18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
maniiiek 2014-02-23, 11:14
Ja pierdolę.... niby dorośli ludzie... Pierdolenie bajeczek o tym jak "oponent ma w domu" to już w drugiej gimnazjum uznałem za gówniarskie i chujowe.
Zgłoś
Avatar
K................s 2014-02-23, 11:25 1
Ale gównoburza.
Znowu brudasy(czyt metale/rockmani)walczą z ziomkami.Pfff a ja słucham DiscoPolo
Zgłoś
Avatar
pireus 2014-02-23, 11:31
PiotrekMMA napisał/a:

Ja pierdole normalnie sadistic! Trup ściele sie gęsto! Krew, płacz i łzy! No w sumie krwi troche z uszu poszło od tego gówna.



To idź na harda i nie pierdol farmazonów. na głównej nigdy nie pojawiają się takie treści o których wspomniałeś.
Zgłoś
Avatar
judasz1234 2014-02-23, 12:06 1
lukaszq15 napisał/a:

up
twoim zdaniem acdc to gowno? o.0 sadzac po nicku sluchasz polskiego rapu ktory w 90% jest na ,,gownianym poziomie'',a z MMA zapewne masz tyle wspolnego co Najman


no ja na przykład słucham na co dzień przeróżnych odmian metalu i rocka i też uważam, że ac/dc to gówno. bo jak inaczej można nazwać taką srakę?
Zgłoś
Avatar
606 2014-02-23, 12:09
joeblack33 napisał/a:

up
Ty się ze swoim chujem na rozumy zamieniłeś?

a chujowy to może być Twój chłopak a nie ACDC



Nie bądź taki hardkorowy, bo kurwa zgagi dostaniesz pedałku pierdolony.
Włącz sobie Mastodona, DevilDrivera, stare Stone Sour, Gojirę, Chimairę czy dawnego Godsmacka. To jest porządna muzyka i zdrowe napierdalanie, a nie ta pedalska chujoza acdc.
Połowy z tych co wymieniłem sam już nie słucham, bo są dla mnie "za słabe", a i tak miażdżą tego twojego zjebanego angusa i jego bandę cweli.
Zgłoś
Avatar
rafa97 2014-02-23, 12:25 2
606 napisał/a:

ac/dc to i tak gówno i żaden cover tego nie uratuje. pedał w szortach i wyjący łysawy karzeł. gorsze jest chyba tylko iron maiden i metalipa. A brudaski i tak się będą spinać o tą chujnię zamiast posłuchać prawdziwego męskiego napierdalania.



I co ty kurwa jeszcze nie powiesz?

606 napisał/a:


Nie bądź taki hardkorowy, bo kurwa zgagi dostaniesz pedałku pierdolony.
Włącz sobie Mastodona, DevilDrivera, stare Stone Sour, Gojirę, Chimairę czy dawnego Godsmacka. To jest porządna muzyka i zdrowe napierdalanie, a nie ta pedalska chujoza acdc.
Połowy z tych co wymieniłem sam już nie słucham, bo są dla mnie "za słabe", a i tak miażdżą tego twojego zjebanego angusa i jego bandę cweli.



A Nickelbacka słuchałeś?
Zgłoś
Avatar
joeblack33 2014-02-23, 13:23 1
606 napisał/a:



Nie bądź taki hardkorowy, bo kurwa zgagi dostaniesz pedałku pierdolony.
Włącz sobie Mastodona, DevilDrivera, stare Stone Sour, Gojirę, Chimairę czy dawnego Godsmacka. To jest porządna muzyka i zdrowe napierdalanie, a nie ta pedalska chujoza acdc.
Połowy z tych co wymieniłem sam już nie słucham, bo są dla mnie "za słabe", a i tak miażdżą tego twojego zjebanego angusa i jego bandę cweli.


podetrzyj sobie dupę potłuczonym szkłem albo papierem ściernym jeszcze, słuchając przy tym wiertarki z udarem, będziesz kozak jak skurwysyn. Pedałka pierdolonego to oglądasz w lustrze, jak depilujesz meszek z twarzyczki. Wymienione przez Ciebie zespoły nie są mi obce, także nie przyszpanowałeś znajomością chuj wie jakich undergroundowych kapel (no chyba że ktoś na co dzień słucha soft rocka). ACDC prezentuje inny rodzaj muzyki, także bez sensu to nawet porównywać. Wytłumacz mi jeszcze, od kiedy zajebistiość zespołu opisuje to, kto mocniej napierdala? bo jeśli to są dla Ciebie najważniejsze kryteria, to jak z kumplami na budowie odpalę wiertarkę, flexa i podrzucimy do tego dźwięk spadającego garczka ze schodów, to będziesz nam z podjarania gały opierdalał
Zgłoś
Avatar
606 2014-02-23, 13:23
rafa97 napisał/a:


I co ty kurwa jeszcze nie powiesz?
A Nickelbacka słuchałeś?



