18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:42


Moim zdaniem najlepszy FRAGMOVIE jakie widziałem a dlaczego ... hmmm bo tylko Polacy graja

polecam zobaczyć warto najlepsze sceny z AVP/DE i P90 (3:35) największe sieczki
Zgłoś
Avatar
se7en 2012-03-17, 1:20 3
to nie YT ani pokaz umiejętności w "grze" tylko sadistic.
Zgłoś
Avatar
Dzichader 2012-03-17, 1:30
Pierdolenie o pikselach.
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2012-03-17, 2:21 8
Source strzelasz w nogę dostaje w głowę
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-03-17, 2:23
miŁaj zaczyna nocne nakurwianie postami
Zgłoś
Avatar
Speedballwtf 2012-03-17, 2:45 10
Nie widziałeś chyba dobrego fragmovie.
Zgłoś
Avatar
Infit 2012-03-17, 4:17 150
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-03-17, 6:30
AWP? Nie ma to jak się podniecać "skillem" człowieka, który strzela z broni która zabija za pierwszym trafieniem...
Zgłoś
Avatar
piratv90 2012-03-17, 6:53
zawsze się zastanawiałem dlaczego gorące łuski lecą w CSie (ak-47) na kolesia

potem dzieci myślą że tak w realu też jest
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-03-17, 8:11 2
Łuski lecą bo wszystkie modele na engine Quake są w oryginalne robione jako leworęczne i dopiero odwracane "widokiem w lustrze" do prawej ręki jeżeli wybierzesz że chcesz mieć broń w prawej (nie wiem dlaczego ale tak jest - może autor engine był leworęczny i dlatego faworyzował lewusów?). Dlatego Kałasz, M4 etc który w oryginale ma wyrzut łusek na prawej stronie trzymany jako "leworęczny" jest prawidłowo odwzorowany, ale jeżeli wybierzemy trzymanie w prawej ręce, model po prostu staje się odbiciem w lustrze (bo nie ma osobnego modelu na prawą i lewa rękę) i łuski leca nieprawidłowo na lewo
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2012-03-17, 8:18
czitowałem podczas rozgrywki w szachy. teraz mam wyrzuty sumienia. idę oddać wszystkie pieniądze na tace. to mnie uwolni od stresu.
Zgłoś
Avatar
dnb 2012-03-17, 9:03
@ bloodwar - Z tego co pamiętam CS:Source jest na silniku HL2
Zgłoś
Avatar
PaWeL1656 2012-03-17, 11:01 1
I graj tu z takimi ech...
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-03-17, 12:27 37
Synku, biegnij z tą chujową strzelanką dla gimbo no-lifów. Parę dobrych lat temu za czasów kafejek CS-owcy to była prawie mafia. "Gram w CS-a, jestem zajebisty!" W gimnazjum miałem nałogowego CS-owca. Był w jakimś chujowym klanie i miał darmowy wstęp do kafejki internetowej bez limitu. Przez cały rok szkolny, zamiast na lekcje, chodził na CS-a. W końcu ojciec zaczął do przyprowadzać do szkoły i pilnować żeby tam siedział. Przez pierwszą godzinę albo dwie warował pod szkołą, potem on szedł do domu a kolega na CS-a. Pod koniec roku miał same gały powystawianie. Dostał szansę - pisze JEDEN egzamin i automatycznie zalicza wszystkie ujebane przedmioty. Szkoła naprawdę mu chciała pomóc. Dzień egzaminu - jego nie ma. Parę dni potem go spotkaliśmy i pytamy czemu nie przyszedł, jak mógł wszystko za jednym zamachem poprawić. Odpowiedź była prosta:
- Nie mogłem bo klanówka była.
Zgłoś
Avatar
darecki328 2012-03-17, 13:27
@up
Wreszcie coś normalnego piszesz . Piwo!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie