18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
🔥 GTA Darłowo - teraz popularne
Avatar
Arashi91 2024-09-02, 16:16 5
TwójCzarnyPan napisał/a:

Zabawne, jak w każdym, kto nie chce jebać Ukrainy widzicie banderowca. Podejrzewam, że na Sadolu nie znajdziesz ani jednego. Tak trudno ci zaakceptować, że większość Polaków nic do nich nie ma? Bo ten portal nie jest reprezentatywny, życiowe odpady zrobilły tu sobie kółko wzajemnej adoracji. Smyracie się po jajkach żeby nie czuć się samotni w tym wrogim świecie, którego nie rozumiecie.
Podaj link do tych ogłoszeń na Olx, spróbuję kupić. Na początku wojny było takich pełno, ale kupić się nie dało. Ciekawe, czemu?
No patrz, chodzę po ulicach i centrach handlowych w całkiem dużym mieście, spotykam Ukraińców, ale jakoś nic do mnie nie mają. Cud? A ciebie wszyscy atakują?
A co, ukraińskie dzieci nie chcą się z wami bawić? Co wy kurwa robicie na placach zabaw?



No kurwa zgadnij widłowy pachołku co robimy na placach zabaw. Wyobraź sobie, że nie wszyscy tutaj fapują do fekaliów na dziale hard i niektórzy mają żony i dzieci, z którymi chodzą na place zabaw.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-02, 17:41
Arashi91 napisał/a:

No kurwa zgadnij widłowy pachołku co robimy na placach zabaw. Wyobraź sobie, że nie wszyscy tutaj fapują do fekaliów na dziale hard i niektórzy mają żony i dzieci, z którymi chodzą na place zabaw.



To przecież tuman bez szkoły i pojęcia co może człowiek z dzieckiem robić na placu zabaw.
Wcześniej biedny mongoł nie wiedział jak zrobić zakupy na olx bo mu rubli nie przyjmowało, ale do dyskusji to pierwszy

Nie warto naszczać na takiego nawet jakby się palił
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2024-09-02, 18:13 1
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Takiemu typowi ? buhahahah nie rozśmieszaj mnie gejku.
Ty to co najwyżej to możesz swojemu chłopakowi swoim siurkiem po czole najebać... a przed takimi typami to wy spierdalacie na drugą stronę ulicy jak tylko zobaczycie.
P.S A za ten tekst o Polakach to powinien ktoś cie konkretnie wyjaśnić na ulicy...



Zastanawiam się czy jesteś tylko małoletni, a to wyszczekanie wynika z błędów wychowawczych, czy może to coś głębszego i jesteś zakompleksionym i uprzedzonym do nowoczesnego świata chłopcem mentalnym (czytaj - starym koniem głosującym na Korwina)... Którekolwiek z powyższych by to nie było, to pisanie że mogę " swoim siurkiem po czole najebać " pokazuje że masz jakiś problem z identyfikacją swojej seksualności. Gardzisz homoseksualizmem, a wyobrażasz sobie obcych typów którzy klepią się członkami po głowie? Chłopaku otrzyj te gile i uświadom sobie, że idąc naprzeciw mnie na ulicy bałbyś się utrzymywać kontakt wzrokowy. A co dopiero coś "wyjaśniać"... Po kablu każdy jest tak wyszczekany. Czasy się zmieniają a internetowi napinacze pozostają tacy sami.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-09-02, 19:04
Love_is_Love napisał/a:

i uświadom sobie, że idąc naprzeciw mnie na ulicy bałbyś się utrzymywać kontakt wzrokowy. A co dopiero coś "wyjaśniać"...



Słuchaj gejku. Mam tyle lat ile w profilu. Na mecze i ustawki swego czasu jeździłem. Nie raz komuś dopierdoliłem.

Więc była by to dla mnie, rzeczywiście nowość. Gej co nie ucieka przede mną na drugą stronę ulicy idzie,,wyjaśniał,, mam nadzieję że na PIĘŚCI.

A na kogo głosuje to moja sprawa, ale nie trafiłeś.
Zgłoś
Avatar
elim 2024-09-02, 19:17 1
Arashi91 napisał/a:

Brak kontekstu więc nie wiadomo o co chodzi. Powoli się wszystko gotuje i codziennie coraz większe dramy są. Przejdź się otwarty kasztanie na dowolny plac zabaw dla dzieci i zobacz co Ukraińcy wyprawiają. Nie dość, że ukrańskie dzieci są w chuj agresywne i przeganiają mniejsze dzieci włącznie z tym, że je biją to jeszcze banderowskiego kaszojada zawsze pilnuje albo pojebana awanturująca się matka albo najebany ojciec dezerter, który przed ruskimi spierdalał, ale do Polaków z łapami startuje.



Dobrze że ty dodałeś kontekst i pokazałeś że koleś prawidłowo zrobił że pobił zupełnie nieagresywnego Ukraińca (o ile to co napisał op w opisie to prawda że to Ukrainiec), przy okazji oskarżyłeś tego Ukraińca o coś co ci zrobili jacyś twoi ukraińscy sąsiedzi na placu zabaw xD
Zgłoś
Avatar
Kutaw 2024-09-02, 19:50 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

Nie, ja was zawsze nazywam baranami. Myślicie inaczej, ale wszyscy tak samo. Nie różnicie się niczym od idiotów łykających papkę z TVN, z których się śmiejecie, tylko wygięci jesteście w drugą stronę.



O proszę bardzo ciekawy przypadek z ciebie, wspomoge twoje leczenie jeżeli na takie się zdecydujesz.
Zgłoś
Avatar
Mosze_Borcuch 2024-09-02, 19:50 3
winnywalen napisał/a:

Typowy polski Janusz rasistą któremu wszystko przeszkadza. Bić ojca i matkę przy małym dziecku, któremu to zostanie w psychice na zawsze. Gość ewidentny problem z agresja



Musiałbyś widzieć co odpierdalają ukraińskie Ołeny i Mykoły jak im się zwróci uwagę na zachowanie dziecka lub ich samych. Ja widzę to bardzo często i nie zdziwi mnie fakt, jeśli ta para chwilę wcześniej odwaliła coś do tego buraka z pedałówką.

TwójCzarnyPan napisał/a:

Tak, internet się zagotował. Jak zawsze, gdy jeden trol wrzuca gówniany filmik z opisem z dupy, a inny szczuje w komentarzach żeby podpuścić stado baranów na pewną nację, która przez lata nikomu nie przeszkadzała. A Putin otwiera szampana.



Wszędzie ruscy, pytanie czy czyhają też w tobie - koniecznie przejrzyj kukiel do lustra. Wy fajnopolskie odklejeńce, choćbyście mieli naoczny dowód np. gwałcenia własnej matki przez W-ukraińca, to syndrom widłoluba podpowie, że to robota Putina.

Widzę co się dzieje na placach zabaw i miejscach do relaksu, ćwiczeń itp. w dzielnicy, gdzie mieszkam. Są to sprzęty głównie z podatków mieszkańców. Dzień w dzień wieczorami, odbywają się libacje na-W-ukraińców. Żeby te zabuskie dziadostwo wzięło chociaż kiepy, puszki, czy butelki do kosza na śmieci. Nie. Zostawiają po sobie coś, z czym mogą konkurować tylko Hindusi, bo jeszcze na to nikt nie nasrał.

Kradzieże w okolicznych "Żabkach", czy innych tego typu sklepikach są na porządku dziennym. Co najlepsze dopuszczają się tego zazwyczaj uKrainki wchodzące do lokalu z dzieckiem w wózku. Jedna drze morde do ekspedientki dlaczego papierochy tyle kosztują, a tymczasem Ukra-dnie z półki rzeczy pierwszej potrzeby - czekolady (koniecznie nadziewane), alkohol, drożdżówki. Uprzedzając są wszędzie kamery, ale zgłoszenia nie pomagają, bo wartość tego jest poniżej 250 zł. Takie kurwy przychodzą często w to samo miejsce i śmieją w twarz obsłudze.

Niedawno miało też miejsce niszczenie samochodów przez nastoletnich uKraińców mieszkających za nasze podatki w internacie obok. Czy ponieśli konsekwencje? Poza lepą na ryja ode mnie, jak mi napluli na auto nic więcej. Szczochy chodzą dalej i niszczą co popadnie (np. wspomnianą wcześniej infrastrukturę wypoczynkową).

Kolejnym przykładem z życia wziętym jest robienie na złość sprzątaczkom u mnie w pracy. Nie pomogło naklejanie wydruków z grafiką, w jaki sposób nie korzystać z toalety. Deski i klapy są urozmaicane rozmaitymi interpretacjami gówna - od rodzynów poprzez kawałki rozsmarowanego kloca. Zużyty papier do dupy pierdolnięty na podłogę lub wrzucony do kosza na śmieci.

Ze wszystkich ruskich nacji (dokładnie - ruscy lecz nie Białorusini i Rosjanie) ukraiństwo to najgorsze zbiorowisko tałatajstwa. Poza kolorem skóry mają same cechy tożsame z murzynami subsaharyjskimi. Koronnym przykładem jest brak osiągnięć kultury wysokiej, nie mylić z wysoką kulturą - której zresztą też nie posiadają. Śmiem stwierdzić, że więcej ogłady prezentują lumpy żebrające pod Biedrą o odstawienie koszyka niż typowa Ołena w tramwaju, czy aptece.

Ukraiństwo to agresywna, roszczeniowa, głośna i skrajnie niewdzięczna czerń. Wszyscy - nawet dotychczasowe debile, które uzupełniały im kosze frykasami w dyskontach - mają ich dość. Kierowniczka jednego z okolicznych punktów sieci pewnej masarni, kazała uKrom wypierdalać z koszem na dary, po tym jak zaczęli się awanturować, że nie pasuje wrzucony asortyment. Widziałem jakie to produkty i powiem tyle, że były to rzeczy na prawdę dobrej, a często i wysokiej jakości.

Będzie z nimi niebawem jak z Albańczykami w Kosowie, których przyjmował Tito, a później też Czarnogórcy - to taka mała dygresja na koniec, bo mam tego w ciul więcej do napisania, jeśli chodzi o zachowanie uKrów, z którym stykam się na co dzień.
Zgłoś
Avatar
OnucaSsie 2024-09-02, 20:04 1
ruSSkie bydło robi to co umie najlepiej - łże
Zgłoś
Avatar
smand 2024-09-02, 20:26 1
Mosze_Borcuch napisał/a:

Ukraiństwo to agresywna, roszczeniowa, głośna i skrajnie niewdzięczna czerń.



Co z Tobą nie tak? Może byś z psychologiem porozmawiał.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2024-09-02, 20:34 1
No racja, panoszą się ci ukraincy u nas. Jeszcze troche i dorównają Polskiej patologii panoszącej się po Holandii, Niemczech i Wielkiej Brytanii
Zgłoś
Avatar
Davao 2024-09-02, 20:56 2
winnywalen napisał/a:

Typowy polski Janusz rasistą któremu wszystko przeszkadza. Bić ojca i matkę przy małym dziecku, któremu to zostanie w psychice na zawsze. Gość ewidentny problem z agresja



Pajacu zobacz co ukraińskie dzieci robią w szkołach. Albo biją Polaków do nie przytomności albo ich przypalają ogniem. Starsi nie lepsi śpiewki |smierc lachom, chwała Ukrainie i banderze" co raz częściej się słyszy o pijanych Ukraińcach którzy zabili kogoś albo ugodzili nożem. Gdzie gnido wtedy byłeś obrońco uciśnionych? |
Nie usprawiedliwiam agresora filmu bo nie wiemy czy to był Polak a jeśli był to nie wiadomo jaki był powód.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-02, 21:16 1
Siriuz napisał/a:

Dorośli, dojrzali ludzie często mają dzieci, takie w wieku 2-6 lat i z tymi dziećmi chodzą na place zabaw. Smutne musiałeś mieć dzieciństwo.


Arashi91 napisał/a:

No kurwa zgadnij widłowy pachołku co robimy na placach zabaw. Wyobraź sobie, że nie wszyscy tutaj fapują do fekaliów na dziale hard i niektórzy mają żony i dzieci, z którymi chodzą na place zabaw.


Bul_od_bytu napisał/a:

To przecież tuman bez szkoły i pojęcia co może człowiek z dzieckiem robić na placu zabaw.


A ja myślę, że trzepiecie kapucyna po krzakach gapiąc się na dzieci, albo sami nimi jesteście.
Ale to i tak lepiej niż jakbyście mieli swoje. Patologia nie powinna się rozmnażać.

Podobno Bul_od_bytu tak się kiedyś w tych krzakach podjarał, że przypadkiem boleśnie nadział się na gałąź. Stąd ksywka.
Zgłoś
Avatar
mun66 2024-09-02, 21:26 2
winnywalen napisał/a:

Typowy polski Janusz rasistą któremu wszystko przeszkadza. Bić ojca i matkę przy małym dziecku, któremu to zostanie w psychice na zawsze. Gość ewidentny problem z agresja



Jaki polski. To typowy wygląd ukraińca albo rosjanina, tylko oni tak chodzą i mają te pedałówki na dokumenty przez ramię.
Zgłoś
Avatar
Ppoolicjjaaa 2024-09-02, 21:45
darek1234 napisał/a:

ruSSkie gówno nadal w nadmiarze na Sadolu



ta tego gówna w hooooj
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-02, 21:51 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

A ja myślę, że trzepiecie kapucyna po krzakach gapiąc się na dzieci, albo sami nimi jesteście.
Ale to i tak lepiej niż jakbyście mieli swoje. Patologia nie powinna się rozmnażać.
Podobno Bul_od_bytu tak się kiedyś w tych krzakach podjarał, że przypadkiem boleśnie nadział się na gałąź. Stąd ksywka.



Tą odpowiedzią stanąłeś na wysokości zadania. Teraz podnieś się z kolan, połknij lub idź wypluć do kibla.
Co za pacan
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie