18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
Avatar
Magsurf 2014-03-02, 18:57 10
Jak ja tych polandboli kurwa nienawidzę.
Zgłoś
Avatar
osa79 2014-03-02, 19:02 12
gdyby Zimny Lech żył to -

"Ten przewybitny mąż stanu, gdyby żył, co słusznie podkreślają najwybitniejsi świtowi eksperci, nie dopuściłby do takiej sytuacji. Już w Gruzji pokazał co może, zatrzymując własną piersią na granicy hordy rosyjskie które na widok tak przewielebnego męża, jaśniejącego swoim majestatem i mocą niby wschód słońca na niebie padły na kolana i z wyciem "Hospody, pomyluj" rzucały broń a same salwowały się ucieczką. Gdyby ów mąż pojawił się teraz na Krymie marynarze rosyjscy skakali by w panice z pokładów okrętów i wpław uciekali do matuszki Rossiji, zwłaszcza gdyby usłyszeli mocny jak dzwon głos owego strasznego wojownika "Spieprzać dziady"....
Zgłoś
Avatar
azamad 2014-03-02, 19:33 41
@osa79
Jak ja czegoś takiego kurwa nienawidzę...
Kaczyński jako jedyny miał wtedy jaja żeby powiedzieć jak jest w Gruzji. Teraz kogo masz jako prezydenta?
Faceta, który nie potrafi poprawnie pisać. Ludzie go wybrali bo jakaś głupia cipa z TV i go popierała. Mam w dupie co chciałeś osiągnąć tym wpisem. I tak to jest ból dupy i możecie mi wstawiać zdjęcie maści.
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2014-03-02, 19:46 15
@osa79
Jak czytam twój komentarz to nie wiem czy płakać nad twoją głupotą czy podziwiać Putina.
Rosja najeżdża na kraj, któremu sama gwarantowała niepodległość. Wpływa do Ukraińskich portów statkami z floty bałtyckiej (czyli wszystko było zaplanowane) i szykuje się nam wszystkim niezły rozpierdol, a ty ciśniesz po gościu, który umarł 4 lata temu i jako jedyny miał jaja, żeby głośno krzyczeć jak niebezpieczna jest polityka Rosji. To jak tak popierasz imperialne zapędy Rosjan, to ja proponuje żebyś wypierdalał do Rosji ssać dupę Putinowi. Chociaż pewnie ty byś chciał to robić z Polski, nie? Tak jak to można było w PRL-u.
Mnie osobiście Kaczyński nie obchodzi, ale ciśnięcie po nim z dupy w temacie o imperialistycznych zapędach Rosji, pokazuje jak bardzo masz najebane w głowie i jaką opcję reprezentujesz.

Nie jestem wyborcą PiS-u, ale jestem sprawiedliwy w osądach i gość miał wtedy rację...
Zgłoś
Avatar
Komaryt 2014-03-02, 19:55 1
nie wiem czy tutaj komus chodzilo o Polske czy o Monako... Domyslam sie, ze o Polske, wiec ten kto to zrobil jest kretynem.
Zgłoś
Avatar
Sushy 2014-03-02, 20:15 15
@up, nie wierze, że ktoś jeszcze nie zna układu kolorów polandballa
Zgłoś
Avatar
raf-ret 2014-03-02, 22:36 1
ciekawe co za geniusz to bazgrał i odwrotnie barwy dał
Zgłoś
Avatar
Jebus_Chytrus 2014-03-02, 23:07 16
@up nowy w internetach
Zgłoś
Avatar
satan696 2014-03-02, 23:34 1
Nowocioty placza o kolory polski c:
Zgłoś
Avatar
ahmatw 2014-03-02, 23:36 1
Dlaczego Monaco ma pomagać Ukrainie?
Zgłoś
Avatar
Black-Sheep 2014-03-02, 23:48 1
Kaczyński chuja mógł i chuja zrobił, a pojedyncze ogarnięte wypowiedzi znajdziesz i u Tuska i Millera.
Zgłoś
Avatar
Sigonek 2014-03-02, 23:48 2
Co wspólnego z tym całym zamieszaniem ma Indonezja ?
Zgłoś
Avatar
GROMTALL 2014-03-02, 23:57
@allup
Polska ma odwróconą flage na specjalnie. Kiedyś twórca się pomylił/zrobił to na specjalnie i wszyszcy zaczeli go jechać że to zrobił i teraz to robi na specjalnie.
Zgłoś
Avatar
Komaryt 2014-03-03, 0:01 3
satan696 napisał/a:

Nowocioty placza o kolory polski c:



taka tam "starociota" ...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie