18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Covidianin
DzidaZawodnik • 2021-04-03, 18:45
Ćwierćinteligent nie moze zrobić zakupów, bo w sklepie jest dziewczyna bez maseczki poczucia bezpieczeństwa



Dzisiaj pójdzie spac głodny
Zgłoś
Avatar
UkrytaPodNickiem 2021-04-03, 18:48 26
Przecieczcież to zwyczajny ćpun
Zgłoś
Avatar
BassaBoss 2021-04-03, 18:48 22
Jebana parówa ..
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-04-03, 18:51 118
i o to chodzi, i o to chodzi; skłócić ludzi żeby sie żarli miedzy soboą jak psy... jak wtedy łatwo nimi manipulować wedle potrzeb...
Zgłoś
Avatar
ciepson 2021-04-03, 19:01 31
Masz maseczkę źle, nie masz też źle. U mnie na mieście nie obsługuje się klientów bez maseczki, ale sprzedawcy nie rzucają się tak jak ten gość.
Nie można zjeść bułki gdzieś w parku, bo wirus, ale za to można w samochodzie przy otwartych oknach na parkingu.
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2021-04-03, 19:06 7
ciepson napisał/a:


Nie można zjeść bułki gdzieś w parku, bo wirus, ale za to można w samochodzie przy otwartych oknach na parkingu.


Ale tylko jak jedziesz sam
Zgłoś
Avatar
longlong7 2021-04-03, 19:41 21
rok temu by ktoś o tym pomyślał? że maseczki ratują życie hehe a chorych więcej, maseczką można jedynie się podetrzeć,

chorych ma przybywać, pandemia ma trwać! maseczka gówno da człowiek czuje się bezpieczniej i myk ma covid? serio z maseczką? jak to?
Zgłoś
Avatar
Quba23 2021-04-03, 19:59 40
To się dopiero zaczyna już niedługo wszyscy skoczą sobie do gardeł przez sztucznie wykreowany problem, prawdziwe jest spierdolenie umysłowe tych pajaców w maseczkach.
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2021-04-03, 20:04 60
Spierdolenie lvl 1200.

Szczerze - rozumiem osoby, ktorych mamusie i tatusie dostaja dodatki covidowe, zlote zniwa trwaja... Takie osoby wchodza na neta i wszedzie pierdola gdzie sie da - info z 1szej reki, w szpitalach armagedon, pacjenci musza lezec w kiblach i piwnicy bo brak lozek, dziennie w tylko 1 szpitalu umiera z 1500 osob na sam covid...
Rozumiem, ze w domu zaczelo przybywac pieniazkow wiec trzeba nakrecac plandemie i straszyc ludzi.

Nie rozumiem takich spierdolin umyslowych jak na filmiku :/ Trzeba byc konkretnie zjebanym kretynem, zeby zachowywac sie w ten sposob.
Zgłoś
Avatar
konradkonradkonrad 2021-04-03, 20:49 35
najgorsze są te trupy na ulicach które tak obiecali a nie ma
Zgłoś
Avatar
rufus90 2021-04-03, 20:49 34
oho, jakieś poruszenie na sadisticu. Jeszcze z pół roku temu wszyscy tutaj pierdolili, że bez maseczek wszyscy zginiemy. Może to jakiś znak, że niewielka część społeczeństwa zaczyna rozumieć, co się dzieje, oby.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2021-04-03, 20:51 5
Jedni drugich siebie warci. Ta pandemia całkowicie skłóciła społeczeństwa. A rządzący sobie przybijają piątki. W to im graj...
Zgłoś
Avatar
Mrrm 2021-04-03, 20:55 23
I kurwa bardzo dobrze, powinien jej jeszcze bułę wyjebać.
Zgłoś
Avatar
Malloy 2021-04-03, 20:56 10
rufus90 napisał/a:

oho, jakieś poruszenie na sadisticu. Jeszcze z pół roku temu wszyscy tutaj pierdolili, że bez maseczek wszyscy zginiemy. Może to jakiś znak, że niewielka część społeczeństwa zaczyna rozumieć, co się dzieje, oby.



link or didn't happen, jakoś nie widziałem, żeby się gdzieś ktoś pienił na sadolu o noszenie maseczek.
sam maskę noszę, bo nie mam ochoty ani płacić nielegalnie nałożonych na mnie mandatów, ani ciągać po sądach.

zasadniczo nie lubię też, kiedy ludzie sami się proszą o mandat, dlatego dostaję szewskiej pasji, kiedy widzę, że ktoś nie nosi, ale się nie odzywam, bo to nie moja morda, nie moje pieniądze i jak ktoś jest debilem to albo się będzie bawił w gierki z kolesiami ziobry, albo zapłaci...
Zgłoś
Avatar
bantus100 2021-04-03, 20:56 10
Czemu mi takie żeby nie zwracają uwagi
Zgłoś