18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:51
Avatar
~Velture 2018-04-23, 13:37 1
No a teraz kurwa lataj po odszkodowanie jak ci coś takiego przyjebie w samochód.
Właściciel budynku skieruje do wynajmującego. Wynajmujący do montera talerza. Monter do producenta talerzy. Producent do producenta mocowania. Producent mocowania do producenta śrub. Producent śrub do huty. Huta do górnika...

Przejebane.
Zgłoś
Avatar
D................r 2018-04-23, 13:42 4
Velture napisał/a:

No a teraz kurwa lataj po odszkodowanie jak ci coś takiego przyjebie w samochód.
Właściciel budynku skieruje do wynajmującego. Wynajmujący do montera talerza. Monter do producenta talerzy. Producent do producenta mocowania. Producent mocowania do producenta śrub. Producent śrub do huty. Huta do górnika...

Przejebane.



Może w Chinach to problem, ale w Polsce i cywilizowanych krajach w takiej sprawie działa Fundusz Gwarancyjny. U nas jeszcze jest coś takiego jak wspomaganie z AC jeśli masz. Potem jest regres. Ale to gorsza droga.
Zgłoś
Avatar
czyhanastrychu 2018-04-26, 2:03
Liczyłem, że oderwała się głowa albo chociaż noga... a to tylko kawał blachy. Zawiodłeś mnie.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2018-04-26, 9:34
Betonowemu papieżowi spadła czapka.
Zgłoś