A tutaj kolejna twoja błyskotliwa wypowiedź:

rafa97 napisał/a:

Masz 20-te, leć na główną. Mnie też już ostatnio cały ten sadistic wkurwia. To już moje któreś konto, bo po 2 miechach zazwyczaj zgarniam warna. Admini wpierdalają do sucharów połowę tematów bez czytania. Czasami jak mi się chciało, to wrzucałem ten sam temat kolejny raz i wchodził spokojnie na główną. Kusi mnie żeby napisać im coś takiego jak ten gościu ostatnio, co w godzinę wyłapał 1000 piw, ale te kurwy bez honoru zamiast polemiki wolą klawisz del. Chyba wrócę do zakładów sportowych bo nudzi mnie już cała ta zabawa.



Może zamiast pisać takie chujowe posty i porównywać ciężki metal do nickelbacka, któremu z przyjemnością byś obciągnął, to może pójdziesz i się zajmiesz tymi zakładami sportowymi pizdo?
Zgłoś
Avatar
joeblack33 2014-02-23, 13:35
@606, kozaczy a w walkmanie pewnie kaseta Tokio hotel
Zgłoś
Avatar
606 2014-02-23, 13:37
joeblack33 napisał/a:


podetrzyj sobie dupę potłuczonym szkłem albo papierem ściernym jeszcze, słuchając przy tym wiertarki z udarem, będziesz kozak jak skurwysyn.


A wiesz, że da się grać ciężką muzykę, która ma rytm, melodię i normalne brzmienie? Jak dla ciebie ten jęczący karłowaty pedał jest bożyszczem to idź mu obciągnij, przynajmniej zamkniesz pysk jak go sobie zatkasz chujem i przestaniesz pierdolić jak potłuczony.

joeblack33 napisał/a:

Pedałka pierdolonego to oglądasz w lustrze, jak depilujesz meszek z twarzyczki.


Kurwa naprawdę masz aż tak chujowe życie, że próbujesz mnie obrazić opisem swojej porannej toaletki? Napisz, że jestem fanem acdc to może się obrażę.

joeblack33 napisał/a:

Wymienione przez Ciebie zespoły nie są mi obce, także nie przyszpanowałeś znajomością chuj wie jakich undergroundowych kapel


A pisałem gdzieś, że są undergroundowe baranie? Wymieniłem te, bo są powszechnie znane i każdy zainteresowany może je sobie porównać z chujowym acdc. Chcesz undergroundu to posłuchaj sobie Putrid Pile, Rompeprop czy Carnal Diafragma. Te też są popularne, ale nie wśród gejów twojego pokroju.

joeblack33 napisał/a:

Wytłumacz mi jeszcze, od kiedy zajebistiość zespołu opisuje to, kto mocniej napierdala? bo jeśli to są dla Ciebie najważniejsze kryteria, to jak z kumplami na budowie odpalę wiertarkę, flexa i podrzucimy do tego dźwięk spadającego garczka ze schodów, to będziesz nam z podjarania gały opierdalał



Ty chyba lubisz ssać chuje, bo ciągle o tym wspominasz. Zgadaj się może ze swoimi chłopcami z budowy i sobie poobciągacie wzajemnie. Zerżnie cię jeden z drugim i może się lekko opanujesz, bo widzę, że masz taką nerwicę aż pianę toczysz.

Napierdalanie dla samego napierdalania to jest grind, gdzie cały gatunek powstał dla jaj żeby się takie zjeby jak ty wkurwiały.
Jeśli jest odpowiednie przypierdolenie na gitarze, konkretne riffy, zajebiste blasty, wokal i dobra linia basowa to mogą grać nawet na jebanych akustykach, a i tak będą lepsi od twojego ciotowego acdc.
Jest kilkaset zajebistych zespołów ogólnie uznawanych za klasyki. Sam przyznaję, że acdc klasykiem jest. Ale to nie zmienia faktu, że grają marnie. Są zwyczajnie chujowi. Jak ty, wielki obrońco angusa i gej brygady w szortach.

joeblack33 napisał/a:

@606, kozaczy a w walkmanie pewnie kaseta Tokio hotel



Spamuj spamuj pierdolony baranie, przy dabstepach i blog 27
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2014-02-23, 13:40 1
o ja cie pierdole Ale moc !
Zgłoś
Avatar
joeblack33 2014-02-23, 13:50 1
@606, to po kolei:
-Angus nie jest dla mnie bożyszczem, ale lubię go posłuchać, a jeśli Ty nie, to nie słuchaj, proste?
-wiem, że się da grać ciężką muzę, która jest zajebista, bo też takiej słucham, co nie oznacza, żę jak zespół gra spokojniej, to jest chujowy, co wynika z Twoich wcześniejszych wypowiedzi, także mi tu kurwa teraz z akustykami nie wyjeżdżaj
-jesteś fanem ACDC
-baranka to sobie możesz strzepać, a skoro wyjebałeś do mnie z tamtymi zespołami, to mocno wskazałeś na to , że ich nie znam
- "geje mojego pokroju"- generalnie to w życiu uprawiałem sex głównie z kobietami ( tak w 100%), także geje mojego pokroju są całkiem spoko
-nie wiem czy ię ssać chuje, nie próbowałem, mnie wygarnaisz nerwicę a sam masz tak dupę spiętą że stwardniałe gówno pośladami ucinasz równiutko. Co do napierdalania wyjaśniłęm wcześniej, że dlatego sie dopierdoliłem, bo sugerowałęś żę moc napierdalania jest miarą zajebistości zespołu
-"są chujowi", tak samo można powiedzieć "Ronaldo jest chujowy", żurek jest chujowy, życie jest chujowe, Twoja subiektywna ocena. Dodaj WG MNIE ACDC jest chujowe, to wtedy się nei dojebię, kim Ty kurwa jesteś, wyrocznią do chuja, że cos powiesz i tak jest?
Zgłoś
Avatar
lwRazor 2014-02-23, 13:51
@606 tych śmieci nazywasz muzyką:
Putrid Pile, Rompeprop, Carnal Diafragma, Mastodona, DevilDrivera, stare Stone Sour, Gojirę, Chimairę czy dawnego Godsmacka
? ^^
Zgłoś
Avatar
joeblack33 2014-02-23, 14:02
pisze się dubstep

@606
swoją drogą dubstep to dość ciekawy rodzaj muzyki (nie mówię o komercyjnej papce w klubach typu Energy), tylko Ty tego nie zrozumiesz, bo jesteś pierdolonym ignorantem prezentującym styl "ja słucham zajebistej muzy, a każda inna to gówno i pedalstwo". Kurwa, trochę dystansu do siebie
Zgłoś
Avatar
606 2014-02-23, 14:05
joeblack33 napisał/a:

@606, to po kolei:
-Angus nie jest dla mnie bożyszczem, ale lubię go posłuchać, a jeśli Ty nie, to nie słuchaj, proste?
-wiem, że się da grać ciężką muzę, która jest zajebista, bo też takiej słucham, co nie oznacza, żę jak zespół gra spokojniej, to jest chujowy, co wynika z Twoich wcześniejszych wypowiedzi, także mi tu kurwa teraz z akustykami nie wyjeżdżaj
-jesteś fanem ACDC
-baranka to sobie możesz strzepać, a skoro wyjebałeś do mnie z tamtymi zespołami, to mocno wskazałeś na to , że ich nie znam
- "geje mojego pokroju"- generalnie to w życiu uprawiałem sex głównie z kobietami ( tak w 100%), także geje mojego pokroju są całkiem spoko
-nie wiem czy ię ssać chuje, nie próbowałem, mnie wygarnaisz nerwicę a sam masz tak dupę spiętą że stwardniałe gówno pośladami ucinasz równiutko. Co do napierdalania wyjaśniłęm wcześniej, że dlatego sie dopierdoliłem, bo sugerowałęś żę moc napierdalania jest miarą zajebistości zespołu
-"są chujowi", tak samo można powiedzieć "Ronaldo jest chujowy", żurek jest chujowy, życie jest chujowe, Twoja subiektywna ocena. Dodaj WG MNIE ACDC jest chujowe, to wtedy się nei dojebię, kim Ty kurwa jesteś, wyrocznią do chuja, że cos powiesz i tak jest?



Tak, jestem wyrocznią i zawsze mam rację. Ty jesteś chujowy, jesteś pedałem, więc pasujesz do acdc i ich fanów.

@lwrazor lol kurwa hiphopowiec bredzi coś o muzyce. Gówno masz miedzy zębami elo ziomalku, idź pośmierdzieć na klatce schodowej.

joeblack33 napisał/a:

pisze się dubstep

@606
swoją drogą dubstep to dość ciekawy rodzaj muzyki (nie mówię o komercyjnej papce w klubach typu Energy), tylko Ty tego nie zrozumiesz, bo jesteś pierdolonym ignorantem prezentującym styl "ja słucham zajebistej muzy, a każda inna to gówno i pedalstwo". Kurwa, trochę dystansu do siebie



Rotfl, popierając gówno jakim jest dabstep (będę pisał jak MI się podoba, a tobie kundlu nic do tego, bo jestem Panem i Wyrocznią) właśnie pokazałeś jaki masz chujowy gust.
Wszelka dyskusja z tobą jest bezcelowa, bo słuchasz gówna pod postacią acdc i dabstepu na zmianę. Kurwa kmioty słuchającego dabstepu chcą dyskutować o muzyce, o ironio.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie