18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
Syn_Milionera 2021-01-28, 15:42 2
PsikutaBezS napisał/a:

To są podręcznikowe cechy psychopaty.



Raczej kogoś komu w sytuacji ekstremalnego zagrożenia wyłączają się emocje, aby sam umysł analityczny mógł wybrnąć z danej sytuacji.
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2021-01-28, 15:43 10
Syn_Milionera napisał/a:

Miałem dwa wypadki. Jeden za dzieciaka i nawet nie pisnąłem, drugi dwa lata temu z dachowaniem i też wszystko na chłodno przyjąłem. Nawet mi czapka z daszkiem z głowy nie spadła co mnie rozbawiło. Więc nie trafiłeś. Te sytuacje mi tylko potwierdziły że jestem samcem alfa.



Jak ci rodzice czapke z daszkiem gwoździem przybili to nie spadła
Zgłoś
Avatar
nano50 2021-01-28, 15:49 2
Syn_Milionera napisał/a:

"Ty kurwo jebana ty!"
Najpierw beczał jak małe dziecko, a później wielki kozak. Jak chcesz poznać czyjąś prawdziwą naturę to go wystrasz...



Jak czytam takie wypowiedzi to widzę, jakim autor jest debilem.
Zgłoś
Avatar
juras712 2021-01-28, 15:59 6
Cwel_Milionera napisał/a:

Raczej kogoś komu w sytuacji ekstremalnego zagrożenia wyłączają się emocje, aby sam umysł analityczny mógł wybrnąć z danej sytuacji.



Głupia pipa z Ciebie, po prostu jesteś na tyle tępy, że zanim Twój mózg przeanalizował co się stało, było już po wszystkim
Zgłoś
Avatar
C................s 2021-01-28, 16:01 3
Syn_Milionera napisał/a:

Miałem dwa wypadki. Jeden za dzieciaka i nawet nie pisnąłem, drugi dwa lata temu z dachowaniem i też wszystko na chłodno przyjąłem.



Jak szok powoduje parcie na zwieracz to często osoba która prawie się zesrałą ze strachu zamiera w bezruchu i nawet mu brewka nie pyknie. Już widzę jak dzieciak przeżywa taki wypadek i się nie odzywa, chyba że go rodzice wódą poili żeby nie marudził.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2021-01-28, 16:06
Na jego miejscu skasował bym to nagranie

Boże jaka siara

audica, biceps 44 wszystko to poszło by się jebać
Zgłoś
Avatar
S................n 2021-01-28, 16:12 4
Kepeszek napisał/a:

W takiej sytuacji sam byś śpiewał świńskim kwikiem, a busiarz by wyszedł to byś nawet nie pierdnął i pewnie go jeszcze przeprosił. Także morda w cipe i pierdź se w fotel



Tak kurwa a ty znasz go osobiście i wiesz co by zrobił gimbusie, myślisz że wszyscy takie pizdy jak ty? U mnie strach objawia się agresją, pierwotne instynkty walcz lub uciekaj. Poza tym ta pizda drze mordę ała a pewnie nawet się nie poobijał. Jebane wychuchane przez rodziców ścierwojady, nawet raz pewnie kolana nie zdarł.
Zgłoś
Avatar
jjjkkkfff 2021-01-28, 16:26 3

A chuj tam z waszymi wszystkich silnymI psychikami.
Idę o zakład że w ciągu maks pół roku ten dialog zostanie wykorzystany w Blok Ekipie.
Zgłoś
Avatar
ElektrycznyMordulec 2021-01-28, 16:36
Syn_Milionera napisał/a:

Miałem dwa wypadki. Jeden za dzieciaka i nawet nie pisnąłem, drugi dwa lata temu z dachowaniem i też wszystko na chłodno przyjąłem. Nawet mi czapka z daszkiem z głowy nie spadła co mnie rozbawiło. Więc nie trafiłeś. Te sytuacje mi tylko potwierdziły że jestem samcem alfa.



W trzecim zginiesz marnie jak gówno sarnie.

Zgłoś
Avatar
panzerschokolade 2021-01-28, 17:51
Tirolot się wystraszył, bo smacznie spał a chuj z busa przerwał mu drzemkę
Zgłoś
Avatar
K................h 2021-01-28, 17:54
no i?
Zgłoś
Avatar
mazga50 2021-01-28, 18:14
Syn_Milionera napisał/a:

"Ty kurwo jebana ty!"
Najpierw beczał jak małe dziecko, a później wielki kozak. Jak chcesz poznać czyjąś prawdziwą naturę to go wystrasz...



Też byś beczał, jakby cię jakiś chuj w busie obudził w ten sposób...
Zgłoś
Avatar
djpyza 2021-01-28, 19:30 1
rastaban napisał/a:

Chciałbym ciebie zobaczyć w tej sytuacji



ty go nie zobaczysz bo pewnie popierdala komunikacją miejską xd

Syn_Milionera napisał/a:

Miałem dwa wypadki. Jeden za dzieciaka i nawet nie pisnąłem, drugi dwa lata temu z dachowaniem i też wszystko na chłodno przyjąłem. Nawet mi czapka z daszkiem z głowy nie spadła co mnie rozbawiło. Więc nie trafiłeś. Te sytuacje mi tylko potwierdziły że jestem samcem alfa.



wstawaj zesrałeś się ..
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2021-01-28, 20:15
jebana ciota pierdolona
Zgłoś
Avatar
pacman_shazzam 2021-01-28, 20:34 1
Syn_Milionera napisał/a:

"Ty kurwo jebana ty!"
Najpierw beczał jak małe dziecko, a później wielki kozak. Jak chcesz poznać czyjąś prawdziwą naturę to go wystrasz...



jakbyś myślał, że ostatnie chwile swojego życia spędzasz wpierdalając się w krzaki, to też pewnie płakałbyś jak dziewczynka, której odebrało się lalę xD każdy jest kozakiem przez neta
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie