18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Jestem_na_nie 2020-09-22, 23:20
Na hardzie jest filmik z postrzałem ze strzelby w twarz, efekt na zwolnionym filmie jest podobny jak tutaj.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2020-09-23, 0:28
57sekunda
Zgłoś
Avatar
chorym 2020-09-23, 2:03
kurwa az przypomnial mi sie wiesiek i ta akcja z baronem co takiego wygral w kartach
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2020-09-23, 3:41
To jest na prawdę ?
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2020-09-23, 8:30
Jedno jest pewne, łatwego życia ta kobieta nie ma, potrzeba ogromnej siły psychicznej i fizycznej, aby zajmować się chorym dzieckiem.
Zgłoś
Avatar
Kisieleisik 2020-09-23, 9:58
On nie wie co to życie .W Polsce i tak renty by nie dostał .A tak na serio to nie widze sensu życia u tak chorej istoty przypominającej do głowy człowieka
Zgłoś
Avatar
gelo1238 2020-09-23, 10:31
sensualna napisał/a:

Jego kanał jest bardzo ciekawy więc polecam



Potwierdzam, gościu jest świetny, ale jebane yt go ogranicza...

sensualna napisał/a:

Jego kanał jest bardzo ciekawy więc polecam



Potwierdzam, gościu jest świetny, ale jebane yt go ogranicza...

Halman napisał/a:

jak lubisz oglądać zdeformowane dzieci...



Nie tylko takie cos tam jest lol
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-09-23, 10:41 2
przedwczoraj napisał/a:

Bo cenią każde życie. I ch*j cię to obchodzi. Będziesz miał własne to je wyskrob ale innym daj spokój.



Nie zesraj się. Takiemu młotowi powinni zkazać kontaktu z lekarzami, którzy ratują życie i działają z głową... tobie powinni dostarczać lekarzy fanatyków i byś wtedy docenił dary współczesnej medycyny np "Doktor: Normalnie uratowałbym pana matkę czy żonę, ale liczy się każde życie to czekamy na cud. Recepta 3 paciorki rano i wieczorem."

PS. A skoro mnie chuja obchodzic ma to ty sie tez odpierdol od mojej opinii czlowieku z podwojnym standardem bo cytuję "chuj cie to obchodzi"

Mors_Nigra napisał/a:

No nie wiem, gość wydaje się być niebywale wręcz szczęśliwy... przynajmniej ma kogoś w swoim życiu kto kocha go ponad wszystko. To więcej niż 99% użyszkodników Sadola.
Ona jest szczęśliwa, on k***a jeszcze bardziej, nie bardzo rozumiem, czemu miała by się go pozbywać. Jest wielu takich co nie urodzili się z takimi defektami jak on a przynieśli temu światu SAME zło, w przeciwieństwie do niego, bo on niesie ze sobą dobroć z tego co widzę. Przemyśl to.



No stary mi chodzi o to, że on właśnie nie wie co to szczęści . Nie mówi, że jest gorszy od mordercy, ale kompletnie nic nie wnosi i nie wiem czy cokolwiek ogarnia łącznie z uczuciami. A ciężarem jest i bardziej konkretnym. Miałem znajomych z ciężko upośledzonym dzieckiem i chuja z życia... Dopiero po jego i tak nieuniknionej śmierci je odzyskali i może kogoś to obruszać, ale to sama prawda... Zapomni o wyjazdach, imprezach, wycieczkach, a przywitaj się z szpitalami, aptekami, opieka 24h i strachem kiedy nadejdzie koniec. Wtedy wszystko co zrobiłeś idzie na marne... Ciężka ale prawda
Zgłoś
Avatar
mav 2020-09-23, 12:56 1
Toż to Uma trzeba go tylko odczarować.
Zgłoś
Avatar
C................n 2020-09-23, 14:49
MasterSlayer napisał/a:

Decyzja o aborcji to nie pierdnięcie, jak tutaj insynuujesz. Wielu nie ma odwagi na tą procedurę, część do końca ślepo wierzy w cud. Mam nadzieję, że nigdy nie będziesz musiał tego weryfikować na własnej skórze.



Dziękuję, że to napisałeś. Czasem warto przypomnieć tępakom, którędy jedzie pociąg normalności i moralności... zanim wpierdolą się na przejazd ze swoim gruzem mentalnym.
Zgłoś
Avatar
Seavitia 2020-09-23, 17:13 3
przedwczoraj napisał/a:

Bo cenią każde życie. I chuj cię to obchodzi. Będziesz miał własne to je wyskrob ale innym daj spokój.



Sęk w tym, że to nie jest życie, tylko równo przejebana egzystencja. Im bardziej świadomy - tym gorzej dla niego. Temu akurat ze świadomości niewiele zostało, a prędzej niż później i tego się pozbędzie. "kochająca mamunia" ma tu po prostu medialne coś, na czym będzie zbijać kasę. I to, że tu o kasę chodzi, widać chociażby po tym, że "ma swoj kanał na YT"

Mamunia nie kocha synka. Ona kocha rozgłos, jaki ma dzięki niemu - a wszelkie utrzymywanie przy życiu na siłę czegokolwiek, co nie jest w stanie mieć nawet cienia nromalnego zycia - jest pierdolonym egoizmem, pod łatką "cenienia życia".

Co ważne też - osobnik na nagraniu jest ogólnie "światową sensacją" z racji tego, ze do tej pory wegetuje , gdzie normalnie przy tej wadzie mają na tyle farta, że schodzą w ciagu maks kilku tygodni. 16 lat wegetacji to już coś.

Zajebista egzystencja - brak świadomosci na praktycznie cokolwiek i średnio co pół godziny telepanie się (osobnik ma też padaczkę - średnio 40 ataków dziennie. Olej z konopii zmniejszył je z 400) a każdy atak - to kolejny element mozgu zmieniony na papkę.

Mamunia może i pierdoli, że kocha synusia itp. itd. ale to tylko medialny chwyt, żeby kasę trzepać. To nie jest szacunek do życia, czy miłość - to egoizm i okrucieństwo na kurewsko wysokim poziomie i nic więcej.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-09-23, 18:51 2
Caramon napisał/a:

Dziękuję, że to napisałeś. Czasem warto przypomnieć tępakom, którędy jedzie pociąg normalności i moralności... zanim wpie**olą się na przejazd ze swoim gruzem mentalnym.



Nie pierdol o gruzie skoro masz cala stertę odpadów u siebie. Jestem bardzo ciekawy jakbys mial taka sytuacje... Dziecko z totalna deformacja czyli tak naprawdę stwor do jedzenia, srania i oporządzania... Lekarz mowi Ci co będzie, a ty stoisz i mówisz "wychowamy w miłości i cieple domowego ogniska". Pierdolenie jeszcze większe jakby wiązało się z zagrożeniem życia dla partnerki... Aborcja w takiej sytuacji tak akt łaski dla tego stworzenia i rodziny... Tylko ludzie z tatarem w głowie powołuja takie istoty na świat. Dla mnie podjęcie decyzji nie zajęło by minuty. Jeśli ktoś chce jego sprawa pytam się tylko po co i nadal nikt nie odpowiedzial... Poza jednym kolega, który wysunął argument o trudnej decyzji. Będzie mi tu moralnością sypał kiedy mu to wygodne... Ja pierdole co za zaścianek... Badania nad komórkami macierzystymi przez taki plebs upada jak wiele innych
Zgłoś
Avatar
Sierioża 2020-09-23, 21:21 1
Chciałem to poważnie obejrzeć, ale oglądanie skończyło się, kiedy zobaczyłem, jak niczym koza zaczął wpierdalać koc, no ludzie, dajta spokój haha
Zgłoś
Avatar
buchcik 2020-09-23, 21:24
Thanks for not aborting me!
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2020-09-23, 23:53
Gellu napisał/a:

Ale mamuśka całkiem niezła



Dokladnie
Sugeruje ze ten tym chce dotrzec do jego dupy albo jego mamy

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie