18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Halman 2018-10-08, 19:46
głupi murzyn pierdoli publicznie o celach multikulti bo mu się wydaje że biały tego nie potrafi ogarnąć...
Zgłoś
Avatar
t................r 2018-10-08, 20:08 1
Jak na kolesi tak strasznie pogardzających islamem gładko podpisujecie się pod twierdzeniami wyciągniętymi z NOI (Nation of Islam)
Zgłoś
Avatar
_................_ 2018-10-08, 20:16 2
Abstrahując nawet od całego multikulti, po wypowiedziach tego pana, można zauważyć jak pięknie islam już wtedy przemycał radykalizm i pogardę dla zachodniego świata. Już wtedy wpajał swoim, że każdy jest odrębną kulturą, i każdy powinien odcinać się od polityki integracji. Po latach zobaczyliśmy tego efekty.

Swoją drogą, skoro murzyna tak pierdoli o tym że każdy ma się trzymać "swojej" kultury, to dlaczego tak ślepo brnie za religią arabów z bliskiego wschodu? Spora część wyznawców właśnie tej doktryny izolacji także nie wyznaje swoich rodzimych wierzeń, i kultury, tylko pała ogromną miłością do semickich bajek hebanowych przyjaciół z bliskiego wschodu. To dla mnie jest najdziwniejsze, w końcu to najlepszy dowód, że przynależność kulturowa to tylko kwestia wychowania, skóra etc, to sprawy drugorzędne.
Zgłoś
Avatar
Wełzew 2018-10-08, 20:47 1
Ja tam jestem za tyle ,że czarni i ci hujowatobrązi nie powinni tutaj nigdy trafić...
Zgłoś
Avatar
Essent 2018-10-08, 20:53
My budujemy wieżowce, a oni nadal tkwią w lepiankach z gówna.Ale, te lepianki stoją do dziś, my natomiast musimy ciągle ulepszać i poprawiać.
Dodaję do ulubionych i jutro będę miał co czytać w pracy wypowiedzi expertów z sadola
Zgłoś
Avatar
ejdzbikej 2018-10-08, 21:27 13
Do wszystkich tepych dzid powyzej - jedyne co ten gosc chce przekazac to poglad, ze wszyscy mozemy zyc w zgodze i harmonii ale nie powinnismy i nie mozemy zatracac naszej tozsamosci tymsamym mieszac sie miedzy rasami, kto tego nie rozumie jest glupszy niz gowno ktore wysrywam o poranku po calonocnym chlaniu jaboli.
Zgłoś
Avatar
solltys 2018-10-08, 21:37 3
ejdzbikej Dokładnie tak jak napisałeś, po obejrzeniu zacząłem czuć do niego mega szacunek za to że jako czarny potrafił dawno temu mówić wprost jak jest jadąc po tym multi kulti, schodzę w komentarze i co widzę? Stado baranów którzy najwidoczniej nie potrafią słuchać ze zrozumieniem.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2018-10-08, 21:39
W czasach przed globalizacją może i miał jakąśtam rację. Teraz wszystko jest inne. Parafrazując jego porównania - drozd rżnie się z orłem, a potem wspólnie słuchają kumkania żab.
Zgłoś
Avatar
panta_rhei 2018-10-08, 21:47
Powiem tyle. Nie wiem czy mogę nazwać się rasistą czy nie, ale uważam, że każdy powinien trzymać się swojego miejsca. Generalnie nie mam nic nawet do ciapatych, ale mam do tego jaką trzodę (o ironio) oni odpierdalają. Tak samo jednakże odnosiłbym się do Polaków gdyby zachowywali się w ten sam sposób. Dopóki gej nie zacznie wymachiwać mi pindolem przed głową i z takim mogę się kumplować. Dopóki ciapa nie poderżnie mi gardła i z nim mogę się przyjaźnić. Dopóki nik nie wpierdoli się w moją patologię mogę trzymać się z każdym. No z wyjąrkiem transwestytów
Zgłoś
Avatar
Wacław.Milczek 2018-10-08, 22:44
HAL9000/2 napisał/a:

głupi murzyn pierdoli publicznie o celach multikulti bo mu się wydaje że biały tego nie potrafi ogarnąć...


Boli cię to, że ma bardziej konserwatywne i logiczne podejście do życia, niż nie jedna biała lewacka kurwa
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-10-09, 11:10
sqolik napisał/a:

Boli cię to, że ma bardziej konserwatywne i logiczne podejście do życia, niż nie jedna biała lewacka kurwa



Problemem jest to że nie wynika to ze zdrowego rozsadku tylko z oczadzenia muslimska religią. To jak popierac czarnychza to, że za przeciwni ciotkom. Tyle ze tak im powiedział jakis nieistniejacy bozek, gdy logika mówi ze jest to biologicznie bez sensu i nie ma co promowac zboczenia.
Zgłoś