18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
lwRazor 2014-02-23, 14:09 1
@606 między zębami to możesz mieć co najwyżej mojego chuja obsrańcu schodowy, no strasznie ci się te klimaty pomieszały bo to ty przecież jesteś niemytym brudasem od hardrock'a i innych tego typu grindowych gówien dla nieogolonych małp...
nawet twoją fote wyłapałem:

co jest, mydła tylko na ręce ci starczyło bo za resztę hajsu z butelek kupiłeś płyty jakiegoś garkotłuka?
Zgłoś
Avatar
joeblack33 2014-02-23, 14:16
@606,
Ty naprawdę jesteś jebnięty i się ze swoim chujem na rozumy zamieniłeś. Przeglądam Twoje posty, kurwa, Ty musisz mieć strasznie małego penisa,albo jakiś inny kompleks (kryptogej? ). nie przypominam sobie, żebym Cię w dupę posuwał, także nie masz wystarczającej wiedzy, żeby wywnioskować, żę jestem pedałem. Kolo powyżęj słucha hiphopu, i chuj Ci do tego? nie lubisz, nie słuchaj, nie znasz się, nie wypowiadaj się, mleko (bądź sperma) pod nosem i pierdoli, znawca. A powiedz mi jak z taką życiową miernotą, która w zyciu osiągnęła jedynie 26 lat ( i nic kurwa innego zapewne) można dyskutować, skoro w dupie ma zdanie innych?
Zgłoś
Avatar
606 2014-02-23, 14:17
lwRazor napisał/a:

@606 między zębami to możesz mieć co najwyżej mojego chuja obsrańcu schodowy, no strasznie ci się te klimaty pomieszały bo to ty przecież jesteś niemytym brudasem od hardrock'a i innych tego typu grindowych gówien dla nieogolonych małp...
nawet twoją fote wyłapałem:
Obrazek
co jest, mydła tylko na ręce ci starczyło bo za resztę hajsu z butelek kupiłeś płyty jakiegoś garkotłuka?



Jaki agresywny gej mi się trafił, ojejku jejku. Jakiś brudas spuścił ci wpierdol i wyżywasz się w sieci?
Zamiast się wysilić jak ten twój pichu w dissach to sypiesz chujowymi stereotypami na poziomie gimbazy.
Zapomniałeś już wstręciuchu w spodenkach z krokiem w kolanach, że wy tylko machacie rączkami, palicie trawę i jesteście bici przez policję?
Idź pod blok podłub słonecznik eldoko internetowy.
Zgłoś
Avatar
joeblack33 2014-02-23, 14:17
heheh, pewnie się bryndzluje do Patisona
Zgłoś
Avatar
606 2014-02-23, 14:22
joeblack33 napisał/a:

@606,
Ty naprawdę jesteś jebnięty i się ze swoim chujem na rozumy zamieniłeś. Przeglądam Twoje posty, kurwa, Ty musisz mieć strasznie małego penisa,albo jakiś inny kompleks (kryptogej? ). nie przypominam sobie, żebym Cię w dupę posuwał, także nie masz wystarczającej wiedzy, żeby wywnioskować, żę jestem pedałem. Kolo powyżęj słucha hiphopu, i chuj Ci do tego? nie lubisz, nie słuchaj, nie znasz się, nie wypowiadaj się, mleko (bądź sperma) pod nosem i pierdoli, znawca. A powiedz mi jak z taką życiową miernotą, która w zyciu osiągnęła jedynie 26 lat ( i nic kurwa innego zapewne) można dyskutować, skoro w dupie ma zdanie innych?



Ale co cię tak boli pedałku, że odpuścić nie możesz? Spodobałem ci się, chcesz mi possać, mam cię wyruchać? Po chuj do mnie piszesz, skoro nic nie osiągnąłem i nic o niczym nie wiem? Jakoś moje zdanie kurewsko cię rusza niczym mój kutas twoje migdałki i dobrze wiemy, że to lubisz.
Twoim chujowym tokiem myślenia: nie podoba ci się moja opinia to jej nie czytaj i omijaj szczochu. Znalazł się internetowy psycholog co nakurwia dabstep na zmianę z acdc
Lubisz obciągać to idź się dogadaj z kolegami z budowy, oni też lubią, pobawicie się razem.
Zgłoś
Avatar
joeblack33 2014-02-23, 14:28
ee, skoro twierdzisz, że miałeś kutasa w męskich ustach, to trochę Cię ciągnie do gejów, co? Tyle że Twoja opinia skierowana jest do mnie, także nie, nie ominę. Dubstepu nie słucham, zacytuj mi fujaro fragment w którym tak napisałem? skąd wiesz, że koledzy z budowy lubią, z doświadczenia Misiu?;* lubisz spocone fiuty?;*

po chuj do Ciebie piszę, a po chuj Ty do mnie?
Zgłoś
Avatar
606 2014-02-23, 14:28
joeblack33 napisał/a:

ee, skoro twierdzisz, że miałeś kutasa w męskich ustach, to trochę Cię ciągnie do gejów, co? Tyle że Twoja opinia skierowana jest do mnie, także nie, nie ominę. Dubstepu nie słucham, zacytuj mi fujaro fragment w którym tak napisałem? skąd wiesz, że koledzy z budowy lubią, z doświadczenia Misiu?;* lubisz spocone fiuty?;*



Buziaczki, pisanie "misiu" do faceta i wieczne wspominanie mojego chuja w swoich ustach. Prawdziwy fan acdc.
Zgłoś
Avatar
joeblack33 2014-02-23, 14:33
i skąd mam wiedzieć, czy Twoja opinia mi się podoba, czy nie, skoro jej nie przeczytam Geniuszu?

sam zasugerowałeś o kutasie w moich ustach, także gdzieś tam w Tobie drzemie trochę Biedroniowej pasji

a gdzie cytat wskazujący, żę dubstepy słucham, co kurwa, odbijasz temat, bo sam widzisz że pierdolisz głupoty?
Zgłoś
Avatar
606 2014-02-23, 14:33
joeblack33 napisał/a:

i skąd mam wiedzieć, czy Twoja opinia mi się podoba, czy nie, skoro jej nie przeczytam Geniuszu?

sam zasugerowałeś o kutasie w moich ustach, także gdzieś tam w Tobie drzemie trochę Biedroniowej pasji



acdc to gówno, a nie muzyka, a ty jesteś pedałem, bo (m.in.) słuchasz dabstepu i acdc. To jest moja opinia, a ty pedale wypierdalaj dawać dupy swoim chłopcom z budowy (to karierę zrobiłeś w te marne 27 lat).
Zgłoś
Avatar
joeblack33 2014-02-23, 14:38 1
jebnie tekstem a potem tylko obrażać potrafi, bo się jego argumenty kupy nie trzymają, faja

to dawaj fragment w którym napisałem że słucham dubstepu, czekam i nie widzę, co kurwa, znaleźć nie możesz?
tak, mam 27 lat, pracuję na budowie,funkcja- inżynier budowy, robota za granicą, kasa całkiem spoko, jakieś pytania jeszcze?

a teraz pewnie wymyślasz kim Ty niby jesteś, manager, perkusista Behemota, co wymyślisz?

28 matematyczna fajo

widzę że liczenie do 30 też Ci ciężko przychodzi
Zgłoś
Avatar
606 2014-02-23, 14:39
joeblack33 napisał/a:

jebnie tekstem a potem tylko obrażać potrafi, bo się jego argumenty kupy nie trzymają, faja



Argumenty? Podałem ci je baranie jakieś 8 postów powyżej to zacząłeś pisać o tym jak obciągałeś kolegom i jakim to dabstep jest rewolucyjnym stylem muzycznym.
Ja wiem, tobie wydaje się, że trollujesz i koledzy z kwejka będą mieli ubaw po pachy. Ale ty zwyczajnie jesteś gejem i imbecylem. Pogódź się z tym, acdc to gówno, dabstep to gówno, hiphop to gówno, ty też jesteś, uwaga uwaga, gówno. Dobitniej się nie da, jakbyś nie zrozumiał to czytaj od nowa i tak do oporu.

Cytat:

Wiek: 27


Zawyżasz sobie wiek podobnie jak mniemanie o sobie, a zwykły śmieć z ciebie
Zgłoś
Avatar
joeblack33 2014-02-23, 14:53
moze napiszę jeszcze raz, bo widzę, że czytanie ze zrozumieniem także nie należy do Twoich koników. Podaj mi fragment, w którym napisałem, żę słucham dubstepu? i gdzie użyłem słowa "rewolucyjny"? dawaj fragment. Mam znajomych, słuchających takiej muzyki i stąd trochę o tym wiem, bo w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem jebanym ignorantem "moje zajebiste reszta gówno" (a gówno to możesz mieć pod napletkiem co najwyżej).
Czemu kłamiesz fajo? teraz dawaj z kolei fragment, gdzie napisałem, że obciągam kolegom, dawaj
na kwejka nie wchodzę, nie dlatego żę to "gówno", bo TY pewnie takiego argumentu użyjesz, nie wchodzę i tyle, jak ktoś wchodzi, jego sprawa do chuja.
To jestem gejem czy pedałem, bo to różnica, mylisz się w zeznaniach, heh pogódź się że ACDC to gówno, no kurwa, znowu o tym gównie, to już chyba jakieś zboczenie fekalne.
Gówno nie jestem, z tego co wiem gówna nie mają umiejętnosci pisania.
teraz Ty czytaj do oporu, jeśli taka ilość tekstu na raz Cię nie zabije, bo zgechnie chuj wie co a odpowiem jak za człowieka

co do wieku faktycznie, moja pomyłka w danych, czyli jednak umiesz liczyć do 30, zwracam honor

aha, jeszcze jedno. Co do pracy na budowie w wieku 27 lat. Jest sporo u mnie kolesi mniej więcej w tym wieku. Przynajmniej mieli jaja żeby wyjechać za granicę i zarabiać konkretne pieniądze, w przeciwieństwie do takich spierdolin życiowych, pracujących za najniższą krajową, bo na budowie boją się ujebać

a teraz dawaj mała kontrę
Zgłoś
Avatar
606 2014-02-23, 14:54
Cytat:

jakbyś nie zrozumiał to czytaj od nowa i tak do oporu.



Trzeba ci to za każdym razem wklejać pustaku czy jednak sobie poradzisz (może poproś kolegę geja z budowy, co ma gówno z twojej dupy pod napletem, bo ruchał cię w rytmie rewolucyjnego dabstepu i acdc żeby ci pomógł).
Zgłoś
Avatar
joeblack33 2014-02-23, 15:08
@606
Hehehehe, na żaden mój argument nie odpowiedziałeś, ŻADEN!!!ani kurwa jeden, osrałeś się i po prostu obraziłeś mnie, nie podjąłeś żadnego wątku, zabrakło Ci jaj.
Nokaut, dziękuję

Ty mi każesz czytać od nowa, jak cały czas powtarzasz teksty, które dawno już obaliłem u podstaw matole ?

popatrz na siebie, nie podejmujesz dyskusji, tylko pierdolisz jakim to pedałem, gównem itd jestem, też tak kiedyś się kłóciłem, ale jak skonczyłem gimnazjum to z tego wyrosłem, Ty widocznie nie
Zgłoś
Avatar
joeblack33 2014-02-23, 15:57
ile razy mam Ci powtarzać spierdolino życiowa, dawaj fragment, w którym napisałem, że dubstepu słucham
nie no, ja bywam hipokrytą ale Ty jesteś kurwa królem. TY mnie pytasz jak ja chcę dyskusję prowadzic? przynajmniej odpowiadam na temat tego co piszesz, a Ty? napierdalasz obelgami jak gimbus. Nie, nie chcę Ci obciągnąć, widzę że ironia też jest Ci obca, co mnie nie dziwi, bo to bron osób inteligentnych, Ty nawet się z takimi nie witałeś, a co tu mówić o zaliczaniu się do nich.
Naukę to ja już zakonczyłem, heh, najpierw piszesz worki trzepać, potem inżynierze, zdecyduj.
Zresztą, skąd te worki Ci do głowy przyszły? a trzepnąć to sobie możesz wiesz co.
końcówka rozjebała, ten się odezwał, co się nie spina, takich jak Ty to sieją, produkują, jakieś techniki sexu, podpowiedz, będę wiedział czego unikać
A teraz to już nie chodzi o obronę muzyki tylko o takie faje jak Ty, nie podoba Ci się coś, spoko, Twoja jebana sprawa, masz do tego prawo jak cygan do zasiłku. Ale trochę kurwa tolerancji, i nie mówię to o orientacjach seksualnych, bo na pewno do tego nawiążesz.

a to "wypierdalaj" na koncu pięknie opisuje poziom Twoich wypowiedzi, ale co wymagać od gościa o ilorazie inteligencji butelki z wodą

ciekawe co napiszesz, o gównie, pedałach , czy jakaś obelga na mnie, przewidywalny się stajesz

co jest, koledzy z gimnazjum Ci teksta piszą?

zamknął się w końcu, cwel
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie