18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:27
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
🔥 Murzyńskie wozidła ... - teraz popularne
🔥 Mycie brudasów w Belgii - teraz popularne
coś się ruszyło
j................x • 2013-06-05, 22:38
Sąd we francuskim mieście Toulon skazał mężczyznę na rok więzienia za pobicie i atak słowny z pobudek rasistowskich. - Choć rasizm wymierzony w białych jest znacznie rzadszy niż inne rodzaje uprzedzeń, to nie znaczy, że możemy go ignorować - komentował sprawę wiceprezes Ligi Przeciwko Rasizmowi.

We francuskim mieście Toulon mężczyzna został skazany na rok więzienia w zawieszeniu na dziewięć miesięcy za napaść i atak słowny na białego mężczyznę - donosi portal "The Local". Skazany to trzydziestolatek pochodzący z północy Afryki. Miał wykrzyczeć: "Ty biały brudasie. To miejsce dla Arabów. Zaraz rozwalę Ci łeb", po czym miał rzucić się na ofiarę, którym był również młody mężczyzna. Poszkodowany został zaatakowany na parkingu, gdzie zostawił auto w grupie przyjaciół. Po zgłoszeniu policja przyjechała natychmiast na miejsce zdarzenia i aresztowała podejrzanego.

- W przypadku tego procesu prowadzono postępowanie w taki sam sposób, jak w każdej innej tego typu sprawie. I nie ma znaczenia, czy mamy do czynienia z rasizmem wymierzonym w czarnoskórych, antysemityzmem czy atakami wymierzonymi w białych - komentował sprawę wiceprezes International League against Racism and anti-Semitism (LICRA) Philippe Schmidt. - Choć oczywiście rasizm wymierzony w białych czy we Francuzów jest znacznie rzadszy niż inne rodzaje uprzedzeń. Ale to nie znaczy, że możemy go ignorować - mówi Schmidt.

Temat rasizmu wymierzonego w białych, najczęściej spotykanego na przedmieściach, jest bardzo drażliwy we Francji. Do niedawna zajmowały się nim jedynie skrajnie prawicowe bojówki.

wiem że jedna jaskółka wiosny nie czyni ale ta wiadomość poprawiła mi humor
Zgłoś
Avatar
LxDead 2013-06-05, 22:41 1
Oni maja taka reakcje jak w '39
Pierdolone tchórze..
Zgłoś
Avatar
siddael 2013-06-05, 22:46
@up
Historia nie lubi się uczyć ale za to powtarzać jak najbardziej
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-06-05, 22:48 3
Arabusy są jak grzyby po deszczu... Liczne i gotowe do ścięcia...
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2013-06-05, 22:49 15
Spalony meczet w Londynie, skazany brudas we Francji.
Dzisiaj jest zdecydowanie dobry dzień.
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-06-05, 23:40 2
rasizm do bialcyh rzadszy?! no kurwa prosze was....porpsotu my biali nie placzemy jak te cioty nas nazwial białas...tak w ogole mnie to nie obraza i w ogole nie wiem dlaczego słowa czarnuch jest obrazliwe? Dla mnie to brzmi jakby cos bylo czarne w chuj a białąs to co bielszego...co do spalenia meczetu moim zdaniem sami sobie spalili zeby teraz oni mogli zabic 947534053 ludzi, wysdzic sie 39432875 razy i spalic 3497238957 kosciolow
Zgłoś
Avatar
Carol 2013-06-05, 23:41 1
Koniec świata, żeby czarny białego od brudasów wyzywał...
Zgłoś
Avatar
gringo2412 2013-06-05, 23:45 1
Biały brudasie? Że co kurwa? Gdzie tu logika? Ja pierdole, i mówi to ktoś kogo skóra jest w kolorze gówna, niee to już jest przesada...
Zgłoś
Avatar
Pszehuj 2013-06-05, 23:46
I bardzo dobrze !!! Czas najwyższy przejrzeć na oczy i rozpocząć walkę z ciapatą zarazą, która zalewa Europe. Przyjeżdżają, robią dzieci, dostają taki socjal za granicą, ze u nas taka płaca dla niejednego jest celem bardzo odległym a potem się ludzie dziwią, ze tutaj odcieli glowę dla żołnierza w Londynie, a tutaj zamieszki, a tam palą samochody a arabusy i reszta stają się nagle większością społeczeństwa. Koniec tego !!!!
Zgłoś
Avatar
Glugsti 2013-06-05, 23:47
" na rok więzienia w zawieszeniu na dziewięć miesięcy" chyba jaja sobie robicie
Zgłoś
Avatar
Robot 2013-06-05, 23:47
Noście ludzie paralizatory i gaz łzawiący, obezwładniacie i w nogi!
Zgłoś
Avatar
Horton 2013-06-05, 23:54
12% bialych ludzi na swiecie gnębi 88% kolorowych ludzi, to tak jakby 2,5 człowieka białego gnębiło 27,5 człowieka czarnego w jednej klasie. Troche chore Bo sie sraja do bialych o rasizm
Zgłoś
Avatar
j................x 2013-06-06, 0:32
ja artykuł skopiowałem nie odpowiadam za manipulacje słowne w stylu "rasizm do białych rzadszy"
Zgłoś