18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:35
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
🔥 Jak przewozić rzeczy windą - teraz popularne
Avatar
A................o 2017-02-07, 14:22 10
Szkoda że się nie rozjebał.
Zgłoś
Avatar
flejtuch 2017-02-07, 14:34
uuu ktoś tu będzie połamany.....
Zgłoś
Avatar
Qunda 2017-02-07, 14:45 8
@flejtuch
Mówisz jak typowy cebulak, cywilizowany naród to i się cieszą że nic nikomu się nie stało, i udało się przez przypadek nagrać to zdarzenie. Ja nie miałbym bólu dupy że mi maske "upiększył". Ile razy widziałem na autach typu off-road, naklejkę bieżnika. Osobiście mnie wkurwia taka sytuacja, że Polscy użytkownicy 15-20 letnich paserrati i bmw, gdy są już radosnymi 10-tymi właścicielami dbają i chuchają na nie, a tylko coś mu zrób to cię Połamie! Nie mówie jak by był nowy to pal licho. No ale jak składasz całe życie na auto i pracujesz w Polsce, gotujesz bigos bez kapusty żeby każdy grosz odłożyć, no to mamy to co mamy. Skasowałbym oc, kupił drugą maske i dorzucił przy sprzedaży.
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2017-02-07, 14:46 30
hehe, na początku standardowo jak to u motorzystów - 'zjebałem coś to fak ju i spierdalam' ale potem se uświadomił, że spierdalać za bardzo nie ma gdzie to zawrócił.

wina jeepa, nie patrzył w lusterka... na kurwa dachu, i nie ustąpił pierwszeństwa zgodnie z przepisami lecącemu motorzyście
Zgłoś
Avatar
~DMT 2017-02-07, 15:36 3
Motopizda do utylizacji i jeszcze pretensje, że coś jest nie tak... Osobiście znam dwóch takich( jednym nich jest Rafał), co są grubo rozgarnieci w chuj, napierdalaja backflipy i inne czary mary i te sprawy, tylko zawsze, kiedy wiedzą, że mogą. Odkręcanie manetki jest sztuką, tak samo jak wjebanie pedału w podłogę...
Zgłoś
Avatar
Pan_Diabeł 2017-02-07, 16:34 8
Qunda napisał/a:

@flejtuch
Mówisz jak typowy cebulak, cywilizowany naród to i się cieszą że nic nikomu się nie stało, i udało się przez przypadek nagrać to zdarzenie. Ja nie miałbym bólu dupy że mi maske "upiększył". Ile razy widziałem na autach typu off-road, naklejkę bieżnika. Osobiście mnie wkurwia taka sytuacja, że Polscy użytkownicy 15-20 letnich paserrati i bmw, gdy są już radosnymi 10-tymi właścicielami dbają i chuchają na nie, a tylko coś mu zrób to cię Połamie! Nie mówie jak by był nowy to pal licho. No ale jak składasz całe życie na auto i pracujesz w Polsce, gotujesz bigos bez kapusty żeby każdy grosz odłożyć, no to mamy to co mamy. Skasowałbym oc, kupił drugą maske i dorzucił przy sprzedaży.
Obrazek



Skoro dbam o swoje 20 letnie BMW to jestem wg Ciebie cebulakiem? Nowy czy stary samochód stanowi moją własność i jeżeli uszkodzisz to masz zapłacić. Tak robią cywilizowani i odpowiedzialni ludzie. Jak ktoś ci przerucha żonę to też z uśmiechem go spytasz "co tam u ciebie?"
Zgłoś
Avatar
razak 2017-02-07, 21:18 1
fajnie wyszło aczkolwiek czuje niedosyt, gdyby jakies salto z wypierdolką zaliczył było by dojebanie
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2017-02-07, 23:12 9
MaszAyahuaskę napisał/a:

Motopizda do utylizacji i jeszcze pretensje, że coś jest nie tak... Osobiście znam dwóch takich( jednym nich jest Rafał), co są grubo rozgarnieci w chuj, napierdalaja backflipy i inne czary mary i te sprawy, tylko zawsze, kiedy wiedzą, że mogą. Odkręcanie manetki jest sztuką, tak samo jak wjebanie pedału w podłogę...



Jak jeżdżą po lesie to źle bo zwierzątka straszą, jak jeżdżą po pustyni to też źle bo jeepy straszą. To gdzie mają jeździć?!
Zgłoś
Avatar
Gerwazy Waligóra 2017-02-08, 3:06
A mógł zabić!
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-02-08, 3:13 1
Wina motopizdy. Według prawa lotniczego uważać ma ten, ktomjest wyżej.
Zgłoś
Avatar
d................t 2017-02-08, 14:05 1
Zgłoś
Avatar
mazga50 2017-02-08, 18:17
Conscribo napisał/a:

hehe, na początku standardowo jak to u motorzystów - 'zjebałem coś to fak ju i spierdalam' ale potem se uświadomił, że spierdalać za bardzo nie ma gdzie to zawrócił.

wina jeepa, nie patrzył w lusterka... na kurwa dachu, i nie ustąpił pierwszeństwa zgodnie z przepisami lecącemu motorzyście



dokładnie. w końcu motocyklista leciał z prawej...
Zgłoś
Avatar
pve11 2017-02-09, 0:28
A jak oceniliście który miał pierwszeństwo?
Zgłoś