18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
Avatar
Nap_Limak 2011-11-30, 21:49 11
jest i Jolanta
Zgłoś
Avatar
DR_DRE 2011-11-30, 22:51 7
mnie bardziej interesuje temat "dlaczego ludzie wierzą w skuteczność:..." chętnie bym całego posłuchał
Zgłoś
Avatar
solteck 2011-12-01, 0:22
Agentka Scully kiedyś bardzo fajnie powiedziała dlaczego się bała, chociaż nie wierzy w duchy i tego typu rzeczy... To był jakiś taki naukowy termin... ale mi już wyleciał z głowy.
może ktoś przypomni
Zgłoś
Avatar
wasek 2011-12-01, 0:24
hahaha
Rozjebałeś mnie jak bomba małego araba.
Tego bym się nie spodziewał
Zgłoś
Avatar
szamasz_9000 2011-12-01, 2:11
dajcie spokoj. to bylo slabe jak nasza reprezentacja ;///
Zgłoś
Avatar
androgenius 2011-12-01, 9:46 23
DR_DRE napisał/a:

mnie bardziej interesuje temat "dlaczego ludzie wierzą w skuteczność:..." chętnie bym całego posłuchał



Bo jak imbecyl wsadzi w kieszeń króliczą łapkę i zdarzy mu się coś dobrego to przypisze ten fakt łapce, która królikowi szczęścia raczej nie przyniosła. Jakby łapki nie miał to by nie opracował takiego systemu przyczynowo-skutkowego, a łapkę wziął w kieszeń bo usłyszał od innego imbecyla,że dobrze tak zrobić.

Leczenie słodkimi pastylkami to nawiązanie do leków homeopatycznych, których twórcy wychodzą z założenia,że im bardziej rozcieńczysz substancję aktywną tym większą ma moc działania, nie wiem, czemu w to wierzą ale chyba nigdy wódki nie pili.Jak imbecylowi zaserwujesz określenie "homeopatyczny" to uzna to za coś mądrego bo wcześniej o tym nie słyszał, dodasz do tego trochę wschodniej filozofii i inkasujesz siano od debili.

Modlitwa do boga była już wałkowana miliony razy, to takie połączenie króliczej łapki ze słodkimi pastylkami, dla debili.

Detoksykacja ma miejsce w organizmie w sposób naturalny, zatem jest skuteczna i w taką można wierzyć bo ma miejsce. Detoksykacja sztuczna mająca na celu usunięcie mocno stężonych toksyn, takich jak metabolity narkotyków i alkoholu oraz radia maryja jest skuteczna, ale niezbyt przyjemna dla podmiotu leczonego, nie polecam. Każda inna metoda jak barwiące się plasterki na stopy, lewatywy z ziół i mleczek, magiczne kryształy i picie spermy czarnucha są dla debili.

Prorocze sny, tutaj warto zapoznać się z rachunkiem prawdopodobieństwa i mechanizmem interpretacji oraz ulotnością pamięci związanej z doświadczeniami sennymi. Jedyne sny warte uwagi to sny świadome, kto miał ten wie, że ich nie trzeba interpretować a wszystkie doznania dorównują tym z realu. Wiara we własną prekognicję na podstawie zdarzenia, które potem na siłę dopasowujemy do wcześniejszego snu jest dla debili.
Zgłoś
Avatar
DR_DRE 2011-12-01, 10:16 1
@up dziękuje za fatygę, ale tyle to sam wiem, chodziło mi o jakieś naukowe poparcie niektórych faktów
Zgłoś
Avatar
timmy77 2011-12-01, 11:08
@Androgenius
Zapiszę sobie Twoją wypowiedź, teraz wiem jak dzieciom wytłumaczę czym są gówno warte przesądy i religie!
Dobre cytaty kurde no nie powiem!

@Up
Po co Ci naukowe poparcie tych faktów, skoro kolega Android wyjaśnił Ci co znaczą te zabobony

edit:
@Up
Przypadkowo Ci piwo wystawiłem :/
Zgłoś
Avatar
Zjuq 2011-12-01, 13:54
a skąd się wziela Rutowicz na wykładzie
Zgłoś
Avatar
j................3 2011-12-01, 15:06 1
jebać słodkie pastylki gorzki proszek rulez
nie chce ci się jeść , pić i spać
Zgłoś
Avatar
androgenius 2011-12-01, 16:08
jaras0303 napisał/a:

jebać słodkie pastylki gorzki proszek rulez
nie chce ci się jeść , pić i spać

schudniesz, nabierzesz kreatywności i każdy widzi, że działa
Zgłoś
Avatar
to_tylko_on 2011-12-01, 16:14
Bez sensu
Zgłoś
Avatar
rafao2 2011-12-01, 17:00
kurwa, mistrz.
Zgłoś
Avatar
screammyname 2011-12-01, 19:29
@androgenius
akurat słodkie pastylki odnosza sie raczej do placebo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie