18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
🔥 GTA Darłowo - teraz popularne
Avatar
Jim_Carrey 2024-09-02, 12:25 1
Oj posiedzi za to ten cwel jeszcze kobieta wyłapała co za śmieć.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-02, 12:40 7
Ale pięknie banderowSSkie gówna płaczą w komentarzach
Zgłoś
Avatar
RayBarnett 2024-09-02, 12:50 1
Nie wszyscy Ukraińcy tak się zachowują. U mnie w chuj pracujących normalnych jest i nie można im nic zarzucić. Ale takich to powinni deportować.
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2024-09-02, 13:10 1
winnywalen napisał/a:

Typowy polski Janusz rasistą któremu wszystko przeszkadza. Bić ojca i matkę przy małym dziecku, któremu to zostanie w psychice na zawsze. Gość ewidentny problem z agresja



Jeszcze kaszojadowi mógł zajebać dla zasady
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-02, 13:19
Kutaw napisał/a:

Zapomniałeś fajnopolaku nazwać wszystkich co myślą inaczej o ukrach orkami,onucami lub russkimi trollami ty podżegaczu wojenny. Ukraince w większości to problem.


Nie, ja was zawsze nazywam baranami. Myślicie inaczej, ale wszyscy tak samo. Nie różnicie się niczym od idiotów łykających papkę z TVN, z których się śmiejecie, tylko wygięci jesteście w drugą stronę.
Zgłoś
Avatar
Piotr1234567qwerty 2024-09-02, 13:28 1
Raz w ryj nie zaszkodzi i tak za dużo sobie pozwalaja, szkoda aby że dziecko widziało.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-02, 13:31 3
Bul_od_bytu napisał/a:

Myślisz, że ktoś tu łyknie twoje zjebanie jak na komisji ZUS?
Twoja nacja nikomu nie przeszkadzała bo siedziała na piździe w swoim skorumpowanym kurwidołku. Udajesz jelenia czy już tak masz, że setki miliardów złotych z naszych podatków wjebane w kulawego konia o imieniu Ukraina to według ciebie drobne wydatki.
Pewnie szczekałeś jak pojebany gdy pisiory dały 2 miliardy na TVP, ale chuj jak 50 x tyle poszło jak krew w piach na upadlinę.
Na banderowskim olx możesz dalej kupić Starlinka, za którego abonament płaci nasz rząd i jeszcze coś tu chcesz agitować biedny widłofilu?
Już niedługo dostaniesz swoje złote widły za zasługi dla upadliny
NA nagraniu to zwykły patus, który pewnie i tobie by jebnął klapsa na dziąsło jakbyś zaczął nawijać w swojej stepowej mowie więc już nie buduj tu martyrologii


Zabawne, jak w każdym, kto nie chce jebać Ukrainy widzicie banderowca. Podejrzewam, że na Sadolu nie znajdziesz ani jednego. Tak trudno ci zaakceptować, że większość Polaków nic do nich nie ma? Bo ten portal nie jest reprezentatywny, życiowe odpady zrobilły tu sobie kółko wzajemnej adoracji. Smyracie się po jajkach żeby nie czuć się samotni w tym wrogim świecie, którego nie rozumiecie.

Podaj link do tych ogłoszeń na Olx, spróbuję kupić. Na początku wojny było takich pełno, ale kupić się nie dało. Ciekawe, czemu?

[ Dodano 2024-09-02, 13:34 ]
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Jak się ciebie czyta, to mam wrażenie że ty nawet w Polsce nie mieszkasz... kurwa że ty po polskich ulicach , sklepach centrach handlowych nie chodzisz.

bo Polak żyjący w duzym mieście każdego dnia spotyka się z tym co piszą Sadole w kontaktach z ukrami,tylko nie ty.... no w chuj dziwne,po prostu kłamiesz.


No patrz, chodzę po ulicach i centrach handlowych w całkiem dużym mieście, spotykam Ukraińców, ale jakoś nic do mnie nie mają. Cud? A ciebie wszyscy atakują?

[ Dodano 2024-09-02, 13:45 ]
Arashi91 napisał/a:

Przejdź się otwarty kasztanie na dowolny plac zabaw dla dzieci i zobacz co Ukraińcy wyprawiają.


Siriuz napisał/a:

Z placami zabaw potwierdzam.


A co, ukraińskie dzieci nie chcą się z wami bawić? Co wy kurwa robicie na placach zabaw?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-09-02, 13:49 5
TwójCzarnyPan napisał/a:

A co, ukraińskie dzieci nie chcą się z wami bawić? Co wy kurwa robicie na placach zabaw?



Dorośli, dojrzali ludzie często mają dzieci, takie w wieku 2-6 lat i z tymi dziećmi chodzą na place zabaw. Smutne musiałeś mieć dzieciństwo.
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-09-02, 13:51 3
Jebac ukrow tyle za bardzo sie panosza by się przejąć
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2024-09-02, 14:03 2
BanderowSSkie onuce juz przyleciały płacakć, podziękujcie kulebie i żulenskiemu, yeb#C was i waszą upadlinę.
Zgłoś
Avatar
biegu86 2024-09-02, 14:04 3
Arashi91 napisał/a:

Brak kontekstu więc nie wiadomo o co chodzi. Powoli się wszystko gotuje i codziennie coraz większe dramy są. Przejdź się otwarty kasztanie na dowolny plac zabaw dla dzieci i zobacz co Ukraińcy wyprawiają. Nie dość, że ukrańskie dzieci są w chuj agresywne i przeganiają mniejsze dzieci włącznie z tym, że je biją to jeszcze banderowskiego kaszojada zawsze pilnuje albo pojebana awanturująca się matka albo najebany ojciec dezerter, który przed ruskimi spierdalał, ale do Polaków z łapami startuje.



Musisz bracie wypierdalać ich z placu zabaw. Ja jednego małego ukra wypierdoliłem z boiska in ego z placu zabaw bo sie zachowywali jak opisujesz. Ukrowe mamuśki patrzały na mnie coś tam między sobą szeptały ale pretensji nie zgłosiły.
Później zjebałem syna i jego kolegów, że to ich podwórko i mają pilnować i nie pozwalać na panoszenie się obcym.
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2024-09-02, 14:04 4
barniak napisał/a:

Dobrze, lać tych banderowców bo się rozpanoszyło towarzystwo za bardzo.



dokładnie, gardzę tymi ukrami coraz bardziej, niech podziekuja kulebie

[ Dodano: 2024-09-02, 14:18 ]
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Jak się ciebie czyta, to mam wrażenie że ty nawet w Polsce nie mieszkasz... kurwa że ty po polskich ulicach , sklepach centrach handlowych nie chodzisz.
ty jesteś tak odrealniony aż do porzygu typu ,, nację, która przez lata nikomu nie przeszkadzała''
więc mam dwie konkluzje : albo jesteś mocno pierdolniety i piszesz te swoje wysrywy z zagranicy za szekle bądz też hrywny (sporo tu takich) albo jesteś ukrem.
bo Polak żyjący w duzym mieście każdego dnia spotyka się z tym co piszą Sadole w kontaktach z ukrami,tylko nie ty.... no w chuj dziwne,po prostu kłamiesz.



to typowy ukr, jest tu takich kilku, taki dareczek1234 czy twój czarny pan, potomkowie akcji wisła, zawsze staja w obronie tej banderowSSkiej swołoczy
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2024-09-02, 14:57 3
Chuj z nimi wszystkimi. Polska dla Polaków, ziemia dla ziemniaków, księża na księżyc.
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-09-02, 15:43
Mógł mu kopa na ryj zajebać banderowskiej wywłoce
Zgłoś
Avatar
bigoslaw_lyzka_von_wood 2024-09-02, 15:52
wygląda na typowego prawilnego nieroba który robi laski ryskim szpionom
ruska kurwa jak nic
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie