tobie by jebnął klapsa na dziąsło jakbyś zaczął nawijać w swojej stepowej mowie więc już nie buduj tu martyrologii



Zapomniałeś dodać o reszcie państw które też pozbawiły w chuj sprzętu wojskowego+ koszta logistyczne (podobnie jak Polska).No i oczywiście ta ,,niefaszystowska'' narracja pokroju ,, jeżeli nie pomagasz (czyt. nie wchodzisz w dupe) ukraincom to jest to nie podważalnym dowodem tego że jesteś szpiegiem putina''

[ Dodano: 2024-09-02, 12:09 ]
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Jak się ciebie czyta, to mam wrażenie że ty nawet w Polsce nie mieszkasz... kurwa że ty po polskich ulicach , sklepach centrach handlowych nie chodzisz.
ty jesteś tak odrealniony aż do porzygu typu ,, nację, która przez lata nikomu nie przeszkadzała''
więc mam dwie konkluzje : albo jesteś mocno pierdolniety i piszesz te swoje wysrywy z zagranicy za szekle bądz też hrywny (sporo tu takich) albo jesteś ukrem.
bo Polak żyjący w duzym mieście każdego dnia spotyka się z tym co piszą Sadole w kontaktach z ukrami,tylko nie ty.... no w chuj dziwne,po prostu kłamiesz.



Szczerze to ja uważam że to jakiś troll jest. Wątpie żeby ktoś byłby aż tak umysłowo niedojebany ale wiesz jak to jest, różnie bywa Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-02, 12:09 1
darek1234 napisał/a:

ruSSkie gówno nadal w nadmiarze na Sadolu



No, dokładnie

darek1234 napisał/a:

Niezmiennie twierdzę, że kacapSSkiego niedorozwoju za dużo na Sadolu



To prawda
Zgłoś
Avatar
koxxx92 2024-09-02, 12:12 3
Arashi91 napisał/a:

Brak kontekstu więc nie wiadomo o co chodzi. Powoli się wszystko gotuje i codziennie coraz większe dramy są. Przejdź się otwarty kasztanie na dowolny plac zabaw dla dzieci i zobacz co Ukraińcy wyprawiają. Nie dość, że ukrańskie dzieci są w chuj agresywne i przeganiają mniejsze dzieci włącznie z tym, że je biją to jeszcze banderowskiego kaszojada zawsze pilnuje albo pojebana awanturująca się matka albo najebany ojciec dezerter, który przed ruskimi spierdalał, ale do Polaków z łapami startuje.



Ale pierdolisz, tak jakby Polskie dzieci i madki były lepsze. Kurwa co to ma do rzeczy, tego typa z nagrania trzeba znaleść i nabić go na płot koło placu zabaw jako przestroga.
Zgłoś
Avatar
esese7 2024-09-02, 12:13 1
Arashi91 napisał/a:

Brak kontekstu więc nie wiadomo o co chodzi. Powoli się wszystko gotuje i codziennie coraz większe dramy są. Przejdź się otwarty kasztanie na dowolny plac zabaw dla dzieci i zobacz co Ukraińcy wyprawiają. Nie dość, że ukrańskie dzieci są w chuj agresywne i przeganiają mniejsze dzieci włącznie z tym, że je biją to jeszcze banderowskiego kaszojada zawsze pilnuje albo pojebana awanturująca się matka albo najebany ojciec dezerter, który przed ruskimi spierdalał, ale do Polaków z łapami startuje.



Ale o jaki kontekst chodzi? Wyjebał przy dziecku ojcu, potem jeszcze matce? Frajer i tyle, mam nadzieje, że zjebie sobie przez to życie, tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2024-09-02, 12:14 1
Ale bym temu śmieciowi najebał. Testoviron co do Polaków miał jednak rację...
Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku 2024-09-02, 12:19 9
Zaraz się sraczka sino-żólta wyleje w komentarzach. Aż tylu miłośników bander to nawet na serwisach lewoskrętnych o polityce nie widziałem. I teksty będą leciały na poziome dziecka opóźnionego "ruska onuca" i "płaceniu w rubelkach", zresztą typowo pedalskie infaltywne ...a i ten tekst mohera z zasranym łbem przez propagandę TV "Ukry za nas walczą" hehehe
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-09-02, 12:21 3
[ Dodano 2024-09-02, 12:22 ]
Love_is_Love napisał/a:

Ale bym temu śmieciowi najebał. Testoviron co do Polaków miał jednak rację...



Takiemu typowi ? buhahahah nie rozśmieszaj mnie gejku.

Ty to co najwyżej to możesz swojemu chłopakowi swoim siurkiem po czole najebać... a przed takimi typami to wy spierdalacie na drugą stronę ulicy jak tylko zobaczycie.

P.S A za ten tekst o Polakach to powinien ktoś cie konkretnie wyjaśnić na ulicy...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie