18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
CS please stay alive
a................1 • 2012-09-01, 20:03


Jak wiadomo, cs 1.6 powoli ustępuje miejsca zrobionej typowo dla hajsu wersji GO.

jak bylo, to slabo tagowane!
Zgłoś
Avatar
Costa 2012-09-02, 10:44
Nie tylko cs 1.6 podupada. Wiele graczy z Coda przechodzi na cs:go. Np. brat mojego dobrego kumpla z klasy - Fear Factory ryan. Cały team z coda'4 przechodzi na go i fear factory rezygnuje całkowicie z coda
Zgłoś
Avatar
Halibut 2012-09-02, 10:47 2
Pierdolicie niektórzy... CS 1.6 jest najlepszy bo jest najtrudniejszy. Fatality skakał z gierki na gierkę i w każdej zostawał mistrzem bo wystarczy pograć tydzień w quejka czy inne gówno i już się umie grać. W CS 1.6 trzeba było ćwiczyć latami a i tak tylko nieliczni dochodzili do perfekcji. To odróżnia 1.6 od innego gówna.

Ktoś porównał CSa 1.6 do kibla... To właśnie CS 1.6 jest jak zwykły, normalny porcelanowy kibel podczas gdy te nowe BFy, CODy i inne gówna są nowoczesnymi, zautomatyzowanymi kiblami strzelającymi kwasem solnym w dupę i wykręcającymi jaja... chuj, że boli i zabija, ważne, że dla masy debili jest to 'nowoczesne'.
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2012-09-02, 10:53
Co to za jebany patriotyzm do gry? Kurwa to tylko gra, może mamy jeszcze zaśpiewać "śpij kolego..."?
Zgłoś
Avatar
PatryksQ 2012-09-02, 11:29 1
1.41-2.16, 2.46-3.17 Najsłynniejsi ludzie w historii cs 1.6! TO nasi Polacy: Lord, Kuben, Pasha, Neo i Taz, oraz na początku zamiast Pashy Luq
Zgłoś
Avatar
blendziooh 2012-09-02, 11:35
2 lata temu przestałem grać w CSa po 5 letnim napierdalaniu. Przegrałem ponad 2000h na samym steamie, a przed steamem miałem też non steama. To by była genialna gra, gdyby nie było cziterów.
Do poprawki tylko system trafień (czasami noga to była głowa) i ta gra jest nieśmiertelna.
Niestety każdą grę niszczą cziterzy. GO też już została rozpracowana bo widziałem na youtubie jak gość z ab i wh zapierdala.
Zgłoś
Avatar
TheRethet 2012-09-02, 12:28 12
Prezioo napisał/a:

Ile mozna grac w to kwadratowe gowno ?


klasyke tego pokroju trza czcić w pewien sposób wiec stul pysk i idź dalej grać w swoje call of duty mw 3 na xboxie z komunii
Zgłoś
Avatar
woodbine 2012-09-02, 12:40 2
3 lata grałem w tą gre, przegrałem jakoś 3k godzin i niczego nie żałuje, ale więcej w to grać nie będę :d A wy mierne bobki hejtujecie cs'a a graliście pewnie tylko jakieś ffa u mietk@... Nikt pewnie z was nie poczuł rywalizacji w ligach takich jak esl/lc/gb/ap...
Zgłoś
Avatar
PushTheTempo91 2012-09-02, 12:51 1
Warzywa jebane cs:go'wno to typowa maszyna na kasę, czemu 10$? bo kurwa wszyscy którzy mieli kontakt z 1.6 mogą sobie pozwolić na zakup tego gówna przez co Valve z łatwością dociera do starych graczy no i do nowych zwolenników kolejnej części Cs'a z oprawą graficzna najnowszych gier battlefield/callofduty, Gra jest skurwiałą podróbką Cs 1.6, nikt w to nie będzie grał, po 1/2 roku to ogarną i nie będzie światowych turniejów Cs'a, i to będzie koniec ery Counter Strike'a.
Zgłoś
Avatar
bleszta 2012-09-02, 13:35
@Prezioo
uwierz mi długo
Zgłoś
Avatar
Dimetylotryptamina 2012-09-02, 13:38
Ja pierdole.. zmieńcie gre.. grafika minimum call of duty 4. Please
Zgłoś
Avatar
twor4ss 2012-09-02, 13:47 3
Prezioo napisał/a:

Ile mozna grac w to kwadratowe gowno ?



Pewnie cie kumple z gimbazy rozpierdalali jak gnój po polu i żal ci dupe ściska, że ktoś umie ogarnąć na tyle grę by jeszcze na tym zarobić...
Zgłoś
Avatar
fejzez 2012-09-02, 14:02
ustępuje tylko dlatego że iem/wcg/eswc/esoul/dreamhack(choć nie potwierdzone w 100% ale można się domyślić) czyli najważniejsze imprezy w roku przestały wspierać cs 1.6. Ludzie którzy z tego żyli nie widzą sensu w to grania... nie ma imprez ktore wspierają 1.6 nie ma hajsu to jest chyba logiczne ...

o to cała historia czemu 1.6 ustępuje cs:go
Zgłoś
Avatar
gerwant 2012-09-02, 14:22
Cs się nie nudzi, jest kultową grą, czego nie trzeba udowadniać. Takie teksty "Ile można w to grać", "grafika zjebana" są bez sensu. Ludzie którzy tak mówią pewnie nigdy nie mieli z nią styczności albo wpierdalają się w ogólny temat "gier" który ich nie dotyczy. Są tacy którzy grają w pasjansa godzinami albo w tetrisa i jest ich nie mało.
Zgłoś
Avatar
mjrZenada 2012-09-02, 14:28 5
Prezioo napisał/a:

Ile mozna grac w to kwadratowe gowno ?



Zrób przysługę nam wszystkim i idź powieś się...
Zgłoś
Avatar
Mar$ki 2012-09-02, 14:51 3
Polacy górą!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie