18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Yashashi 2014-03-03, 0:15 1
Tyle zwierząt i dzieci zostało uratowanych lajkami to i Ukraine tak uratujemy
Zgłoś
Avatar
satan696 2014-03-03, 0:27
@Komaryt a ladnie to tak napinac sie? Nowy w internetach.... za moich czasow to nie bylo takich leszczy.
Zgłoś
Avatar
booster07 2014-03-03, 1:40
@Ptoon Takie małe sprostowanie Kacapy nie wpływają flotą bałtycką do portów na Krymie ponieważ Ukraina nie ma połączenia z morzem bałtyckim , i gdybyś przed napisaniem komentarza chociaż zerknął na mape to byś wiedział że znajduje się ona nad morzem czarnym i jeszcze jedną podstawową sprawą jest fakt ,że rosyjska flota czarnomorska stacjonuje tam od zawsze . a tak btw jestem zdania że przydał by się w końcu porządny wpierdol Ruskim bo Putin to jest taki sam dyktator jakim był Hitler czy Stalin itd tyle że z racji iż zyjemy w XXI wieku cały świat łączą interesy i do tej pory kiedy jeszcze tak nie wrzało wszyscy lizali dupe Rosji bo to fakt faktem mocarstwo .
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2014-03-03, 2:17
Wow fajnie ze znalzu sie ktos kto mi wytumaczyl gdzie jest ukraina bo ja czasmi to mi sie pierdolnie z bialorusia ktura przeciesz jast nat bautykiem he he....

fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-krym-do...

wiadomosci.onet.pl/swiat/rosyjskie-okrety-floty-baltyckiej-plyna-w-kie...
Zgłoś
Avatar
Janóż 2014-03-03, 10:58
kurwa to chyba tylko gimbusów śmieszy.
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-03-03, 17:37
A jak Kaczor żył to każdy ból dupska, na chuj on się do tej Gruzji ciśnie. A teraz bohater narodowy. Na Wawel z nim.
Zgłoś
Avatar
S................Z 2014-03-03, 22:53
I tak w kółko- jak Platfusy u władzy to Pisiory fajne, a jak Piosiorki rządzą to na Rudego głosują....
Zgłoś