18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
Aasiia 2015-01-31, 1:08 4
Nie interesuję się piłką nożną, ale z tego co się orientuję to Ronaldo jest całkiem spoko gościem. Może i wyżelowany, wystylizowany jak ostatni goguś, ale generalnie to ma dobre serce.

Piłkarz to też pewnego rodzaju idol, większość chłopców marzy by zostać w przyszłości takim zawodowcem - wiec jego zachowanie poza boiskiem jest jak najbardziej dobrym przykładem, by zachować trochę człowieczeństwa i mając takie pieniądze umieć to wykorzystać, nie traktować ludzi z pogardą, bo są biedniejsi, brzydsi, mniej utalentowani czy zwyczajnie nie mieli tyle szczęścia.

Oglądałam jakiś dokument o Ronaldo, pamiętam, że dziennikarz zapytał się go jak myśli czemu ludzie mają go za aroganckiego faceta, a on skromnie odpowiedział, że pewnie dlatego iż nie uśmiecha się na zdjęciach, na boisku nigdy nie jest radosny, bo jest w 100% skupiony na zadaniu, a kiedy dziennikarz poprosil by opisał się jednym słowem odpowiedział "normal". Ponadto widziałam sytuację nagraną telefonem jak CR mówi wchodząc do szatni jakieś kobiecie w średnim wieku, która krzyczała by podarował jej koszulkę, że tą już komuś obiecał, ale przyniesie jej z szatni inną i po kilku minutach faktycznie przyniósł, jak jakiś starszy pan z publiki dostał piłką w nos bodajże - ratownicy medyczni podbiegli do kibica by go poratować, opatrzyć, a Ronaldo przeskoczył przez bramkę i zapytał się co i jak dziadka, objął go i wbiegł z powrotem na boisko. Dodatkowo ta akcja, w której rodzice pewnego chłopca, który musiał przejść operację mózgu poprosili go o jakieś rzeczy, by mogli je wystawić i zebrać potrzebną kwotę na zabieg (chyba z 83 000 euro), a Ronaldo wysłał im szmal w gotówce by pokryć koszta i dodatkowo wysłał i koszulkę, spodenki, buty i zdjęcie - wszystko z autografem. Czytałam też, że Ronaldo nie robi sobie dziar, bo regularnie oddaje krew, a po zrobieniu tatuażu musiałby się wstrzymać dłuższy okres czasu.

Mimo, że fizycznie dla mnie nie jest atrakcyjny, a duża liczba "facetów" śmieje się z jego wyglądu, to mówiąc szczerze takie akcje jednak dodają męskości i uroku facetowi.
Zgłoś
Avatar
elsiete7 2015-01-31, 20:38
"Może jakiś byle chłopaczek z ekstraklasy całe swoje zarobki oddaje na bidul i gra lepiej niż ronaldo tylko ma słabe nazwisko? "

boże, mam nadzieje ze trollujesz...
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2015-01-31, 20:52 1
Jak ktoś chce oglądać jego grę i płacić to niech sobie gra. Nikogo nie okradł, nie oszukał, nie żebrał i uczciwie zarobił na to co ma. Są takie zawistne cipki które jak widzą, że ktoś ma lepiej to muszą nawymyślać różne przytyki. Tutaj nie da się powiedzieć, że nakradł to dojebali się do wyżelowanych włosów.
Zgłoś